Strona 53 z 114 PierwszyPierwszy ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1136

Temat: [Giulia/Stelvio] - Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi.

  1. #521
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz11 Zobacz post
    Przerała sie wiązka kablowa w bagażniku. kontrola zawieszania się przez nią odbywa. Była ponoć mocno zagnieciona i naciągnięta. Podczas eksploatacji po prostu się przetarła. Wg mnie jakiś babol lub niechlujny montaż. Q odebrałem, bosze jak ten samochód super jeździ
    No to dobrze, że nic poważnego, że w sumie coś z samym zawieszeniem, tylko pierdoła

  2. #522
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2021
    Auto
    Giulia 2.0 280 2020
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cześć

    Potrzebuję katalogu części do Giulii, ten co jest podany na forum niestety mi nie działa, czy jest jakiś sposób żeby działał lub macie jakiś inny ?

    Pozdrawiam

  3. #523
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Gregor-Wrocław
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giulia 2.0GME 200KM 2019r
    Postów
    262

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mihao22 Zobacz post
    Cześć

    Potrzebuję katalogu części do Giulii, ten co jest podany na forum niestety mi nie działa, czy jest jakiś sposób żeby działał lub macie jakiś inny ?

    Pozdrawiam
    Kiedyś Epsonix podawał linka do strony Mopar gdzie można sobie wykupić czasowy dostęp do EPER, nie pamiętam w którym wątku to było, trzeba pokopać.

  4. #524
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,077

    Domyślnie

    technicalinformation.fiat.com/ ale trzeba się zarejestrować np jako warsztat czy sklep itp, po paru dniach konto było aktywne, paypalem 4EUR/h kupowało się dostęp do wszystkiego EU naraz (eLearn,ePer itp) - to chyba najlepsza opcja, bo inne/dłuższe są celowane np tylko ePer tylko dana marka itp
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy. Nie będę odpowiadał na takie priv.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.

    Przy Giuliach/Stelvo od lat już nie robię retrofitów (wyjątek radia nowe jakie mam na stocku przedlift z nav i polift z nav).

  5. #525
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2021
    Auto
    Giulia 2.0 280 2020
    Postów
    4

    Domyślnie

    Znalazłem to i zarejestrowałem się, czekam na akceptacje, dzięki za pomoc

  6. #526
    Użytkownik Świeżak Avatar Peesu
    Dołączył
    07 2020
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Auto
    Stelvio 280 USA 2018r
    Postów
    58

    Domyślnie

    Czy w stelvio jest opcja ustawienia żeby ręczny puszczał się sam po dodaniu gazu? Próbowałem dziś ruszyc na zaciągniętym bo myślałem że może jest to z automatu ale koła zaczęły piszczeć i wywaliło kontrolki. Co prawda ręczny puscil bo przycisk się nie świecił ale podejrzewam że nie jest to zdrowa metoda dla auta

  7. #527
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peesu Zobacz post
    Czy w stelvio jest opcja ustawienia żeby ręczny puszczał się sam po dodaniu gazu? Próbowałem dziś ruszyc na zaciągniętym bo myślałem że może jest to z automatu ale koła zaczęły piszczeć i wywaliło kontrolki. Co prawda ręczny puscil bo przycisk się nie świecił ale podejrzewam że nie jest to zdrowa metoda dla auta
    Wystarczy mieć zapięte pasy

  8. #528
    Użytkownik Świeżak Avatar Peesu
    Dołączył
    07 2020
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Auto
    Stelvio 280 USA 2018r
    Postów
    58

    Domyślnie

    O no to dobrze wiedzieć dzieki za info. Faktycznie chyba dziś próby były bez pasów

  9. #529
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,077

    Domyślnie

    już tyle razy było haha. pewnie w instrukcji też jest
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Na pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym. Pożytek potencjalny dla całej grupy. Nie będę odpowiadał na takie priv.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową która jest beznadziejna: w googlach wpisujcie (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>). Wiele rzeczy na forum było wielokrtonie, najwyżej w tamtych wątkach dopytujcie żeby śmietnika nie robić na forum.

    Przy Giuliach/Stelvo od lat już nie robię retrofitów (wyjątek radia nowe jakie mam na stocku przedlift z nav i polift z nav).

  10. #530
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    ktoś podpowie jak odkrecic rolke główna na pasku od osprzetu ? w elearn za wiele nie ma... napisali ze uzyc klucza i odkrecic

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. 2 szybkie pytania
    Utworzone przez roj89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-08-2014, 21:20
  4. Szybkie pytania i odpowiedzi. (Wyciek płynu)
    Utworzone przez Krzychu52 w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-01-2012, 17:47
  5. Lambda. 2 szybkie pytania.
    Utworzone przez baronkowaty w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 20:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory