Strona 23 z 135 PierwszyPierwszy ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 1344

Temat: Usterki po 10 tys.( i wiecej) km

  1. #221
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jabolek
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Zandvoort, Oleśnica
    Auto
    AR Giulietta (SAVALI) 2.0 TCT 215KM 405 Nm
    Postów
    623

    Domyślnie

    Cytat Napisał michu35 Zobacz post
    mam założone czujniki z przodu, a wyświetlacz pod przednią szybą lekko po lewej stronie. nie widać go wcale dopiero jak zadzyna działać, a działa jak wrzucam wsteczny lub opcjonalnie mogę go aktywować jak jade do przodu
    Kurde mi zamontowali czujniki tylko z tylu bo sprzodu mowili ze w Julce sie nie montuje!

    To tak samo jak przy zamowieniu szyb z uv filtrem powiedzieli ze jednoczesnie musze zamontowac czujniki deszczu co wiaze sie z kosztem...a czujniki zmierzchu dostalem gratis
    Ostatnio edytowane przez Jabolek ; 03-04-2011 o 01:21

  2. #222
    Użytkownik Znawca Avatar metan
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    K-ce
    Auto
    Mito 1,4 MPI
    Postów
    1,101

    Domyślnie

    Cytat Napisał TOM & JULIA Zobacz post
    Mnie w ASO ADF powiedzieli że czujniki mogą mi zamontować ale nie ma takiej opcji żeby były zintegrowane z komputerem
    Fabrycznie są zintegrowane, a jeśli chce się dołożyć później to taki sam kłopot jak wszystkie inne opcje przechodzące przez bodycompa-ASO nie mają narzędzi do ich aktywacji. Tak więc montowane są całkiem niezależne urządzenia jakich pełno na allegro
    Montowanie wyświetlacza z tyłu to iście na łatwiznę jak się nie chce kabli przez całe auta ciągnąć
    Kumpel ma na podszybiu ale paradoksalnie nie przed stroną tylko w rogu od strony pasażera-i to nawet się sprawdza jak jednak mimo wszystko człowiek chce zerknąć do tyłu. Fajnym miejscem byłoby nad lusterkiem wstecznym ale jest tam wyświetlacz pasów.
    No i są też lusterka z wyświetlaczami widocznymi tylko po włączeniu.
    I ciekawostka- w toyocie jest buzzer słyszalny również na zewnątrz auta
    Ostatnio edytowane przez metan ; 04-04-2011 o 22:17

  3. #223
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar milleniusz
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    387

    Question Trzeszcząca tylna kanapa?

    Chyba jednak trzeszczy mi tylna kanapa, nie poszycie drzwi, bo trochę pojeździłem ze złożoną oraz z maksymalnie przesuniętym i odchylonym siedzeniem pasażera, no i teraz trzeszczy mniej. Czyli wydaje się, że problem leży gdzieś tu - albo tył albo siedzenie obok.

    A teraz pytanie - są tam jakieś śruby, luźne elementy, powierzchnie, które mogą o siebie ocierać? Gdzieś czytałem, że ktoś z was dokręcał coś przy siedziskach z tyłu? Dzięki z góry za wszelkie sugestie.

    Ach, tylną półkę i styropian we wnęce koła zapasowego już sprawdzałem, to (raczej) nie to.

  4. #224
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    To podobnie jak u mnie tym bardziej ze głowę dałbym sobie uciąć ze w tych trzaskach słyszę tez odgłosy skory ( w sensie ze to coś obija się o skórzana powierzchnie) sam nie dojdą co to muszę zabrać pasażera

  5. #225
    TOM & JULIA
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem jakie macie te trzaski ale u mnie są do wymiany poduszki tylnych amortyzatorów , czyli te tak zwane trzaskające się konserwy w bagażniku, zamówiłem już to w ASO ale czy to pomorze to się dopiero okaże .
    Prosty sposób na sprawdzenie to poprosić kogoś żeby was przewiózł a wy w tym czasie wkładacie przez uchyloną kanapę rękę w miejsce mocowania amortyzatora ,
    u mnie dosłownie jest wyczuwalne bicie i luz na tej dużej metalowej podkładce .

  6. #226
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar milleniusz
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    387

    Domyślnie

    To raczej nie zawieszenie - właśnie ocierające się powierzchnie, jak pisze kolega wyżej. Raczej wewnątrz auta, niż na zewnątrz. Na pewno gdzieś czytałem o kimś dokręcającym mocowanie tylnej kanapy. W sobotę wezmę swoją magiczną skrzyneczkę z narzędziami i będę diagnozował...

  7. #227
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jabolek
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Zandvoort, Oleśnica
    Auto
    AR Giulietta (SAVALI) 2.0 TCT 215KM 405 Nm
    Postów
    623

    Domyślnie

    Cytat Napisał milleniusz Zobacz post
    Chyba jednak trzeszczy mi tylna kanapa, nie poszycie drzwi, bo trochę pojeździłem ze złożoną oraz z maksymalnie przesuniętym i odchylonym siedzeniem pasażera, no i teraz trzeszczy mniej. Czyli wydaje się, że problem leży gdzieś tu - albo tył albo siedzenie obok.

    A teraz pytanie - są tam jakieś śruby, luźne elementy, powierzchnie, które mogą o siebie ocierać? Gdzieś czytałem, że ktoś z was dokręcał coś przy siedziskach z tyłu? Dzięki z góry za wszelkie sugestie.

    Ach, tylną półkę i styropian we wnęce koła zapasowego już sprawdzałem, to (raczej) nie to.
    Ja kiedys myslalem ze mi tez cos w drzwiach trzeszczy...szukalem winy w plastikach i reszczcie....a tak naprawde to byly uszczelki...nawet sie nie spodziewalem...wystarczylo popryskac dokladnie silikonem w sprayu (ja wszystkie popryskalem i tez w srodku uszczelki przez te male otwory bo w srodku ona sie wlasnie kleila i dawala takie zgrzyty) i najgorsze zgrzyty i trzaski przestaly juz mi dokuczac. Zapadla CISZA w JULCE
    Ostatnio edytowane przez Jabolek ; 06-04-2011 o 17:42

  8. #228
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    O uszczelkach tez już ktoś wcześniej pisał .... Kur ze może to i to

  9. #229
    darek3972
    Gość

    Domyślnie

    Po dłuższym okresie okresie prób ze źle wchodzącym pierwszym biegiem (niezależnie czy był włączony s&s, czy też wyłączony) pojechałem z tym problemem do ASO. Okazało się, że niestety skrzynia jest do roboty, a części synchronizatora pierwszego biegu trzeba sprowadzić z Włoch ( jestem już drugim klientem, który czeka na dostawę). Ponoć jest to przypadłość " wieku dziecięcego" Julki. Przy okazji potwierdzono, że przednie światła przeciwmgielne ( ślady korozji na obwódce) są również do wymiany. Nie licząc tych problemów, to JUlka jest całkiem OK.

  10. #230
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jabolek
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Zandvoort, Oleśnica
    Auto
    AR Giulietta (SAVALI) 2.0 TCT 215KM 405 Nm
    Postów
    623

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    O uszczelkach tez już ktoś wcześniej pisał .... Kur ze może to i to
    Ja myslalem ze zwariuje od klejacych-trzeszczacych uszczelek. Bylem w servisie i tez chcieli drzwi sprawdzac.... a potem przypadkiem wycieralem uszczelki i kurde ten sam efekt jak podczas jazdy. To bylo bardzo glosne nawet! Sprobuj podotykac i uslyszysz czy ci sie kleja. Wyobraz sobie ze mi prawie wszystkie uszczelki sie kleily - niewyobrazalny halas

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Usterki po 100 tys.( i wiecej) km
    Utworzone przez barnio w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 05-05-2015, 20:03
  2. wiecej pali
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-01-2012, 12:55
  3. [159] Wiecej mocy....
    Utworzone przez Dzixon w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-03-2011, 13:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory