okey, czyli jak wszyscy to wszyscy
1. 3voQ +1 - Czw-Sb
2. sołtys - Czw-Sb
3. Lola - Czw-Sb
4. Piotr G + 1 - Czw-Sb
5. Ligar - Czw-Sb
6. kornat + 1 Pt-Sb
7. kasztelan - Pt-Sb
8. Zonkil + 1 - Czw-Sb
9. Grzdylu + malzonka - Pt-Sb - pokoj 2 osobowy z lazienka...bez kibelka
10. sobieski156+ 1 pt-sb
11. karol/end + 1 Pt-Sb
12.maciekk +6 pt-sb
i troché cyferek:
liczba osób:
Czw-Sb 2+1+1+2+1+2=9
Pt-Sb 2+1+2+2+2+7=16
czyli łącznie 25 osób, zatem:
Gr I - Czw-Pt - 2 domki (no chyba, że ktoś weźmie materac i właściciel nie zauważy:-) )
Gr II - Pt-Sb - 4 domki (analogiczna sytuacja do tej powyżej)
koszta:
1. wariant pesymistyczny 2x160zł+4x160zł=960zł -> Czw-Pt 2x160zł/9=36zł/os. | Pt-Sb 4x160zł/25=26zł/os.
2. wariant optymistyczny 1x160zł+3x160zł=640zł -> Czw-Pt 1x160zł/9=18zł/os. | Pt-Sb 3x160zł/25=20zł/os.
teraz pytanie czy jednak nie bédzie chciało wiécej osób nocowac mimo wszystko i wariant nr 1 nie bédzie bardziej optymistyczny
dowiem sié jeszcze o "uczté Mistrzów" na Pt wieczór na 25 os. i zadecydujemy czy robimy czy nie.