Strona 10 z 34 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 337

Temat: [166] Dvd na ekranie ICS'a - problem? rozwiązanie ? ktokolwi

  1. #91
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar b-ski
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    PiotrkĂłw Trybunalski, Poland
    Auto
    Bella 166 2,4jtd Millenium
    Postów
    753

    Domyślnie

    No nic zobaczymy ale to dopiero na wiosnę...:/
    3m się, pzdr.

  2. #92
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    ODPOWIADAM NA E-mail, pytania na youtube oraz PW.

    po 1, kostka IDIS to nie jest wtyczka scart! 2 kostki idis które są podłączone od tyłu ICS'u nie mają wszystkich kabli ani wszystkich pinów. Te miejsca do których trzeba podpiąc wizję, dzwięk, i tv_on są puste !
    Należy na własną ręke załatwić sobie, kupić uzywaną kostke IDIS która jest na zdjęciu w zakładce nr3, zdemontowac z niej piny, i zrobić wiązkę elektryczną do dvd.
    najłatwiej jest kupić kabel typu scart to scart, czyli taki sam jak od TV domowego do DVD domowego, obciąć jeden z końców, i patrząc po kolorach w tej obciętej , lub z drógiej strony wtyczki scart zapisać który z potrzebnych pinów jest jakiego koloru, czyli 3 kolory R G B i ich 3 masy ( są niemal w jednej lini ) schemat pinów i ich opis jest w temacie , nie będe się powtarzał. W momencie gdy działa dvd dzwięk jest MONOfoniczny i nie mozna sterowac ics.
    Ktoś mi napisał ze nie zna się na tym i zleci to kumplowi - zły pomysł. Ogólnie wszystko jest opisane i podane na tacy wystarczy się pofatygować 4 kartki wstecz powodzenia i szerokosci.

  3. #93
    jasiu486
    Gość

    Domyślnie

    koledzy a czemu podłaczacie sie przez euro, w dvd sa jeszcze czincze, jedna żułta od video no i 2 od audio no i z tego przeciez wychodzi sygnal stereo?

  4. #94
    jasiu486
    Gość

    Domyślnie

    acha i czy w trakcie filmu mozna przejsc do komputera i sprawdzic naprzyklad spalanie albo ustawienie nawiewu ale tak zeby nieprzerywac odtwazania filmu zeby mozna go bylo ogladac dalej

  5. #95
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasiu486
    koledzy a czemu podłaczacie sie przez euro, w dvd sa jeszcze czincze, jedna żułta od video no i 2 od audio no i z tego przeciez wychodzi sygnal stereo?

    W momencie gdy działa dvd dzwięk jest MONOfoniczny i nie mozna sterowac ics.



    Czincz kabla AV nie ma rgb, powodzenia .

    PS czytałeś wogóle temat? Stereo ? RGB ? hallo ?

  6. #96
    jasiu486
    Gość

    Domyślnie

    soryy ale niejestem elektronikiem, wiem ze prad tylko kopie hehe zart. powiedz mi gdzie podłaczyc z zielonej kostki pin 5, ma isc do gnd. co to jest???

  7. #97
    Użytkownik Ogier Avatar sQun49
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Szewce k/Kielc
    Auto
    166 2.5 V6 + LPG
    Postów
    162

    Domyślnie

    GND to skrót od GROUND czyli masa, uziemienie. Pin 5ty przedłużasz kabelkiem do jednej nóżki najprostszego przełącznika, natomiast do drugiej nóżki przyczepiasz kabel, na jego końcu konektor oczkowy (taka blaszka którą można podłożyć pod śrubkę i uzyskać kontakt z metalową częścią i ten konektor montujesz do śrubki kieszeni ICSa tak jak to jest pokazane w manualu.

    Jeśli dalej nie będziesz potrafił tego zrobić to odpuść sobie...

  8. #98
    zenek2562
    Gość

    Domyślnie

    Witam kto mi wytłumaczy co ja mam zrobic. Mam wyszstko do DVD na iCS-sie tylko nie wiem jka sie wpiac w te dwie kostki IC-a? MAM przylutowac takie nuzki do kalbli i wsadzic w puste m,iejsca czy co ??

  9. #99
    Fidel 15
    Gość

    Domyślnie

    Musisz przylutować piny i je wpiąć do kostek coś takiego

  10. #100
    jasiu486
    Gość

    Domyślnie

    witam czy wszyscy macie przetwornice do dvd bo ja to obeszlem. jak idzie kabel do pierwszej płytki to z niej wychodzi w tedy 12v 5v i 2 minusy. zrobilem mały uklad od zapalniczki i mam 12v 5v i minus i niepotrzebuje przetwornicy

Podobne wątki

  1. DVD - szumy, paski na ekranie
    Utworzone przez tomekk777 w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-02-2014, 19:18
  2. Paski na ekranie ICS
    Utworzone przez songobpa w dziale 166
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-06-2013, 16:11
  3. [Giulietta] Julka na wielkim ekranie
    Utworzone przez Ciastek C w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-02-2013, 16:50
  4. JTD dziwny problem z odpalaniem przy -16 + rozwiązanie
    Utworzone przez kozi_Lukasz w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2010, 15:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory