Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Lakier zaprawkowy - czy wiecie, że....

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Mazda 2 SkyEnergy '19
    Postów
    221

    Domyślnie Lakier zaprawkowy - czy wiecie, że....

    Witam !
    Jako ze zauważyłem odprysk lakieru na mojej belli postanowiłem tak jak przy moich poprzednich alfach zaopatrzyc się w taki lakier zaprawkowy - wiecie buteleczka dwustronna - szukałem po necie - znalazłem na ebayu de ok stówki z wysyłką, OK, trochę się ociągałem, chciałem kupi teraz i co ??? Jest ale cena ok 1900 euro ??
    Okazuje sie po mojej wizycie w ASO ze tego koloru (568/A ) już nie ma - jest nie dostepny.

    Oczywiście zamówiełme gdzie indziej, mam nadzieje że odcień będzie dobry, ale żeby taka zaprawka była niedostępna ?? Czyli mam( i inni z autami z tym lakierem ) jakiś rarytas lakierowy
    Giuli i giullety nie ma w tytanie metalizowanym ??

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar SliwusBuu
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Mazda MX5 NBfl 1.8l, Alfa Romeo 159 2,4 JTDm 2006r.; Alfa Romeo 156, 1.9 JTD 115KM - była
    Postów
    1,075

    Domyślnie

    Co ten lakier "zaprawkowy" ma w sobie specjalnego w porównaniu do lakieru ze zwykłej mieszalni? Tam też dorabiają lakier pod numer i mogą zrobić korektę pod odcień jaki jest na samochodzie (wypłowienie spowodowane warunkami atmosferycznymi). Przy czym za buteleczkę w mieszalni zapłacimy co najwyżej 50zł.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Mazda 2 SkyEnergy '19
    Postów
    221

    Domyślnie

    Nie wiem, jest taki sam jak na aucie ? Chyba chodzi o wygodę idziesz i kupujesz.


    Send from IOS with Tapatalk
    Była 145 boxer, 159 selespeed, 147 JTD rosso skóra i 159 SW 1.9 QTRONIC '08, będzie nowa AR? - zobaczymy....

  4. #4
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    A skąd pewność, ze jest taki sam jak na aucie? On jest mieszany po oznaczeniu i wcale nie będzie idealny. W zwykłej lakierni też Ci dobiorą lakier po tym kodzie ale mało kto dobiera po kodzie bo kilku(nasto) letnie lakiery rzadko kiedy mają taki sam odcień jak zaraz po wyjeździe z fabryki baaa auta o tym samym oznaczeniu ale z innych roczników mogą się minimalnie różnić. Na zaprawce odprysku tego nie zobaczysz ale jak byś malował cały element to będzie to widać. Imgo zwykłe przepłacanie, poszedł byś do lakierni podał kod i kupił za kilka dyszek 100ml lakieru, a jak potrzeba to Ci go nawet w sprey nabiją ;]

Podobne wątki

  1. [159] Lakier Zaprawkowy
    Utworzone przez Czarny_28 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-06-2014, 10:31
  2. Lakier zaprawkowy
    Utworzone przez fred123411 w dziale GT
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-01-2014, 10:52
  3. [159] lakier zaprawkowy/kredka koloryzująca
    Utworzone przez domelmen w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 22:14
  4. Lakier zaprawkowy - brak koloru w katalogu
    Utworzone przez antares w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-01-2013, 12:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory