Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 70

Temat: Spot krakow

  1. #21
    TOMAS 156
    Gość

    Smile

    Cytat Napisał adamodg Zobacz post
    życzę powodzenia i frekwencji sokoro to ma być co tydzień
    lepiej rzadziej ale w większej grupie

    aha -

    a ja myślałem że spoty są Nasze ( wszystkich )
    Chodziło mi tutaj o te iz sporo po krakowie tej marki samochodow jezdzi i jest to mozliwe aby co tydzien lub dwa było ok 20 aut...

  2. #22
    DRAGON2020
    Gość

    Domyślnie

    Adamodg coz nie ja to powiedzialem spoty powstają dzieki temu ze ludzie chcą na nich byc a odrębną sprawa jest to ze ktos to wszystko zaczyna zreszta nie ważne liczy sie to zeby sie spotkać

  3. #23
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar t.o.mek
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Trzciana, Tarnow, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 145 QV Rosso, Opel Vectra C 1.9 JTD 16V 150km 315NM
    Postów
    117

    Domyślnie

    Może być ten weekend, postaram się przyjechać, co do miejsca - jedna miejscówka już zaproponowana - parking pod TESCO na Prokocimiu - jak dla mnie może być Szkoda tylko że Alfe mam taką wyobijaną :/

  4. #24
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    O.K. Sobota, 21.02. Gdzie się spotykamy i jaki plan działania?

    /edit: Może zamiast spotykac się na samym południu, lepiej podjechac pod multikino, albo na parkingu w realu się spotkac? Bliżej stamtąd na czyżyny jest, gdzie możnaby się poślizgac, jeśli będzie śnieg.
    Ostatnio edytowane przez bimsky ; 18-02-2009 o 12:24
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  5. #25
    DRAGON2020
    Gość

    Domyślnie

    Jestem za sobota i multi kinem

  6. #26
    TOMAS 156
    Gość

    Domyślnie

    Chodziło mi w mojej wypowiedzi o to iz szfagier jezdzacy bmw spotyka sie co tydzien jest ok 15- 20 aut.. a co 3 tyg maja spota ze zdjeciami i filmami i wtedy jest ok 40- 50 aut da sie tylko musza byc chetni...
    A co do naszego spota jestem za sobata czyli 21 moze byc multikino tam gdzie ostatnio a potem mozna jechac na pas startowy bo jet blisko z tamtad sie poslizgac

  7. #27
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    chodzi adamo o organizację , 1 organizowałeś ty a drugi ja no i jeszcze w wiśle zrobiliśmy to wspólnymi siłami

  8. #28
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Szkoda tylko, że niektórzy mylą bycie Alfistą (celowo z wielkiej litery) z byciem właścicielem alfy romeo. Jestem na forum już 2,5 roku, z czego w Krakowie mieszkam trzeci rok. Do tej pory byłem na trzech dużych spotach (w zeszłym roku grudzień i jakoś przed wakacjami, w 2007 w listopadzie na podziemnym parkingu pod plazą). Niestety, skład się strasznie miesza i bardzo wielu 'alfistów' zniknęło. Nie czuję się gorszym fanem marki, z racji tego, że jeżdżę bmw. Szkoda tylko (na przykładzie kolegi showtime, który może czuc się wywołany do tablicy), że inni są tak 'elastyczni' w tym temacie i raz są fanem alfy, a za chwilę volkswagena.

    Ustalmy zatem konkretną godzinę, bo miejsce chyba zostanie to samo - parking pod multikinem. 13.30? Piszcie swoje sugestie.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  9. #29
    DRAGON2020
    Gość

    Domyślnie

    Szczeze mowiac to ja mam za przeproszeniem to w d... Kto jakim jest alfista czy bywa na spotach czy nie czy jeździ alfa czy innym samochodem. Chodzi oto zeby sie spotkać porozmawiac dobrze sie bawić i dowiedzieć sie czegoś wiecej o alfie a kto organizuje spoty to inna spawa bo przeciez robimy spoty dla siebie wiec czym sie tu chwalić i liczytować
    A wracając do tematu to 21.02 godzina 14 parking za multikinem. Czasu coraz mniej wiec róbmy listę.
    1. DRAGON2020

  10. #30
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    No to jest nas już dwóch.

    1. DRAGON2020
    2. bimski
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

Podobne wątki

  1. ELEKTRYK-krakow
    Utworzone przez kuba18nh w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-10-2013, 20:40
  2. 159 Krakow Wita
    Utworzone przez Nestow w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-09-2013, 07:26
  3. 156 1.8 TS Krakow/Jawornik
    Utworzone przez Lew Archer w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-06-2013, 14:17
  4. [Zapowiedź] Spot Krakow okolice 7.czerwiec
    Utworzone przez łukasz i kasia w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 21:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory