Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Temat: giulietta 2.0jtdm tct

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jabolek
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Zandvoort, Oleśnica
    Auto
    AR Giulietta (SAVALI) 2.0 TCT 215KM 405 Nm
    Postów
    623

    Domyślnie

    Kurcze te silniki tak naprawde glosno chodza jak traktor czy tylko jak ktos ma pecha

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    2010 Giulietta 1.4 TB progression + dodatki + SAVALI tuning 144KM / 257Nm

    2014 Giulietta 2.0 JTDM 175KM TCT Exlusive + (sportiva QV, premium, pakiet wlokna weglowego, dodatkowe spoilery)

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jabolek
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Zandvoort, Oleśnica
    Auto
    AR Giulietta (SAVALI) 2.0 TCT 215KM 405 Nm
    Postów
    623

    Domyślnie

    Slyszalem kilka jtdm ale nigdy nie z srodka...nie bylo az tak zle...chciaz jednak to nie benzynka...nie chce sprzedawac swojej julki bo nigdy juz takiego dzwieku na uslysze....

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    2010 Giulietta 1.4 TB progression + dodatki + SAVALI tuning 144KM / 257Nm

    2014 Giulietta 2.0 JTDM 175KM TCT Exlusive + (sportiva QV, premium, pakiet wlokna weglowego, dodatkowe spoilery)

  3. #13
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    giulietta 2.0 jtdm tct
    Postów
    14

    Domyślnie

    Nie ma różnicy w jakim trybie, czy D na hamulcu nożnym, czy P i hamulcu ręcznym. Jeśli silnik jest zimny i ma trochę wyższe obroty, jest powiedzmy w miarę, jeśli się nagrzeje jest gorzej. Co do pracy samej skrzyni - jeździłem 166 3.0 V6 i tam było jak kolega wyżej pisze- bajecznie, tutaj jest tak jeśli przyspieszamy lub redukujemy ale robimy to płynnie. Jeśli natomiast zdejmiemy nogę z gazu i zaraz chcemy przyspieszyć to się zawaha lub szarpnie i im wolniej jedziemy tym mocniej szarpnie. Można sobie pomagać łopatkami, ale ja za krótko jeżdżę i mam mało wprawy.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta Avatar maxit1
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    rawa mazowiecka
    Auto
    giulietta 2,0 jtdm 170 km+ audi a4 2,0tdicr
    Postów
    324

    Domyślnie

    jeśli się nagrzeje i jest źle to cos nie tak

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Imć
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    WJ
    Auto
    Giulietta MA TCT, Giulia 2.0T Veloce, Spider 916 1.8 TS
    Postów
    520

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert13-09 Zobacz post
    Nie ma różnicy w jakim trybie, czy D na hamulcu nożnym, czy P i hamulcu ręcznym. Jeśli silnik jest zimny i ma trochę wyższe obroty, jest powiedzmy w miarę, jeśli się nagrzeje jest gorzej.
    Ok, zatem to zdecydowanie nie jest to co mialem na mysli. Dla mnie jest to failure i serwis.

    Cytat Napisał robert13-09 Zobacz post
    im wolniej jedziemy tym mocniej szarpnie.
    Soft byl w skrzyni zmieniany po lipcu 2013?
    Ostatnio edytowane przez Imć ; 31-01-2014 o 00:15

  6. #16
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    giulietta 2.0 jtdm tct
    Postów
    14

    Domyślnie

    Nie wiem czy soft był zmieniany, w poniedziałek umawiam się do ASO, mam napisaną listę co mi nie odpowiada, zostawiam auto i niech oni się głowią bo do maja nie daleko. Jeśli komuś coś przychodzi do głowy proszę jeszcze o jakieś sugestie. Teraz z innej beczki, znalazłem gościa, który robi j.polski do menu navi i blue&me, ale ja w związku z usterkami jeszcze się nie decyduję ze względu na gwarancję. Jeśli ktoś chce proszę zadzwonić lub napisać na e-mail

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    giulietta 2.0 jtdm tct
    Postów
    14

    Domyślnie

    Wczoraj byłem w serwisie i stwierdzili, że winy jest tylny łącznik. Jeśli go odkręcą drgania znikają. Nie wymienili go z dwóch powodów: nie mają na miejscu i nie wykazuje oznak uszkodzenia. A jeśli zwrócą do producenta, on uzna że część jest dobra, będą musieli za nią zapłacić. Mimo wszystko uparłem się i kazałem zamówić. Jeśli dotrze umawiam się na wymianę.

  8. #18
    Użytkownik Rowerzysta Avatar maxit1
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    rawa mazowiecka
    Auto
    giulietta 2,0 jtdm 170 km+ audi a4 2,0tdicr
    Postów
    324

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert13-09 Zobacz post
    Nie wiem czy soft był zmieniany, w poniedziałek umawiam się do ASO, mam napisaną listę co mi nie odpowiada, zostawiam auto i niech oni się głowią bo do maja nie daleko. Jeśli komuś coś przychodzi do głowy proszę jeszcze o jakieś sugestie. Teraz z innej beczki, znalazłem gościa, który robi j.polski do menu navi i blue&me, ale ja w związku z usterkami jeszcze się nie decyduję ze względu na gwarancję. Jeśli ktoś chce proszę zadzwonić lub napisać na e-mail
    navi & blue&me to żaden problem ale całe menu po polsku to by się [przydało i mapy jakby ktoś miał

  9. #19
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2012
    Auto
    Giulietta 1.4 MA TCT
    Postów
    176

    Domyślnie

    Cytat Napisał robert13-09 Zobacz post
    Jeśli natomiast zdejmiemy nogę z gazu i zaraz chcemy przyspieszyć to się zawaha lub szarpnie i im wolniej jedziemy tym mocniej szarpnie. Można sobie pomagać łopatkami, ale ja za krótko jeżdżę i mam mało wprawy.
    Też to mam, irytujące, jestem na poniedziałek umówiony z serwisem. Ja mam benzyne z tct. Niby był jakiś upgrade, niby mi go wgrali... ale ja różnicy nie zauważyłem żadnej. Tak samo jak wkurza mnie redukcja biegów.. jadę te 60 i chcę przyśpieszyć naciskam.. a tu cisza..cisza..nagle dup zrzutka o 2 biegi 5k rpm i AAAAAAAAAAAAAAAAAA JAAAAAAADEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE hehehe ;-) Można nauczyć się jeździć tak, by tych efektów nie mieć, ale nie podam ci jak niestety, próbowałem to zrozumieć.. moim zdaniem przychodzi z czasem lub skrzynia się zaadaptowała pode mnie.
    Ostatnio edytowane przez buczo ; 12-02-2014 o 20:14

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Starachowice
    Auto
    Giulietta 1.4 MA TCT
    Postów
    29

    Domyślnie

    To chyba kwestia nogi i oczekiwań. Moja TCT działa całkiem poprawnie, może oczekiwał bym szybszych reakcji ale jak na pierwszą taką skrzynię w Alfie uważam że jest ok.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] 2.0JTDM-2 chiptuning
    Utworzone przez rataj w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 23-11-2023, 09:57
  2. [Temat organizacyjny] Viva Giulietta - Ogolno Polski zlot Alfa Romeo Giulietta
    Utworzone przez Jabolek w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2016, 12:32
  3. [Giulietta] Alfa Romeo Giulietta 235KM XENON BOSE DNA
    Utworzone przez lizard w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-08-2015, 10:37
  4. Alfa Romeo 159 2.0JTDM
    Utworzone przez <si> w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-09-2012, 00:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory