Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Lampy przednie/ reflektory - wymiana

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2011
    Auto
    Alfa Romeo 147 jtd 16V, 2003 rok, Alfa Romeo 159 SW TI 2.4
    Postów
    35

    Domyślnie

    Sebek, a do tych ksenonów od Oskara to musiałeś dokupić jakąś przetwornicę jeszcze czy coś podobnego? Jak to wygląda w praktyce? Nie było problemu z montażem i ustawieniem?

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sebek2442
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    807

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stifer Zobacz post
    Sebek, a do tych ksenonów od Oskara to musiałeś dokupić jakąś przetwornicę jeszcze czy coś podobnego? Jak to wygląda w praktyce? Nie było problemu z montażem i ustawieniem?
    Wszystko masz w komplecie wystarczy je tylko zamontować, wpiac oryginalną wtyczkę i działa ja dodatkowo zamontowalem spryskiwacze lamp żeby się tak nie czepiali. Moje to już najbogatsza wersja jaka Oskar robi

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2011
    Auto
    Alfa Romeo 147 jtd 16V, 2003 rok, Alfa Romeo 159 SW TI 2.4
    Postów
    35

    Domyślnie

    Kontaktowałem się i wiem, że robi bixenony. Zamarzyło mi się, ale zastanawiało mnie jak z montażem no i kwestia przeglądu. Oryginalne mają spryski właśnie i system poziomowania. Ktoś wie jak dla porównania świecą te soczewkowe na żarówkę H7? Może pójść na kompromis? Na pewno to będzie lepsze niż DEPO, które już mi odradziliście, a sam też mam nie za dobre doświadczenie z nimi.

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Ja mam soczewki H7 i jest o wiele lepiej jak normalna lampa, a co dopiero depo. Do xenonu musisz mieć spryski i ew. Poziomowanie. O ile to pierwsze spoko zamontujesz, tak z tym drugim może być gra nie warta świeczki, a efekt wcale nie musi być super.

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Sebek2442
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Mistrzewice
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    807

    Domyślnie

    Poziomowanie można założyć uniwersalne i to całkiem nieźle działa.
    Spryskiwacze też można czasem wyrwać za dobre pieniądze przynajmniej mi się udało. Na przeglądzie nie miałem problemów światła ustawione idealnie. Czy warto musisz sam sobie na to odpowiedzieć. Zresztą każda ingerencja w lampę i juz nie masz homologacji

  6. #16
    Użytkownik Znawca Avatar Mongoose
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 Sportwagon 2.0 JTS
    Postów
    1,326

    Domyślnie

    Teoretycznie, ale praktycznie lampy takie były w tych samochodach montowane fabrycznie, więc jak masz spryskiwacze, oryginalne klosze, znośne xenony, czy żarówki, które nikogo nie oślepiają to nie ma opcji, żeby kto kolwiek się przyczepił... straszyć homologacja można jak masz xenony w starym golfie, który nigdy taki lamp nie miał prawa widzieć.

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2011
    Auto
    Alfa Romeo 147 jtd 16V, 2003 rok, Alfa Romeo 159 SW TI 2.4
    Postów
    35

    Domyślnie

    Dzięki koledzy. Dzisiaj zregenerowałem lampy za pomocą zestawu do polerowania. Efekt nawet dobry. Oczywiście to tylko na chwilę dla poprawy chyba bardziej samopoczucia bo wymiana lamp i tak mnie czeka. DEPO już dziękujemy...

Podobne wątki

  1. Reflektory przednie
    Utworzone przez Bombel6 w dziale 166
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 19:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory