prawdopodobnie czy przyjedziesz ze sprawnym czy tez juz zuzytym, przy jego calkowitym wywaleniu z kompa i zaslepieniu 100 % nie ma znaczenia
prawdopodobnie czy przyjedziesz ze sprawnym czy tez juz zuzytym, przy jego calkowitym wywaleniu z kompa i zaslepieniu 100 % nie ma znaczenia
..... powered by www.cinsoft.pl
Tak jak pisze kenobi,możesz przyjechać nawet z niesprawnym,nie ma róznicy więc po co przepłacać.
ja wymienilem dwa tygodnie temu bo mi padl, ale jak pojade na wyciecie to wloze stary a tego opchne jakiemus chetnemu w dobrej cenie![]()
A wiecie moze gdzie nabyc zaslepke do mojego modelu ,w celu calkowitego zaslepienia EGRu ,czy musze sam sobie wyciac z nierdzewki i kwasoodpornej blachy...a moze jest gdzies do kupienia (w co watpie )...
Tym zaślepisz rurkę doprowadzającą spaliny:
http://allegro.pl/zaslepka-egr-jtd1-...251525111.html
AR Stelvio 2.0 Turbo 280KM Veloce 2021
Jeep Cherokee 2.0 MJD A9 LIMITED 2014
Giulietta 1,4TB MA Distinctive 2010
AR156 1.9 16v JTD M-jet 2004
AR156 1.6TS 2000
Wcześniej 7 włoskich aut F (126, 127, UNO DS, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)
Witam.
Panowie ostatnio przy "depnięciu" troszkę alfa kopci. Generalnie nie czuję żadnego spadku mocy ani tym podobnych. Myślę o zaślepieniu EGR - rozumiem, że warto? Czy ma to wpływ na kopcenie? Bo tak czytam i czytam i nie do końca znalazłem odpowiedź.
Silnik to 1.9 8v
Warto,zwłaszcza jeśli planujesz program,wtedy tuner ma troszke większe pole do popisu,gdyż może bardziej "podlać" paliwem przy jednoczesnie mniejszym dymieniu.W twojej jednostce jest ten komfort ,że możesz całkowicie zaślepic EGR-a.
To tymbardziej zaślepiaj.Dołóż intercooler frontowy i ciesz sie juz konkretną mocą.
Pozdrawiam
Mój już jest tak duży, że większego raczej nie wcisnę. Aż po sam zderzak + dokładkę z GTA. Do tego układ wydechowy też mam zmieniony. Także chyba pozostaje tylko zaślepić.