Strona 5 z 48 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 477

Temat: Blue&Me upgrade i zmiana języka

  1. #41
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    Mam pytanie, czy system B&M w 159 czyta/wyświetla SMS'y? We Fiatach Brawo jest taka funkcja ale działa tylko z niektórymi telefonami, głównie SE.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał lord8 Zobacz post
    Tak robiłem - zmieniłem pierw na 5.5 potem 5.6 a potem język polski i śmiga powodzenia
    Jaki pendrive stosowałeś? Wyczytałem na stronie B&M że mój telefon powinien czytać SMS, być może mam za starą wersję wgraną.

  2. #42
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    No i d..pa, aktualizacja nie powiodła się
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	290820121684.jpg
Wyświetleń:	681
Rozmiar:	72.9 KB
ID:	67451

  3. #43
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR 156 2.4 175 KM
    Postów
    138

    Domyślnie

    Moja Alfa stoi jeszcze w ASO Fiata po stluczce, ale juz wiem, ze moj modul b&m jest zepsuty, a nowy ok. 1000 zl wiec odpuszczam...

    Wysyłane z mojego Optimus 2X za pomocą Tapatalk 2

  4. #44
    MaciejALFA
    Gość

    Domyślnie Co zrobic?

    Witam, kupiłem Alfe 159 2008rok, z systemem Blue&me nav, duzo czytalem i tak: zrobilem update softu najpierw na 5.5 , pozniej na 5.6 , mapki zgralem i pieknie od wczoraj wszystko chodzilo, dzisiaj połasiłem sie na zmiane jezyka na polski, gdyz lektora mialem po holendersku, i tu pojawil sie problem... wszystko wykonalem zgodnie z instrukcja, po wlozeniu pokazal sie napis; LANGUAGE UPDATE, pozniej pojawil sie napis POLSKI UNAVALIBLE, wyciagnalem pena, i niestety teraz pokazuje mi ENGLISH UNAVALIBLE, probowalem wgrac holenderski i to samo... nie mogęwejsc w navi, ani zestaw glosnomowiacy, ani komunikaty , gdyz zawsze pisze ENGLISH UNAVALIBLE.

    Proszę pomóżcie, gdyż sie załamałem, wszystko szło pięknie , a teraz nie działa nic...

    - - - Updated - - -

    Udało mi już wszystko zmienić alfunia gada po Polsku, tylko dziewczyna sie złości ,że spędzam więcej czasu w aucie niż w domu , może moje doświadczenie pomoże komuś w przyszłości, także podziele się tym co zaobserwowałem. Jeżeli wystepuje u kogoś taki problem jak u mnie, przy zmianie języka, np. Polski UNAVALIBLE, lub, przy aktualizacji softu cos nie idzie, pokazuje sie błąd USB.

    Po pierwsze i bardzo ważne najlepiej mieć pen drive jakiś starszy 1gb lub nawet 512mb,
    Po drugie (tak było w moim przypadku ) wczesniej formatowałem pena na FAT32 , zrobilem update softu,poźniej wgrałem na niego mapy, pózniej muzyke, , i następnie aktualizacje języka, pojawil sie błąd jaki opisałem post wyżej, ale TU BARDZO WAZNE!! wystarczylo znowu zrobić pełne (nie szybkie ) formatowanie pena i wgrałem znowu na niego upgrade jezyka, podłaczyłem do alfy i wszystko poszlo jak po masle po ok. minuty mam polski i znowu wszystko działa!

    Także gdyz cos nie idzie, sprawdzcie pojemnosc pena i , najwazniejsze zrócie mu pelnego formata na FAT32

    Pozdrawiam!!

  5. #45
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    pytanko:
    jak ustawić domyślną głośność połączenia w B&M? Było kiedyś na forum, ale za ch... nie mogę znaleźć Za każdym razem muszę po odebraniu od razu pogłaśniać bo nie słyszę rozmówcy

  6. #46
    n3lly
    Gość

    Domyślnie

    W opcjach radia: EXTERNAL AUDIO VOLUME

  7. #47
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    aha... dzięki za przypomnienie

  8. #48
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Łukasz.L.
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    159 JTDm 1.9 16V
    Postów
    269

    Domyślnie

    WTF? Usb odmówiło współpracy? Po zmianie pendrive'a wogóle teraz nie odczytuje żadnego, a z obu przecież słuchałem muzyki. Na dodatek po włożeniu kluczyka radio nie włącza się samo, a zawsze się włączało. O co chodzi? Macie jakiś pomysł?
    Pozdrawiam serdecznie

  9. #49
    n3lly
    Gość

    Domyślnie

    Zdejmij klemę na 15 min - tak na początek , czasem pomaga jak sie zawiesi B&M

  10. #50
    Użytkownik Ogier Avatar stefek
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Auto
    159 1.9 JTDM SW
    Postów
    166

    Domyślnie

    Cześć, moja Bella mówi po duńsku(?) i chcę zmienić na PL. Wgrałem na wszelki wypadek oprogramowanie w wersji 5.5, a potem na to 5.6 i ok, potem ściągnąłem z tej strony http://www.fiatprofessional.pl/techn...-me/instalacja paczkę z językiem polskim, wrzucam zip'a na tego samego pendrive co uaktualniałem soft i nic się nie dzieje. Przy próbie rozpakowania tego .zip'a wyskakują błędy. Czy to archiwum jest kopane? Bo ściągnąłem z tej strony wszystkie języki i żaden się nie rozpakowuje A z zipem sobie nie radzi, tzn nic nie czyta.

    Dobra już nie ważne, udało mi się wyszukać pliczek na jakiejś stronie IVECO Jakby ktoś potrzebował : http://www.iveco.com/poland/Serwisy/...a-blue-me.aspx , zainstalowane i wszystko działa jak należy
    Ostatnio edytowane przez stefek ; 22-10-2012 o 11:52

Podobne wątki

  1. [156] Zmiana języka w komputerze
    Utworzone przez DDEvil w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-12-2015, 22:54
  2. Zmiana języka na komputerze..
    Utworzone przez skwaros w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-12-2015, 20:39
  3. [159] Zmiana języka radionawigacji
    Utworzone przez pannamysia w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-11-2015, 23:43
  4. Zmiana języka menu
    Utworzone przez Stiven w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 22:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory