Zobacz wyniki ankiety: ZAMÓWIENIE

Głosujących
74. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wzór A

    24 32.43%
  • wzór B

    52 70.27%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 15 z 96 PierwszyPierwszy ... 567891011121314151617181920212223242565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 951

Temat: Polary Alfaholików - DYSKUSJA

  1. #141
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jadante
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Suwałki, Sosnowiec
    Auto
    147 TS
    Postów
    77

    Domyślnie

    a ja nie jestem cierpliwy, ani sympatyczny, nie jestem też zadowolony bo zapłaciłem za produkt, ktorego nie otrzymalem i sprzedawca nie jest w stanie dokladnie określić daty kiedy go otrzymam. Jesteśmy alfistami i obowiązuje nas jakiś niepisany kodeks honorowy, więc nie będę nikogo obrażał itp, ale nie jestem zadowolony i zdecydowanie liczę na szczegółowe informacje co do terminu otrzymania produktu

  2. #142
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Mikluszowice
    Auto
    Była Alfa Romeo 146 2.0 TS, jest Fiat Bravo II Sport
    Postów
    68

    Domyślnie

    Widzę, że robi się nerwowa atmosfera i nie ma co się dziwić. Ja zamówiłem 2 szt. i też się delikatnie mówiąc "nakręcam". Szczerze to długo się będę zastanawiał zanim cokolwiek jeszcze zamówię na forum. Rozumiem, że kolega który jest odpowiedzialny za rozprowadzanie polarów nie jest niczemu winien ale trochę mnie wkurza(!!!), że nie jest w stanie określić dokładnego terminu wysyłki. Była mowa, że będą na początku grudnia, później, że na Mikołaja a tu... po Mikołaju już tydzień mija. Pozdrawiam
    " Alfa Romeo (...) to styl życia, niezwykle oryginalny sposób pojmowania pojazdu silnikowego. Coś, czego nie da się zdefiniować.”- bez komentarza.

  3. #143
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fiejtekt
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    147 1.9 JTD 2002r
    Postów
    293

    Domyślnie

    Nerwowa jak nerwowa tylko że nie mogę się doczekać polaru miło by było na święta pojeździć w super polarku AF

  4. #144
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    881

    Domyślnie

    koledzy rozumiem doskonale Wasze zniecierpliwienie. jednak bobryt nie jest tu niczemu winny, winny jest producent który nas lekko zwodzi z terminem tłumacząc to wyjątkowo dużym ruchem i sporą ilością zleceń w tym okresie przed mikołajkowym. wg ostatnich informacji paczka miała być do nas wysłana w zeszłym tygodniu ale trzeba wziąć poprawkę na okres przedświąteczny i czas dostawy może się lekko wydłużyć. rozmawiałem dziś rano z bobrytem i mówił, że póki co nic nie przyszło ale miał tez informację, że dziś w ciągu dnia ma się spodziewać kuriera, choć nie jest powiedziane że to na 100% polary.
    ja sobie osobiście też nie wyobrażam by do końce tego tygodnia nie było polarów. także poprosimy jeszcze o chwilę cierpliwości, uwierzcie tak jak i Wam tak i nam ona też się powoli już kończy...

  5. #145
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    koledzy rozumiem doskonale Wasze zniecierpliwienie. jednak bobryt nie jest tu niczemu winny, winny jest producent który nas lekko zwodzi z terminem tłumacząc to wyjątkowo dużym ruchem i sporą ilością zleceń w tym okresie przed mikołajkowym. wg ostatnich informacji paczka miała być do nas wysłana w zeszłym tygodniu ale trzeba wziąć poprawkę na okres przedświąteczny i czas dostawy może się lekko wydłużyć. rozmawiałem dziś rano z bobrytem i mówił, że póki co nic nie przyszło ale miał tez informację, że dziś w ciągu dnia ma się spodziewać kuriera, choć nie jest powiedziane że to na 100% polary.
    ja sobie osobiście też nie wyobrażam by do końce tego tygodnia nie było polarów. także poprosimy jeszcze o chwilę cierpliwości, uwierzcie tak jak i Wam tak i nam ona też się powoli już kończy...
    Też się niecieprliwię. Mam jednak świadomość że chłopaki też się starają i nie olewają tematu... Poczekajmy cierpliwie!!
    Z 1 muszę się jednak zgodzić - fajnie by było żeby było więcej informacji nt tego co się dzieje z polarami bądź co pisze producent (byłoby idealnie gdybyście o tym informowali) - jest na 5
    Ostatnio edytowane przez krawat ; 13-12-2010 o 20:05

  6. #146
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar matber1
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    Porsche Cayman 987.2
    Postów
    304

    Domyślnie

    ja nic złego nie powiem na kolegów z forum bo i tak starają sie dużo ciekawych opcji przedstawiac - chodzi mi o ubrania, naklejki itp. to tez wymaga nakładu czasu i pracy. gdyby to ktos z nas miał szyc te polary to moze bym sie tez denerwował ale jest to firma zewnętrzna i niestety nikt z nas niema na nią wpływu, mozna tylko męczyc telefonami i dopytywaniem sie. trochę sie dziwie reakcji niektórych z was bo macie pretensje do osób które tak defacto robią cos dla nas wszystkich za darmo, poświęcają swój prywatny czas!! szkoda, że to tyle trwa ale cóż....oby doszły do nas i będzie super.

  7. #147
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Krzychu52
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    AR 156 1.9 JTD SW 2001 Październik Azurro Nuvola, Alfa Romeo 155 1.7 94
    Postów
    350

    Domyślnie

    Właśnie, jak nie na Boże Narodzenie to na Wielkanoc będą

  8. #148
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzychu52 Zobacz post
    Właśnie, jak nie na Boże Narodzenie to na Wielkanoc będą
    Właśnie !! we wszystkim trzeba się dopatrywać pozytywów!! Jak coś to w przyszłą zimę będą ładniejsze

  9. #149
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    Też jestem zniecierpliwiony, też bym chciał już jeździć Alfiną w Alfaholickim polarze. Niestety jest teraz okres przedświąteczny i terminy mogą się przeciągać. Poza tym kolega
    Bobryt nie ma z tego żadnych profitów. Jego zaangażowanie w to jest czysto charytatywne. Dodam jeszcze tylko, że wszystkie gadżety, za które płaciliście zawsze docierały do kupujących. Proszę dajcie mu spokój i przestańcie narzekać. Bobryt nie słuchaj ich

  10. #150
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    881

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalepwa Zobacz post
    Właśnie !! we wszystkim trzeba się dopatrywać pozytywów!! Jak coś to w przyszłą zimę będą ładniejsze
    I nie będą znoszone ani sprane, nie? Jak dojdą na przyszłą zimę to będą jak... nowe nowe bo nieużywane tej zimy
    także no... podzielam opinie kolegi... we wszystkim pozytywy

Podobne wątki

  1. Kalendarz Alfaholików 2015 - dyskusja
    Utworzone przez simeone w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 812
    Ostatni post / autor: 27-01-2018, 10:06
  2. I Zlot Podkarpackich Alfaholików 2015 - Dyskusja
    Utworzone przez R0bs0n w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 26-09-2015, 10:10
  3. Polary Alfaholików 2016 / 2017 - ZAPISY ZAMKNIĘTE
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-11-2013, 00:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory