Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: przekladka kierownicy - alfa z uk

  1. #11
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    rejestracja rejestracja, przekladka przekladka ale pomysl jeszcze o bezpieczenstwie :!:

  2. #12
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    jak mam być kolego szczery to w takie rzeczy bym się nie bawił, nie lepiej sprowadzić już z kierownicą po lewej stronie? Przełożenie kierownicy to małe piwo, ale weź pod uwagę wszystko co sie z tym łączy, pedały hamulca, gazu, sprzęgła, cała elektrykę co idzie od stacyjki, włączanie świateł, przednie reflektory, siedzenia oraz dywaniki, układ hamulcowy, i cała kokpit do przebudowy chyba ze liczniki zostawisz pasażerowi jest tego tyle, że choć byś części miał za free to i tak raczej by to nie było opłacalne, a do tego jak Ci zaczną robić problemy z przeglądem to wszystkie zmiany odejdą na dalszy plan...

    to takie moje skromne zdanie, ja bym się nie pchał w to, Ty rób jak uważasz

  3. #13
    damian3619
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co wiem to auta nie zarejestrujesz w polsce po przelozeniu kierownicy,poniewaz w numerze nadwozia masz literke z oznaczeniem z ktorej strony jest kierownica,moglbys ja zarejestrowac w polsce po otrzymaniu kwitu ze stacji serwisowej alfy ze auto zostalo przez nich przerobione i jest calkowicie niezagrazajace dla ruchu drogowego,wiem to stad ze mam auto w polsce z kierownica po prawej stronie warte ponad 100 tysiakow a nie moge go przerobic i bedzie musialo wrocic do angli ale co poradzic.

  4. #14
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Przepisy co do tego nie sa jasno sprecyzowane i w kązdym powicie jest inaczej.W jednym nie ma problemu a w drugim je stwarzają.Najlepiej jest zdobyc jakies dokument potwierdzające że auto może byc dopuszczone po przeróbce do ruchu prawostronnego i je przekazać urzędasowi.

  5. #15
    o.rydzyk
    Gość

    Domyślnie

    no wlasnie tak slyszalem ze z niektorymi samochodami sa problemu a inne z kolei mozna przerobic bez wiekszych problemow
    tak jak juz mowilem - moj znajomy sprowadzil sobie renówke i przelozenie kierownicy kosztowalo go 2 tys zl razem z podbiciem przegladu. mialem nadzieje ze ktos moze mial do czynienia z przerobieniem alfy i chcialem wiedziec czy nie ma z tym problemu

    pozdrawiam adam

Podobne wątki

  1. [146] przekladka silnika 1.6
    Utworzone przez arek123 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-06-2013, 19:44
  2. Przekladka Silnika 156 SW 1.8 TS na 2.5 v6
    Utworzone przez Dashek w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-04-2013, 12:46
  3. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-06-2012, 11:20
  4. [146] Przekladka 1.4 na 1.6bx
    Utworzone przez lepper w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-11-2008, 20:52
  5. [156] Przekladka
    Utworzone przez Lukasz1983 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-04-2008, 16:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory