Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Za i Przeciw Alfa Romeo GT 1,9JTD

  1. #31
    kirchu
    Gość

    Domyślnie

    Najsłabszą stroną grupy Fiata są serwisy, więc nie dziw się że nie wszyscy nie serwisują w ASO. Zamienniki części w zawieszeniu do bani łącznie z wychwalanym na forum TRW. co 10 tys jeden z górnych wachaczy na sworzniu zawsze puka (kujawy zaniedbana część Polski). W prowadzeniu OK ale niekiedy czuć masę przodu w zakrętach.

  2. #32
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    dąbrowa górnicza
    Auto
    alfa romeo GT 1.9 jtd (2004)
    Postów
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał kirchu Zobacz post
    Najsłabszą stroną grupy Fiata są serwisy, więc nie dziw się że nie wszyscy nie serwisują w ASO. Zamienniki części w zawieszeniu do bani łącznie z wychwalanym na forum TRW. co 10 tys jeden z górnych wachaczy na sworzniu zawsze puka (kujawy zaniedbana część Polski). W prowadzeniu OK ale niekiedy czuć masę przodu w zakrętach.
    zgadzam się-kupiłem orginał- boscha przepływomierz za 344,w aso chcieli 1330!-chore!!,to samo obsługi-sam wymieniam olej i filtry ewentualnie dobry znajomy mech..-reszta gratów tak samo we własnym zakresie lub u spraw.mecha., a co do diagnoz itp.to już są dobrzy ludzie na forum co pomogą i doradzą

    ---------- Post added at 17:55 ---------- Previous post was at 17:08 ----------

    Cytat Napisał rafaddd Zobacz post
    zgadzam się-kupiłem orginał- boscha przepływomierz za 344,w aso chcieli 1330!-chore!!,to samo obsługi-sam wymieniam olej i filtry ewentualnie dobry znajomy mech..-reszta gratów tak samo we własnym zakresie lub u spraw.mecha., a co do diagnoz itp.to już są dobrzy ludzie na forum co pomogą i doradzą
    a trw są ok pod warunkiem ,że są orginalne ricambii.

  3. #33
    kirchu
    Gość

    Domyślnie

    a co to są te ricambii ? Kupowałem wahacze górne na przód z oznaczeniem TRW i jak dla mnie to są tylko na to by uszykować samochód na sprzedaż, na tyle starczają co wymianę oleju
    W ASO polecano mnie telefonicznie jakieś włoskie po 310 PLN, może ktoś z kolegów ma jakieś doświadczenie z nimi ??

  4. #34
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    dąbrowa górnicza
    Auto
    alfa romeo GT 1.9 jtd (2004)
    Postów
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał kirchu Zobacz post
    a co to są te ricambii ? Kupowałem wahacze górne na przód z oznaczeniem TRW i jak dla mnie to są tylko na to by uszykować samochód na sprzedaż, na tyle starczają co wymianę oleju
    W ASO polecano mnie telefonicznie jakieś włoskie po 310 PLN, może ktoś z kolegów ma jakieś doświadczenie z nimi ??
    http://allegro.pl/wahacz-gorny-trw-a...215820392.html-tu sprzedają orginalne ricambii a jeśli ktoś chce tańsze trw to też załatwiają-te tańsze to pewnie właśnie jak piszesz na uszykowanie auta na handel

  5. #35
    kirchu
    Gość

    Domyślnie

    dzięki za informację, na pewno następny zakup będzie własnie tych, tym bardziej te które ja kupowałem kosztowały poniżej dwóch stówek

  6. #36
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar p_r_z_e_m_k_o
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    kościan WLKP
    Auto
    AR 155 2.0 8v TS / AR GT JTDm / AR 164 3.0 V6
    Postów
    455

  7. #37
    Użytkownik Romeo Avatar michałsnk
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    w Sanoku
    Auto
    W domu : Terenówka, Alfa Romeo 156 JTD 105 ps 255Nm,Berlingo 1.9D (XUD) wolnossące.
    Postów
    515

    Domyślnie

    Ja bym kupił GT jakbym miał taką możliwość za wszystko i za nic jest cudowna

    Dobrze poszukać ( jak każde auto ) i dbać ( jak o każde auto ) i ma służyć

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory