Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 142

Temat: Alfa Romeo 146

  1. #91
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał DeeS
    Kumpel kupil alfe 156 i za same zawieszenie zaplacil 2.5K u mechanika.
    Kurcze to albo leciał na oryginalach, albo padło mu wszystko po kolei Wydaje mi sie ze 145/6 jest tansze w utrzymaniu niz 156. Ale DeeS nad czym Ty myslisz, przeciez szukasz 145/6 wiec czemu temat sie sprowadzil do 156????

  2. #92
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar DeeS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zabrze-Ruda Śląska
    Auto
    AR 156 2.5 V6 Q2
    Postów
    433

    Domyślnie

    Cytat Napisał showtime
    Cytat Napisał DeeS
    Kumpel kupil alfe 156 i za same zawieszenie zaplacil 2.5K u mechanika.
    Kurcze to albo leciał na oryginalach, albo padło mu wszystko po kolei Wydaje mi sie ze 145/6 jest tansze w utrzymaniu niz 156. Ale DeeS nad czym Ty myslisz, przeciez szukasz 145/6 wiec czemu temat sie sprowadzil do 156????
    Bo 156 tez mi sie podoba w sumie jak kazda alfa a jest troszke drozsza niz 145/146 tylko boje sie ze nie bedzie mnie stac na jej utrzymanie.

    Znalazlem pare ladnych alf na allegro ale chyba sie wstrzymam az ta zima troche minie bo co to za radosc z auta jak nie mozna wytestowac nowej fury no chyba ze znajde jakas super okazje

  3. #93
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Mikluszowice
    Auto
    Była Alfa Romeo 146 2.0 TS, jest Fiat Bravo II Sport
    Postów
    68

    Domyślnie

    Na Twoim miejscy wolałbym zakupić zadbaną i wychuchaną 145 lub 146-stkę od miłośnika( a za "tą" kwotę napewno coś takiego znajdziesz ) aniżeli 156-stkę w "dobrym" stanie. Prawda jest taka, że i tak musisz wpakować trochę kasy po zakupie autka- wiadomo jakieś drobiazgi ale się uzbiera...A teraz jak się patrzy na allegro to wyjdzie, że niektóre 156-stki chodzą taniej od 145/146 - nic tylko pozazdrościć nowemu właścicielowi. Ja osobiście znam typa co kupił sprowadzoną 156-stkę z "dojczlandu" za 8 patyków. Po 2 tyg. silnik się posypał i Alfka stoi bo nie ma na naprawę. A teraz pieprzy, że Alfa to syf i psuje reputacje- śmieszą mnie tacy ludzie . Także musisz się dobrze zastanowić. Pozdrawiam
    " Alfa Romeo (...) to styl życia, niezwykle oryginalny sposób pojmowania pojazdu silnikowego. Coś, czego nie da się zdefiniować.”- bez komentarza.

  4. #94
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar DeeS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zabrze-Ruda Śląska
    Auto
    AR 156 2.5 V6 Q2
    Postów
    433

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojtek7551
    Na Twoim miejscy wolałbym zakupić zadbaną i wychuchaną 145 lub 146-stkę
    Ciezko o taka a moj budzet troche sie skurczyl niespodziewany wydatek i mam teraz 13 tys na alfe :cry: w tym musze liczyc cale oplaty i mechanika chyba ze wstrzymie sie do lutego z kupnem ale chcial bym auto do swiat kupic.

    Macie jakies ciekawe oferty to prosze o info ogladalem pare alf ale niestety same trupy.

  5. #95
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Zrob sobie prezent na swieta

  6. #96
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar DeeS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zabrze-Ruda Śląska
    Auto
    AR 156 2.5 V6 Q2
    Postów
    433

    Domyślnie

    Glupia pora na kupowania auta :wink: ale coz alfke chce sie miec
    AR 156 2.5 V6 Q2
    AR 145 JTD '99 byla
    AR 156 2.0 TS byla

  7. #97
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Hehe, ja swoją pierwszą 145-tke kupilem w wigilie zeszlego roku
    Pojechalem i nikomu nic nie mowiac przyjechalem alfą, robiąc kupe szumu pod domem bo mialem w bokserku wydech Ultera, a poza tym byly jaja bo nie moglem podjechac pod dom, bo próg pod brama byl za wysoki (zawiecha eibacha)

    I tak milo wlasnie wspominam zakup pierwszej Alfy.
    Teraz to moja trzecia 145-ka, pierwszy diesel i zdecydowanie najlepszy zakup ;P

  8. #98
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar DeeS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zabrze-Ruda Śląska
    Auto
    AR 156 2.5 V6 Q2
    Postów
    433

    Domyślnie

    A co sie stalo z twoimi alfami ze w ciagu roku to juz 3cia??
    AR 156 2.5 V6 Q2
    AR 145 JTD '99 byla
    AR 156 2.0 TS byla

  9. #99
    showtime
    Gość

    Domyślnie

    Pierwszy boxer 1,6 - sprzedalem bo mnie zżerało utrzymanie niestety przy mojej ciezkiej nodze. Drugi boxer 1,4 - padl silnik, sprzedalem chyba za 1500 zł a teraz dieselek sie kreci jak oszalały, wszystko powymieniane - wlozylem w nią juz kupe kasy i wiem ze mam pewne auto. Poza tym teraz juz pracuje, wiec stac mnei na utrzymanie furki.

  10. #100
    J@rek
    Gość

    Domyślnie

    DeeS, Poczytaj sobie tez opinie pod tym linkiem:
    http://www.autocentrum.pl/oceny/alfa_romeo/145/

    Niekoniecznie jest różowo.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory