Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #1031
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzdylu Zobacz post
    hehe miałem napisać to samo
    http://allegro.pl/show_item.php?item=2340376245
    ta
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  2. #1032
    Użytkownik Romeo Avatar grzdylu
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 3,0 V6
    Postów
    1,381

    Domyślnie

    Cytat Napisał culmen Zobacz post
    Polecany przez znajomych. Ja wiem ze dizel to w traktorze ale ...
    Poczytam więcej o silnikach ze 159 bo w te mało się zagłębiałem.
    przy takich rocznych przebiegach pomysl o 2,2 albo 3,2 w benzynie cena zakupu nizsza a roznice bedziesz miec na paliwko
    Born to be wild.

  3. #1033
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzdylu Zobacz post
    przy takich rocznych przebiegach pomysl o 2,2 albo 3,2 w benzynie cena zakupu nizsza a roznice bedziesz miec na paliwko
    Przy akcyzie wyższej o 15%? Nie sądzę, żeby było taniej. Ceny 2.2 JTS-ów i ich mały wybór mówią same za siebie.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  4. #1034
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    Przy akcyzie wyższej o 15%? Nie sądzę, żeby było taniej. Ceny 2.2 JTS-ów i ich mały wybór mówią same za siebie.
    Tomek nie każdy ściąga auto z zachodu Na miejscu też można coś ciekawego znaleźć
    Jak się robi 10k rocznie to branie diesla może mijać się z celem.
    _____________________________
    Jedna AR 159 od 09.2010 do 05.2019

    Łada Niva prod. 2010 w posiadaniu od 02.2017 )

    Aktualnie Maserati Ghibli S

  5. #1035
    Użytkownik Romeo Avatar interside
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    AR 159SW 1,9jtdm 8v
    Postów
    541

    Domyślnie

    Witam
    Mam pytanie czy 175tys przebiegu dla 159 1,9jtdm 8v z Holandii to już same remonty czy da się jeszcze pojeździć po naszych drogach.
    bo własnie mam zamiar takiego kupić i sam nie wiem czy lepiej szukać coś z przebiegiem ok 100 ale bez pewności czy nie cofany
    bo tego 175 jestem tak na 99% pewny ze nie cofany, auto nie pite po winie wynika ze malowanie małych powierzchni i malowanie tylnego zderzaka. z przodu normalne odpryski po kamieniach skóra bdb a mechanicznie to nie mam pojęcia bo się na tym nie znam jest wydruk z serwisu niestety po holendersku, z którego wynika ze rozrząd był zrobiony przy 151tys km. a i w vin mam " COLINT : 145KOLOR WEWNĘTRZNY : TKANINA CZARNA" a tapicerka jest czarna skóra czy ja po prostu mylę pojęcia tapicerkę z innym wykończeniem tego auta
    pozdrawiam wszystkich alfoholikow

  6. #1036
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar lookas
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    159 1.9 JTDm 16V Distinctive
    Postów
    113

    Domyślnie

    ja tam wolę pewne na 99 % (bo 100 to można mieć tylko przy swoim od nowości ;P) 200 000 niż cofnięte 100 000, ale z tego co widać po allegro i nawet kiedyś jakiś dokument oglądałem to w Polsce komfort psychiczny dla kupującego jest tak max do 160.000 i tyle ma 3/4 aut ściąganych z zachodu na allegro

  7. #1037
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    a159 2,4 SW QT
    Postów
    1,684

    Domyślnie

    Cytat Napisał interside Zobacz post
    Witam
    Mam pytanie czy 175tys przebiegu dla 159 1,9jtdm 8v z Holandii to już same remonty czy da się jeszcze pojeździć po naszych drogach.
    bo własnie mam zamiar takiego kupić i sam nie wiem czy lepiej szukać coś z przebiegiem ok 100 ale bez pewności czy nie cofany
    bo tego 175 jestem tak na 99% pewny ze nie cofany, auto nie pite po winie wynika ze malowanie małych powierzchni i malowanie tylnego zderzaka. z przodu normalne odpryski po kamieniach skóra bdb a mechanicznie to nie mam pojęcia bo się na tym nie znam jest wydruk z serwisu niestety po holendersku, z którego wynika ze rozrząd był zrobiony przy 151tys km. a i w vin mam " COLINT : 145KOLOR WEWNĘTRZNY : TKANINA CZARNA" a tapicerka jest czarna skóra czy ja po prostu mylę pojęcia tapicerkę z innym wykończeniem tego auta
    pozdrawiam wszystkich alfoholikow
    eper wskazuje że w tym samochodzie powinna być tkanina alfatex:

    Kolory wnętrza pojazdu
    PAN-145 PŁATY DRZWI TKANINA CZARNA ALFATEX
    SED-145 POSZYCIA SIEDZEŃ TKANINA ALFATEX CZARNA
    być może ktoś wymienił tapicerkę ??

  8. #1038
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    Cytat Napisał lookas Zobacz post
    ja tam wolę pewne na 99 % (bo 100 to można mieć tylko przy swoim od nowości ;P) 200 000 niż cofnięte 100 000, ale z tego co widać po allegro i nawet kiedyś jakiś dokument oglądałem to w Polsce komfort psychiczny dla kupującego jest tak max do 160.000 i tyle ma 3/4 aut ściąganych z zachodu na allegro
    Bo ludzie są głupi i naiwni. Wolą żyć w przeświadczeniu i opowiadać po znajomych jak to super nie kupili auta i przebieg symboliczny jak na diesla.

    Głupie społeczeństwo to i wałki jakie są każdy widzi.

    Ja kupiłem swoją alfę jak miała 3 lata i 187tys. km po naszych drogach ( auto krajowe ).
    Teraz ma 221tys.km i jestem b. zadowolony.
    _____________________________
    Jedna AR 159 od 09.2010 do 05.2019

    Łada Niva prod. 2010 w posiadaniu od 02.2017 )

    Aktualnie Maserati Ghibli S

  9. #1039
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Była 156 SW JTDM 1.9 2003 140 KM, jest 159 SW JTDM 2.0 2009/10 170 KM Distinctive
    Postów
    30

    Domyślnie

    Cóż, mnie się udało 2 tygodnie temu zakupić alfę z 2009 (rejestracja 2010) z przebiegiem 48 tys. (krajowa, z salonu w którym była cały czas serwisowana) aczkolwiek przebieg nie miał dla mnie aż tak dużego znaczenia. Do tej pory jeździłem Alfa 156, którą kupiłem jak miała 3 lata i przejechane 110 tyś. Teraz ma ponad 310 tys. i nie wydaje mi się żeby usterkowość przez te 6 lat użytkowania była znacząco większa od moich poprzednich samochodów. Jasne, że jak sie kupuje auto to im nizszy przebieg tym lepiej ale ważne jest by ten przebieg był prawdziwy. Poza tym spokojnie można trafić na auto zaniedbane, w którym przy rzeczywistym przebiegu lekko ponad 100 tys. już wiele rzeczy zaczyna się sypać...

  10. #1040
    Użytkownik Romeo Avatar interside
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    AR 159SW 1,9jtdm 8v
    Postów
    541

    Domyślnie

    wielkie dzięki za odpowiedz dzisiaj jadę jeszcze ja obejrzę i może od razu ja kupię wiec jutro będę szczęśliwym posiadaczem 159 sw (właściciel samochodu podobno cieszy się dwa razy - pierwszy po zakupie a drugi po sprzedaży ) no nic zobaczymy najwyżej będę siedział i tłumaczyć ten wydruk z serwisu holenderskiego z ich dziwnej mowy na nasz bo jest cała historia przeglądów a czy autentyczny to nie wiem. pani która mi go sprzedaje jestem w stanie tak jak już pisałem uwierzyć na 99% a czy ktoś nie manipulował w Holandii ale wydaje mi się ze ich mentalność jest zupełnie inna niż Polaków.
    Oki spijam kawę zamykam sklep i jadę

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory