Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Profesjonalizm niemieckiego serwisu

  1. #1
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    164 QV 24V '93, 164 Super TB '96, 166 2.5V6 '98, 155 2.0TS 16v '96
    Postów
    509

    Domyślnie Profesjonalizm niemieckiego serwisu

    Witam,

    Po zakupie przeze mnie Alfy 166 (szczególy wkrótce w odpowiednim dziale), rozglądalem się za możliwością zdobycia kodów do ICSa, bo takowych nie otrzymalem od poprzedniego wlaściciela.
    Cale szczęście mam wszystkie dokumenty od auta, lacznie z serwisowymi.
    Wszystkie przeglądy auta od nowości przeprowadzane byly w jednym serwisie w Niemczech.
    Napisalem maila z prośbą o pomoc w zdobyciu tych kodów do tegoż serwisu alfy z danymi auta (VIN) oraz danymi pierwszego wlaściciela.
    Ku mojemu zaskoczeniu.... 2 dni później na mailu znalazlem odpowiedź z kodem do ICS oraz NAVI !!!!
    Dla porównania: serwis ASO w moim mieście - czas oczekiwania ok tygodnia + ok 200zl !!!!
    Wymogiem jednak bylo wymontowanie ICSa w celu odczytania nr seryjnego, za co jako uslugę ASO oczywiście pobiera dodatkową oplatę. Mialem już samemu zabierać się za demontaż, ale wpadlem na wyżej wymieniony pomysl i oszczędzilem sobie pracy i zbędnego demontażu. Być może nie byloby to pozniej tak dobrze zlożone jak fabrycznie.
    Takie prawa rynku
    Dodam tylko, że w owym ASO mam znajomego w dziale sprzedaży i z reguly na części otrzymuję przyjemne dla mojej kieszeni zniżki.

    Jestem pozytywnie zaskoczony jakością obslugi w jednym z niemieckich serwisów alfy.

    Post ten ma na celu przybliżenie jednej z możliwości uzyskania zagubionego kodu ICS.

    Pozdrawiam
    Mam na imię Jacek... i jestem alfaholikiem...
    Powrót do Busso.... w najfajniejszym opakowaniu...

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    muszę przyznać ze Kolega mnie zdziwił oczywiście bardzo pozytywnie! jak widać w PL za wszystko się płaci
    "Alfa chociaż mała prowokuje do zgwałcenia pierwszych stu stron kodeksu drogowego."
    jest: 156 2.4 JTD 04r...
    była: Gtv 2.0 Twin Spark Verde Tropico 96r...

Podobne wątki

  1. [159] Zmiana języka z niemieckiego na angielski. Mam Setup CD, ale nie działa ('no cd')
    Utworzone przez jerzykman w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 22:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory