Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: co sadzicie o tej bialystok

  1. #1
    samul
    Gość

    Domyślnie co sadzicie o tej bialystok


  2. #2
    samul
    Gość

    Domyślnie

    dzis bylem w białym i oglądałem o ile środek i stan zewnętrzny lakier , zawiasy itd stan piękny o tyle nikt praktycznie nic nie wymieniał , ostatni wpis w książce na 20 tys pali sie kontrolka poduszki i nie dziala prawa tynia szyba ,sprzęgło ciągnie , słabo sie wkręca na obroty , wiec pewnie świece i przewody ,tarcze z tylu do wymiany , hamulce lekko zamulone ,zawiecha ok ale na pewno długo stała wiec nie wiadomo ile wytrzyma polskich dróg , akumulator padł i się zasiarczył także wszystkie przewodu wokół skrzynki akumulatora miały dziwny żółtobrunatny nalot , już jest wstawiony jakiś tam do odpalania , silnik zapyziały ,pokrywy bardzo utlenione a dolot pordzewiały ,po pol godzinie pracy silnika na parkingu temperatura ledwie osiągnęła 70 st niewidem czy to normalne na dworzu bylo 12 st ,chociaż pracował równo i cicho , w oleju na bagnecie delikatnie wyczuwalny zapach paliwa , może to być wywołane niedogrzaniem silnika poprzez jazdę na krótkich dystansach - laweta ,przejażdżka po mieście itd , ogólnie za te cenę niezła jeśli ktoś planuje od razu robić wszystko a reszta wyjdzie w praniu ,wtedy można się zdziwić bo tak to jest z nie jeżdżonym samochodem. A teraz najlepsze w ogłoszeniu jest napisane oplacony przygotowany do rejestracji itd .wiec dzwonie i pytam czy mozna po nia przyjechac - tak ok, duzo ludzi o nia pyta . uslyszalem . wiec dymam 300 km i co .... kurwa auto z beligi wlasciciel z wloch nie maja jeszcze dokumentow alfy brifu tlumaczen itd ,wiec nic nie moga zrobic mowi do mnie ze za tydzien moze dwa jak przyjda papiery.teraz moge dac zaliczke a oni mi ja dostarcza pod wskazany przezemnie adres , za drobna oplata ok 400 pln za 300 km . takie numery - i co masz to w polsce jak powiedzial czarek pazura .

    WIDZE ZE JUZ JA ZDJELI Z OGLOSZENIA

Podobne wątki

  1. AR 159 co sadzicie o tej
    Utworzone przez zwierzak w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-09-2011, 18:29
  2. co sadzicie
    Utworzone przez mlody91 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-10-2010, 15:12
  3. alfa-bialystok
    Utworzone przez altiplano w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 18:19
  4. co sadzicie o tej GT
    Utworzone przez bohenGT w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-05-2009, 20:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory