Strona 35 z 46 PierwszyPierwszy ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 453

Temat: [147] Dobór sportowego zawieszenia, felg, opon

  1. #341
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Wesoły_Kr
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Lancia Delta III
    Postów
    483

    Domyślnie

    Oglądałem tak z ciekawości . Jednak budżet mam mniejszy , a i tak go przekroczę . To jest w końcu bezpieczeństwo i frajda z troszkę szybszej jazdy , dlatego nie warto zbytnio oszczędzać .

  2. #342
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    jak chcesz gwint to to jest spoko opcja - http://www.ap-sportsuspensions.com/a...rzinkt-59.html budżetowa linia kw, różni się tylko niektórymi materiałami, a tak to niemalże to samo - no i w pełni regenerowalne, nawet najmniejszą śrubkę można kupić.

  3. #343
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Wesoły_Kr
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Lancia Delta III
    Postów
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał siewcu Zobacz post
    jak chcesz gwint to to jest spoko opcja - http://www.ap-sportsuspensions.com/a...rzinkt-59.html budżetowa linia kw, różni się tylko niektórymi materiałami, a tak to niemalże to samo - no i w pełni regenerowalne, nawet najmniejszą śrubkę można kupić.
    jest kolejna opcja !
    z tym vogtlandem jest taki problem , że dostępny tylko przez ebay . Nie uśmiecha mi się przelać kasę , i to za granicę . Innej opcji nie ma . Szkoda .

  4. #344
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    opcja całkiem sprawdzona, no i działa podobnie do kw v1 - szału nie ma, ale jeździć się da i jest w miarę spoko. no i nie dość, że od kw tańszy, to jedyne czym się różni to to, że niektóre z mniej istotnych elementów są wykonane z ciut gorszych materiałów - ale na zasadzie, że nie jest to np nierdzewka, tylko stal odpowiedniej jakości ocynkowana na przykład. będzie działać tak samo, tylko szybciej zardzewieje - ot cała różnica a i tak wszystkie części da się dokupić.

  5. #345

  6. #346
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    tak i nie, bo imo takie obniżenie to już za dużo do dupowoza, a granicą jest 30mm - dlatego bardziej brałbym chyba pod uwagę bilsteina b12. różni się od tego sprężynami chyba tylko - jest eibach pro-kit a nie sportline ze sportline chyba nie miałem do czynienia, ale prokit(-30mm) są spoko, w miarę miękkie i wygodne do jazdy codziennej, ale oczywiście twardsze niż z fabryki. imo bardzo fajny kompromis do dupowoza, bo w zakrętach jest lepiej a i da się tym jeździć. musiałbyś pogadać jak to jest z tym niższym eibachem(to co w tym zestawie, sportline), bo jak pisałem - na tym nie jeździłem, a z prokit mam pozytywne wspomnienia.

  7. #347
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Wesoły_Kr
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Lancia Delta III
    Postów
    483

    Domyślnie

    Właśnie na początku miałem plan tylko na sprawdzonego eibacha -30 plus do tego seryjne amorki . Jednak , to jest za mało , to już wiem w tym momencie...

  8. #348
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ŁukaszALFAlow
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Chrzanów/Regulice
    Auto
    159 1.9 jts, 156 1.9 jtd SP1
    Postów
    400

    Domyślnie

    Cytat Napisał siewcu Zobacz post
    na tym zawieszeniu trzeba pojeździć, żeby zrozumieć. zero amortyzacji, zero trwałości, zero serwisu. zakładasz na chwilę, a pół roku gnije i śmietnik...
    nie masz kolega bladego pojęcia o ta- technixie, jak nie próbowałeś to nie pisz głupot bo potem takie ploty powstają, ja osobiście drugi rok tego gwintu nie jestem wstanie zajechać , co prawda teraz sa taczki ale mam prawie skręcony do zera, lato-zima, minusem jest brak regulacji alee za tą cenę to naprawce warto i panowie jak kupujecie gwint no nie liczcie na komfort jazdy, najlepiej jeździć na sprężynach -30 i opowiadać o gwintach, co do mts-a i tuning-art jest to typowy wyrób chiński który jest sprowadzany do polski i dostaje nalepke mts, ta-technix niemiecki jest składany w całości w Niemczech ,części sa produkowane w chinach i żeby nie było tak wesoło to z ap jest podobnie! zrecztą teraz 80% firm wytwarza części w chinach

  9. #349
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    No jednak trochę się mija to z prawdą - ja przerobiłem trochę kombinacji u siebie a i wozy klientów przyjeżdzają rózne i wierz lub nie MTS/ Ta.... to deski w porównaniu do KW np. przy okazji nie jednokrotnie farba z tych chińskich gwintów złazi po 1-2 sezonach zimowych. Naprawdę jest różnica i to bez dorabiania sobie ideologi czy brandzlowania się w stylu ty patrz mam KW jestem fajny. Jestem zdania że każdemu wg. potrzeb jak komuś zależy tylko na wyglądzie i pełnej glebie to taki MTS itd spełni pokładane w nim oczekiwania - dobierając do wozu zawias trzeba sobie zadać pytanie na co nam to i tyle. Byle potem nie płakać na forum co z tym zrobić bo się jeździć nie da itd itd itd.

  10. #350
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Nie ma nic bardziej oczywistego niż to ze gwint za 1400 i taki za 3, 4 czy 6tys to nie będzie to samo. Jednak skręconego kw tez nie nazwałbym komfortowym.

Podobne wątki

  1. [159] Podniesienie zawieszenia (z obniżonego sportowego do normalnego)
    Utworzone przez epsonix w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-10-2015, 13:31
  2. Alfa 147 1.9 JTDm 16V bez sportowego zawieszenia
    Utworzone przez piotrwachnik w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 22:54
  3. zmiana zawieszenia ze sportowego na zwykłe
    Utworzone przez asterix w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-02-2010, 16:26
  4. Zmiana sportowego zawieszenia
    Utworzone przez Carlos 1979 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 04-06-2008, 14:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory