Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Temat: ZAKOCHAŁEM SIĘ W GT - dlaczego nie powinienem jej kupić?

  1. #21
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Ciut jaśniejsza – znaczy niebieska, normalnie niebieska i nic więcej Tak, taką widziałam. Wiem dokładnie, jaki jest kolor Twojej!

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar matusca
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTD DIS
    Postów
    52

    Domyślnie

    A jaki jest kolor mojej wg Ciebie? Bo napisałaś, że nie jest 'bardzo granatowa"

  3. #23
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTS 2004
    Postów
    1,607

    Domyślnie

    Nie powiem Ci jak postrzegam ten kolor - nie jestem samobójcą Trzymajmy się faktów - fabrycznie granatowa. Zobacz dajmy na to np.: na opla w kolorze granatowym - to powinno wystarczyć Lubię ten kolor alfy, bardziej lubię tylko czerwony.

    Teraz Ci powiem dlaczego nie powinieneś kupić GT, bo jak w nią wsiądziesz to się w niej zasiedzisz i będziesz miał poczucie, że nie ma na co wymienić, w tej klasie cenowej I będziesz nią jeździł 100 lat
    Ostatnio edytowane przez Majka ; 31-08-2010 o 00:29

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar matusca
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR GT JTD DIS
    Postów
    52

    Domyślnie

    chyba wiem o czym mówisz.... uwielbiam nią jeździć i moja miłość do niej jest jeszcze silniejsza teraz ... nawet po bułki do sklepu bym nią pojechał ale to tylko 50 m a poza tym nie ma jak dojechać...
    a czemu nie załączyłaś zdjęcia by chwalić się tutaj swoją bella?

  5. #25
    Leonine
    Gość

    Domyślnie

    mam taki sam kolor swojej GT, pieknie prezentuje sie w sloncu - kiedy sie mieni

  6. #26
    Calh
    Gość

    Domyślnie

    Witam Serdecznie.
    Jako iż w najbliższym czasie postanawiam kupić Alfę GT (która stała się mą miłością od pierwszego wejrzenia), mam jedno ale dręczące mnie pytanie.
    Mianowicie gdzieś się doczytałem, że auto nie jest zbyt dobrze przystosowane do osób nie wysokich (problem z dosięgnięciem sprzęgła lub przy dosunięciu fotela skrzyni biegow). Prosiłbym o rozwianie mych wątpliwości. Sam mam ok 1,7m a niestety jeszcze nie miałem okazji siedzieć w GT .
    Reasumując:
    Czy regulacje fotela na szynach są wystarczające i czy później nie ma kłopotu z drążkiem zmiany biegów?

    Z góry dziękuję za odp.

    Pozdrawiam.

  7. #27
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar eMka
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    zza kierownicy
    Auto
    156 '02 1,8 TS plus 159 '06 3,2 Q4
    Postów
    436

    Domyślnie

    Cytat Napisał Calh Zobacz post
    Czy regulacje fotela na szynach są wystarczające i czy później nie ma kłopotu z drążkiem zmiany biegów?
    Czy ja dobrze rozumiem, że zastanawiasz się nad tym, czy po przysunięciu fotela do przodu dosięgniesz drążek zmiany biegów?
    Zapewniam Ciebie, że nie spotkałam egzemplarza, który miałby drążek na tylnych siedzeniach... 1,7m mieści się w widełkach wzrostu użytkowników, dopuszczonych do obsługi GT.
    Ostatnio edytowane przez eMka ; 04-09-2010 o 19:14

    ja i ona - "iniemamocne"

  8. #28
    Użytkownik Ogier Avatar Matka
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Żuławy
    Auto
    Lancia Delta Momo 1,9 D 190 KM
    Postów
    192

    Domyślnie

    Cytat Napisał Calh Zobacz post
    Witam Serdecznie.
    Jako iż w najbliższym czasie postanawiam kupić Alfę GT (która stała się mą miłością od pierwszego wejrzenia), mam jedno ale dręczące mnie pytanie.
    Mianowicie gdzieś się doczytałem, że auto nie jest zbyt dobrze przystosowane do osób nie wysokich (problem z dosięgnięciem sprzęgła lub przy dosunięciu fotela skrzyni biegow). Prosiłbym o rozwianie mych wątpliwości. Sam mam ok 1,7m a niestety jeszcze nie miałem okazji siedzieć w GT .
    Reasumując:
    Czy regulacje fotela na szynach są wystarczające i czy później nie ma kłopotu z drążkiem zmiany biegów?

    Z góry dziękuję za odp.

    Pozdrawiam.
    nie zastanawiaj się długo, tylko kupuj;
    przy wzroście 180 spokojnie mieszczę się zarówno z przodu, jak i z tyłu...
    była Alfa GT Q2 1,9 JTD 170 KM
    nigdy nie miałem niemieckiego samochodu - i nie żałuję...

  9. #29
    Użytkownik Ogier Avatar Yerzo
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    -
    Auto
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD 150KM Distinctive
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał Calh Zobacz post
    gdzieś się doczytałem, że auto nie jest zbyt dobrze przystosowane do osób nie wysokich (problem z dosięgnięciem sprzęgła lub przy dosunięciu fotela skrzyni biegow)
    Czy regulacje fotela na szynach są wystarczające i czy później nie ma kłopotu z drążkiem zmiany biegów?
    Prawdopodobnie wyczytałeś gdzieś moje słowa.
    Powiem Ci, że miałem na początku problem bo pedał sprzęgła jest gdzieś daleko w podłodze a lewarek skrzyni biegów blisko korpusu ciała przez co aby wygodnie zmieniać biegi muszę łokieć mieć na całym podłokietniku. Podczas jazdy z pasażerem, który lubi się rozpychać jest to trochę niewygodne.
    Przez chwile było mi ciężko przyzwyczaić się do tego lecz po paru dniach znalazłem optymalne ustawienie fotela w szynach, odpowiednie ustawienie oparcia i teraz najchętniej to nie wysiadałbym z auta.

    Także śmiało można brać GT i nie zważać na mój indywidualny problem - po prostu trzeba znaleźć odpowiednie dla siebie ustawienie całego fotela tak jak w każdym innym aucie.

    Najlepiej przejedź się i pooglądaj jakąś GT - wsiądź, sprawdź, dopasuj fotel itd.

  10. #30
    Calh
    Gość

    Domyślnie

    Witam.
    @Yerzo - Tak.. teraz mi przypomniałeś, że to gdzieś te właśnie Twoje słowa czytałem i zastanawiałem się nad tymi "korektami" jakie podjąłeś by problem rozwiązać .. Dzięki wielkie za wyjaśnienie

    @Matka - zastanawiać to się nie zamierzam (bo nie ma nad czym ).. do grudnia (góra), powinienem kupić - o ile nie wystąpią jakieś niezaplanowane wydatki do tego czasu.

    @eMka - chodziło o niewygodę o jakiej pisał Yerzo stąd moje pytanie

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Zakochałem się w ...
    Utworzone przez wojtek76 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-09-2012, 09:42
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 11:22
  3. Wiem ze nie powinienem:P
    Utworzone przez damian2709 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-04-2012, 12:22
  4. Czy powinienem wykasowac błedy
    Utworzone przez grzegorz041983 w dziale GT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-02-2012, 16:27
  5. [159] 2.4 JTDm - felgi o jakich wymiarach powinienem kupić?
    Utworzone przez sebsob w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-02-2011, 22:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory