Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: szukam speca od pilotów

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar RoBeRt 147
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Ostrów Wlkp./ Kalisz
    Auto
    ALFA 147 2002r.1.9JTD 8V 115KM 6b ;)
    Postów
    646

    Domyślnie

    ja słyszałem że idzie... inaczej by mi chyba powiedzieli to tam gdzie byłem... tylko musi być od tej samej marki... pytałem się bo szwagier miał jeden kluczyk... i musisz mieć karte kodowa... wtedy na jej podstawie programują kluczyk... nie wiem jak to robią... ale zapomniałem napisać o karcie kodowej bo jak jej nie masz to zostaje serwis... chyba że np. car audio maja sposób na zczytanie kodu.. ale wątpię...

  2. #12
    hajmon7
    Gość

    Domyślnie

    witam
    znalazłem nową sztukę kluczyka z guzikami za 150zł,
    dzwoniłem do aso alfy i mi powiedziano że jak przełożę grot i pastylkę do tego kluczyka z mojego starego to nie bedzie trzeba do nawet dodawac do komputera i powiniem centralny działać od razu z przycisku w kluczyku.
    czy możecie potwierdzić że tak będzie bo koleś który mi to mówił powiedział "powinno" czyli pewny nie był

  3. #13
    macmac
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał hajmon7 Zobacz post
    witam
    znalazłem nową sztukę kluczyka z guzikami za 150zł,
    dzwoniłem do aso alfy i mi powiedziano że jak przełożę grot i pastylkę do tego kluczyka z mojego starego to nie bedzie trzeba do nawet dodawac do komputera i powiniem centralny działać od razu z przycisku w kluczyku.
    czy możecie potwierdzić że tak będzie bo koleś który mi to mówił powiedział "powinno" czyli pewny nie był
    Pastylka od immo pozwoli uruchomić silnik jednak pilot nie otworzy centralnego i nie wyłączy syreny alarmu. Będzie konieczne jeszcze programowanie pilotów (FES wersja pełna lub AlfaOBD wersja pełna).
    Wczoraj przerabiałem programowanie kluczy bo jakoś mi się jeden sam rozprogramował i nie otwierał drzwi.

  4. #14
    hajmon7
    Gość

    Domyślnie

    witam
    a czy posiadając np ten program AlfaOBD i jakis moduł ELM 327 np taki http://allegro.pl/elm-327-bezprzewod...273109487.html dałbym rade sam doprogramować ten pilot, czy raczej nie grzebać tam samemu bo to jest duzo bardziej skomplikowane?

  5. #15
    macmac
    Gość

    Domyślnie

    Powinien dać radę. Ja programowałem klucze FESem bo w AlfaOBD nie mogłem odnaleźć tej funkcji. Ja mam interfejs na USB.

  6. #16
    hajmon7
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał macmac Zobacz post
    Powinien dać radę. Ja programowałem klucze FESem bo w AlfaOBD nie mogłem odnaleźć tej funkcji. Ja mam interfejs na USB.
    a ja nie moge znależć tej opcji w fiatecuscan.
    pamiętasz może gdzie ta opcja jest ?

  7. #17
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    147 1.6 TS
    Postów
    519

    Domyślnie

    nadwozie > marelli body comp : połącz i ostatnia zakladka w oknie po prawej potrzebny kod do body comp zeby je zaprogramowac muis byc ELM zeby w to wejsc programowanie proste wpisujemy kod naciskamy Y potem zgodnie z instrukcja naciakmy klawiasz pilota potem Y jaesli mamy 2 znowu zgodnie z napisami przycisk na pilotcie potem N bo chyba nie ma nikt 3 pilotw i koniec działa ...


    jak cos mam pilot 3 przyciski z kluczem do odstapienia

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Przemyśl
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD
    Postów
    61

    Domyślnie

    Witam jestem zainteresowany w/w pilotem mam AR 147 1,9 JTD i też tylko 1 kluczyk i to działa różnie ! Jeśli dalej jest to aktualne to proszę coś więcej o nim , moze jakieś zdjęcia i oczywiście jaka cena .Pozdrawiam

  9. #19
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    147 1.6 TS
    Postów
    519

    Domyślnie

    90zł wysyłka gratis przy wplacie na konto transponder działa na 100% bo jest doprogramowany do mojej 147 w celu testu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SNC01100.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	16.6 KB
ID:	56588Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SNC01101.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	15.9 KB
ID:	56589

  10. #20
    hajmon7
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał szajbus0 Zobacz post
    nadwozie > marelli body comp : połącz i ostatnia zakladka w oknie po prawej potrzebny kod do body comp zeby je zaprogramowac muis byc ELM zeby w to wejsc programowanie proste wpisujemy kod naciskamy Y potem zgodnie z instrukcja naciakmy klawiasz pilota potem Y jaesli mamy 2 znowu zgodnie z napisami przycisk na pilotcie potem N bo chyba nie ma nikt 3 pilotw i koniec działa ...


    jak cos mam pilot 3 przyciski z kluczem do odstapienia
    czytalem w międzyczasie że ta procedura najpierw wszystkie kluczyki kasuje i nalezy wtedy dodać wszystkie naraz.
    pytanie czy kasuje tylko te z guzikami czy wszystkie jakie mam, takze bez guzików?

Podobne wątki

  1. Szukam speca od kluczyków
    Utworzone przez hubert25 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-07-2012, 09:41
  2. czyszczenie turbiny szukam speca w okolicach KALISZA
    Utworzone przez Luc156 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 21:04
  3. czyszczenie turbiny szukam speca w okolicach KALISZA
    Utworzone przez Luc156 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 21:01
  4. szukam speca od AR 156 w radomiu
    Utworzone przez ukanioo w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-12-2010, 17:30
  5. [145] Szukam speca od boxerow z okolic ostrołęki!!!!!
    Utworzone przez turek1601 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-01-2008, 23:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory