Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 76

Temat: GTV dla początkującego Alfoholika :)

  1. #61
    Alan90
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marshall Zobacz post
    znajomy miał włąsnie 406 coupe pijanafirana i całkiem przyjemne auto ale niestety nie 3.0 v6 bo to fajnie jezdzi słabsza wersja duzo pali mało frajdy ale nejlepsze jest to ze w srodku miał fotele z Gtv hahaha zawsze sie z niego śmiałem bo wielki przeciwnik AR
    karoseryjnie, żesię tak wyraże to ciekawe autko ale w środku minusem jest to że zero sportu że tak kowiem. te fotele takie jakieś właśnie nie teges... ale podobno z tylu miejsca duzo jak na Coupe

    czytalem wałsnie o silnikach ze 2.0 kiszka straszna. 3.0 fajna sprawa i diesel 2.2 HDI ale to już troche drozsza sprawa... w sumie miałem już lwiątko... i jakiś sentyment jest
    Ostatnio edytowane przez Alan90 ; 31-03-2010 o 18:04

  2. #62
    Użytkownik Znawca Avatar marshall
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    śląsk kręcę się tu i tam
    Auto
    jakieś alfy
    Postów
    1,055

    Domyślnie

    2.2 fajne ale w nowszych rocznikach sa dostepne i ludzie sobie wołaja troszke za nie
    Zaczęło się niewinnie od pięknej 147 po 30sztuce tej marki stwierdzam że virus Alfa działa
    Aktual:
    AR 166FL 3.0 v6
    AR GT
    AR 166FL 2.4jtd 20v
    Zastava 750

  3. #63
    Użytkownik Znawca Avatar criss2007
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Nowa Sól / Zielona Góra / Kożuchów
    Auto
    Jest: Alfa 166 3.0 V6 24V Był: Alfa Gtv 2.0 T.S '96
    Postów
    1,033

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alan90 Zobacz post
    w takim razie co Ty tu robisz?? bo ja przeszedłem drogę przez rozne fora poczynając bodajrze od Forda Probe hehe
    tak samo jak ty szukałem Gtv ale ze bylem zmuszony szybko kupić autko wybór padł na HC i nie żałuję ani trochę

  4. #64
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Jaworze
    Auto
    AR: 75 Busso/159 1,9Jtdm/ Fiat Coupe 2,0
    Postów
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alan90 Zobacz post
    Co do Fiata Coupe to pinifarina chyba jak go kreslil z ekipą to tak.. zaczeli od przodu... i tu im wyszlo nawet ok - starali sie. ale zmierzajac ku tyłowi widac ze sie im spieszyło i odwalili maniane niestety... przód i wnetrze ok. ładne ale tył syficzny moim zdaniem...
    Gwoli ścisłości: Fiata coupe zaprojektował niejaki Chris Bangl, natomiast Pininfarina zaprojektował wnętrze a poza tym fiat coupe z racji produkcji małoseryjnej był wytwarzany w zakładach Pininfariny. Co do płyty podłogowej (jako element najbardziej kosztowny) stosowanej w coupe to została ona jeszcze wykorzystana w Fiatach Tipo , Tempra oraz Alfach 145, 146 ,155, i GTV (tak postępują rónież inne koncerny)

    ---------- Post dodany o godzinie 22:45 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:43 ----------

    Płyta poszła jeszcze do Bravo i Brawy

  5. #65
    Alan90
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bera5 Zobacz post
    Gwoli ścisłości: Fiata coupe zaprojektował niejaki Chris Bangl, natomiast Pininfarina zaprojektował wnętrze a poza tym fiat coupe z racji produkcji małoseryjnej był wytwarzany w zakładach Pininfariny. Co do płyty podłogowej (jako element najbardziej kosztowny) stosowanej w coupe to została ona jeszcze wykorzystana w Fiatach Tipo , Tempra oraz Alfach 145, 146 ,155, i GTV (tak postępują rónież inne koncerny)

    ---------- Post dodany o godzinie 22:45 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:43 ----------

    Płyta poszła jeszcze do Bravo i Brawy
    Ciekawe dane podałeś... mi osobiście Chris Bangle kojaży się głównie z "biemdabliu" ale to ze AR 155 ma płyte od Tipo to za chiny ludowe mi sie nie chce wierzyć... całkiem inny gabarytowo pojazd. ale wszystko możliwe.

    Reasumując... obojętnie czy Fiat Coupe był projektowany przez Chris Bangle czy Pininfarina karoseryjnie to tył jest "fuj" i nie pasuje do reszty ładnego samochodu. takie moje zdanie i nie tylko :]

    ---------- Post dodany o godzinie 09:41 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 09:32 ----------

    Cytat Napisał criss2007 Zobacz post
    tak samo jak ty szukałem Gtv ale ze bylem zmuszony szybko kupić autko wybór padł na HC i nie żałuję ani trochę
    no to mam nadzieje, że ja też nie bede żałował jak juz kupie HC. a już coraz bliżej mi sie wydaje ...

  6. #66
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alan90 Zobacz post
    bojętnie czy Fiat Coupe był projektowany przez Chris Bangle czy Pininfarina karoseryjnie to tył jest "fuj"
    kwestia gustu - mi się osobiście Coupe całe podoba
    "Alfa chociaż mała prowokuje do zgwałcenia pierwszych stu stron kodeksu drogowego."
    jest: 156 2.4 JTD 04r...
    była: Gtv 2.0 Twin Spark Verde Tropico 96r...

  7. #67
    Alan90
    Gość

    Domyślnie

    ostatnio tak z Ciekawości sprawdziłem ile kosztuje Mitshubishi GT 3000. ciekawiła mnie jego moc itd. ciekawy pojazd. i nie taki drogi jak na to co oferuje silniczek... oczywiście nie pisze tego dlatego żebym się nam nim zastanawiał tylko tak z Ciekawości co Wy o tym myślicie? Moim zdaniem pewnie jest zajebiście ciężko z jakimikolwiek częściami i serwisem w naszym pięknym kraju. chodź na moim osiedlu właśnie stoi taki ładnie utrzymany model

  8. #68
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Gtv TS 916 Lusso, 156 JTD SportPack
    Postów
    261

    Domyślnie

    Cytat Napisał bera5 Zobacz post
    Gwoli ścisłości: Fiata coupe zaprojektował niejaki Chris Bangl, natomiast Pininfarina zaprojektował wnętrze a poza tym fiat coupe z racji produkcji małoseryjnej był wytwarzany w zakładach Pininfariny. Co do płyty podłogowej (jako element najbardziej kosztowny) stosowanej w coupe to została ona jeszcze wykorzystana w Fiatach Tipo , Tempra oraz Alfach 145, 146 ,155, i GTV (tak postępują rónież inne koncerny)

    ---------- Post dodany o godzinie 22:45 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 22:43 ----------

    Płyta poszła jeszcze do Bravo i Brawy
    Dokładnie tak tzn. tylko wnętrze w FC projektowała Pininfarina co nie zmienia faktu, że z zewnątrz również mi się podoba ale oczywiście nie tak jak Gtv które jest projektowane w całości przez Pininfarinę , można w tych dwóch autach ogólnie znalezc jakieś podobieństwa ale moim zdaniem można powiedziec, że są dla dwóch różnych grup/typów ludzi , to zupełnie inny klimat jak dla mnie a mam porównanie bo i z FC miałem mały kontakt dzięki znajomemu, może ktoś pomyślec że jestem mało obiektywny ale świadomie wybrałem Gtv bo długo wcześniej już o niej myślałem i wiedziałem że muszę ją miec choc FC też się przewineło przez moje myśli ale jak widac nie miało szans.
    Ostatnio edytowane przez redzi ; 17-04-2010 o 08:02

  9. #69
    Rudix
    Gość

    Domyślnie

    Mi w Fiacie nie podoba mi się zdecydowanie tył. Przód jest genialny ale ten tył...
    Dlatego wybrałem Gtv-ke!

  10. #70
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Gtv TS 916 Lusso, 156 JTD SportPack
    Postów
    261

    Domyślnie

    Gtv'ka i tył i zwłaszcza przód ma jak dla mnie piękny, nie mówiąc o przetłoczeniu przez cały bok które w niej uwielbiam i o "napompowanych" tylnych błotnikach, do tego wnętrze jedyne w swoim rodzaju i nie brane z innego modelu AR a zaprojektowane specjalnie dla niej, po prostu wybraliśmy odpowiednie auto

Podobne wątki

  1. Kolumna ślubna alfoholika :)
    Utworzone przez żuko86 w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 20:58
  2. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 13-12-2011, 08:32
  3. [146/155] dylemat początkującego TS
    Utworzone przez ppoll27 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-09-2008, 12:16
  4. Szukam Alfoholika z Alfa 166 do mojego slubu - Tarnow 15.09.
    Utworzone przez biagi w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-07-2007, 08:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory