Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Dobra i Tania LPG do mojej AR w okolicy Katowic-polecany warsztat?

  1. #11
    lonly
    Gość

    Domyślnie

    Ja do swojego golfa długo zastanawiałem się gdzie założyć gaz byłem u 4 gazowników ceny sięgały od 2100 do 2600 jednak z powodu braku zaufania do warsztatów których pytałem się o ceny postanowiłem poszukać czegoś w intrenecie , znalazłem stronę firmy palacar gdzie maja formularz pomocy z ciekawości go wypełniłem. Po kilku dniach otrzymałem maila z propozycja zakupu części potrzebnych do zamontowania gazu oraz wskazano mi kilka warsztatów w których zakupione części mogę zamontować, z rozmowy wynikało ze palacar jest firma która trudni się sprzedażą instalacji do warsztatów, i z uwagi na niska jakość świadczonych usług przez monterów instalacji gazowych postanowiła nas przeciętnych kowalskich którzy się na tym nie znają uchronić przed pseudo fachowcami i oszustami, dlatego wprowadziła na swojej stronie opcje pomocy. Wygląda to tak, ze wchodzimy na ich stronę wpisujemy dane samochodu, otrzymujemy maila w którym akceptujemy zakup instalacji gazowej oraz propozycje kilku warsztatów które wg palacaru dobrze zamontują instalacje gazowa oczywiście za cenę ustalona przez palacar dlatego ja z instalacja która mi przyszła zgłosiłem się do jednego z warsztatów za montaż zapłaciłem 650 jestem zadowolony bo samochód chodzi dobrze, spala nie wiele więcej gazu niż benzyny, w warsztacie spotkałem się z mila i rzetelna obsługa, zostało mi tam wszystko wyjaśnione a co najważniejsze jak wielokrotnie mi się to wcześniej zdarzało nie była pobrudzona tapicerka. Z tego co się dowiedziałem maja zaufane warsztaty w całej Polsce dlatego na przyszłość będę korzystał z tego typu usługi, którą palacar robi za darmo . Dla zainteresowanych link do formularza http://www.palacar.pl/pomoc.php

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2012
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 ECO / Seat Toledo II
    Postów
    88

    Domyślnie

    Coś niska ta cena co proponowali, ja zakładałem w zeszłym roku instalację i dałem 3120 (wlew pod klapką - a więc trochę rzeźby i redukcja, droższy wskaźnik poziomu gazu (od wersji 400), Stag 300 Premium, Zavoli, Hana 2000 - czarne , butla Bormech, Tomassetto).

    Co Kolega zamontował?

    Spala nie więcej gazu niż benzyny... no muszę sobie pozwolić na złośliwość po prostu... A jak jedziemy z górki na luzie na LPG to benzyny może przybywa w baku?? ;p

    Strona jak strona - ładna - ale czemu mają ISO9000 wydane przez Polski Rejestr Statków - Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	iso_9001.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	66.8 KB
ID:	103050 ( a przepraszam sprawdziłem - certyfikacją też się zajmują...).
    Ostatnio edytowane przez redbad_1 ; 25-07-2013 o 09:27

Podobne wątki

  1. Polecany warsztat w Warszawie
    Utworzone przez Piotr AR 159 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 17-05-2024, 11:15
  2. OLSZTYN polecany warsztat
    Utworzone przez arturzysko7 w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 01-02-2019, 19:47
  3. Polecany warsztat specjalizujacy sie w AR
    Utworzone przez _jedrek_ w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 21:31
  4. AR 156 2.5V6 00' Poszukiwany polecany warsztat LPG
    Utworzone przez Albert w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 20:41
  5. Alfa 166 z okolicy Katowic
    Utworzone przez Dragon1967 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-03-2013, 12:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory