Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Temat: ICS- Video Multiplayer

  1. #41
    Użytkownik Romeo Avatar blackalfa166
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 166 3.0 V6 1999; AR 166 3.0 V6 2002; JEEP Grand Cherokee V8 5.9 1998; Cadillac Seville STS
    Postów
    754

    Domyślnie

    mając nadzieję na pozytywny finał tematu nieustannie dłubię w sieci poszukując wszelkich informacji na temat video w 166

    poniżej moje znaleziska
    http://www.alfanatiques.com/forum/vi...=191001#191001

    adaptery zrobione przez rogiera166, który nie odpisuje na nasze maile a w sieci ciągle widnieją jego filmy i zdjęcia zachęcające do kupna http://home.tiscali.nl/~rvbaar/pictu...T_AR166_UK.pdf

    francuskie forum w tym temacie odsyła do linku http://cgi.ebay.fr/ws/eBayISAPI.dll?...6919&indexURL=
    podobno kabel umożliwia wszystko - tak w skrócie :-)

    cromik - obiecałes pomoc - napisz coś

  2. #42
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    spokojnie, ja juz mam wszystko obcykane, wszystko kupione itp - czekam tylko na dysk 2.5" 60gb do playera.
    kupiłem to :





    ICS działa tak samo jak inne ciekłokrystaliczne monitory i przyjmuje tylko i wyłącznie sygnał RGB ! najpopularniejszym kablem który tą zaraze przenosi jest kabel VGA czyli ten sam który macie podłączony do karty graficznej xD
    trzeba go rozbebeszyć i rozpruć


    moze być tez i SCART ale takie odtwarzacze mi się nie pobały i kupiłem tamten.
    no i musowo trzeba sobie załatwić wtyczke IDIS czyli tą co idzie w ICS zielona i czarna z uwagi na niespotykalność pinów


    wo jak zrobić kabel, i w które miejsca włozyc piny nie będe powtarzał
    wrzucałem juz opisy wiązek itp, wszystko podane jak na tacy jak przyjdzie mi dysk moze jutro to zabiore się za montowanie, i takie buty.

  3. #43
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Przemyśl- okolice
    Auto
    166 2,4JTD 150KM
    Postów
    435

    Domyślnie

    Kayrol Gdzie kupiłeś taką wtyczkę?

  4. #44
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    byłem na złomie, koleś nie wiedział co to IDIS to mu tłumaczyłem ale i tak to nic nie dało, rozglądając się zobaczyłem sterownik poduszki powietrznej ( chyba ) z jakiegoś samochodu. trzeba poszukać, a wtyczke dostałem za FREE

  5. #45
    Fidel 15
    Gość

    Domyślnie

    Witam ja w sprawie kabelka proszę o pomoc bo niebardzo wiem gdzie podłączyć kabelek z 5 PIN-a zielonej kostki.

  6. #46
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Ciao!
    Próbowaliśmy się (czyli Loudlink team) dogadać z Regim od tego wynalazku, ale ni ch...
    więc w ślad za Loudlinkiem pójdzie kolejny wynalazek, też plug@play zastępujący w 100% ICSa łączący w sobie jego funkcje i funkcje palma, oczywiście pasujący mechanicznie.
    Niestety nie będzie tani, zaglądajcie na loudlink.eu, myślę, że premiera za 3-4 miechy...

  7. #47
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał szerszeń
    Niestety nie będzie tani
    wymyślcie coś, zeby na normalnym dvd w zielonym idis z tyłu ics'a dzwięk był w stereo i mi styknie

  8. #48
    Max
    Gość

    Smile A wiec:)

    Prosze o pokazanie mi jakis schematow podłaczenia ICS pod DVD bo naprawde nie wiem jak to zrobic a pragne to zrobic samemu

  9. #49
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Białystok, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD FL
    Postów
    77

    Domyślnie

    Witam, coś wiecej wiadomo na temat tego adaptera ?

  10. #50
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Czarek
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Podlaskie
    Auto
    166 JTD
    Postów
    133

    Domyślnie

    patrze sprawa ucichła a pomysł i zamiary zacne były no panowie

Podobne wątki

  1. VIDEO ze spotu N O W E L I N K I
    Utworzone przez adasco w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 26-12-2007, 15:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory