Strona 57 z 204 PierwszyPierwszy ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 2036

Temat: [MiTo/Giulietta] porady przy zakupie aut nowych

  1. #561
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Minusem natomiast tego dachu jest to że brakuje miejsca na antenę CB ... ot taki detal który mi ostatnio przyszedł do głowy

  2. #562
    jarek99
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    http://www.topgear.com/uk/alfa-romeo...135-tct-veloce

    Skrzynia TCT totalnie zmasakrowana przez Top Gear... Dla tych, którzy myśleli o zakupie.
    Lekko się załamałem czekam od miesiaca na sygnał od dilera w sprawie dostepności skrzyni a tu taki zonk, całkowicie to zmienia postać rzeczy,najprawdopodobniej zrezygnuje z zakupu AR
    A diler opowiadł mi że Mito z tymi skrzyniami niema najmniejszych problemów,żadna z osób która zakupiła Mito z TCT nie zgłaszła jakichkolwiek zastrzeżeń.

  3. #563
    adadzio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bacek Zobacz post

    A wracając do tematu, podpytam jeszcze o dach. Nie widziałem go na żywo, rozumiem że otwiera się ten przedni panel, na zasadzie odsuwa do tyłu? Duży otwór powstaje w dachu po otwarciu? Bo domyślam się że jest węższy niż dach i zaczyna się kilkanaście centymetrów od przedniej szyby...
    Jeżeli wciąż nie jestes przekonany to zobacz to: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ARG_szyber_1.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	79.3 KB
ID:	23301Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ARG_szyber_2.jpg
Wyświetleń:	197
Rozmiar:	88.9 KB
ID:	23302
    pozdro

  4. #564
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Generalnie dach jako taki nie ma żadnej wady Wygląda świetnie, spisuje się świetnie jak na szyber, dodatkowo z tyłu masz roletę przez która możesz sobie gwiazdy podziwiać, a szumi otwarty tak jak każdy inny szyber .... jedyny minus którego ja się dopatrzyłem to wspomniane wcześniej CB i antena .... która powędrowała do drugiego auta które defacto cześciej w trasy smiga

    PS Od siebie napiszę że jeśli nie zamawiasz QV to pamiętaj by zamówić powiększone zaciski i tarcze .... u mnie przy 18" standardowe dla 1.4 MA wyglądają .... słabooo .... na lato będę malował choć

    Jak tak spojrzeć to opcję do Julki są dobrze przemyślane .... BOSE jest fajne jak się dłużej posłucha .... Navi też jest wygodna gdyby nie 6000 .... jedynie tapicerka skórzana do poprawki .... resztę dodatków dziś brałbym w ciemno
    Ostatnio edytowane przez tygrysio ; 07-04-2011 o 19:19

  5. #565
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    421

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek99 Zobacz post
    Lekko się załamałem czekam od miesiaca na sygnał od dilera w sprawie dostepności skrzyni a tu taki zonk, całkowicie to zmienia postać rzeczy,najprawdopodobniej zrezygnuje z zakupu AR

    + na drogę. sama tct/dsg jest tańsza, po co zaraz alfa, skoro ma być jako dodatek do skrzyni.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  6. #566
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quadrifoglio156 Zobacz post
    + na drogę. sama tct/dsg jest tańsza, po co zaraz alfa, skoro ma być jako dodatek do skrzyni.
    Oj ale po co od razu nerwy .... człowiek napisał że się troszeczkę zawiódł ... nie dziwię mu się skoro TCT była dość głośno reklamowana ... ja bym jeszcze popatrzył przez pryzmat nie używania S&S przy tej skrzyni .... trzeba się samemu przekonać .... sam się przekonałem
    Ostatnio edytowane przez tygrysio ; 07-04-2011 o 19:27

  7. #567
    adadzio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post

    PS Od siebie napiszę że jeśli nie zamawiasz QV to pamiętaj by zamówić powiększone zaciski i tarcze .... u mnie przy 18" standardowe dla 1.4 MA wyglądają .... słabooo .... na lato będę malował choć
    POPIERAM! Ja zamówiłem powiekszone tarcze i czerwone zaciski
    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    Jak tak spojrzeć to opcję do Julki są dobrze przemyślane .... BOSE jest fajne jak się dłużej posłucha .... Navi też jest wygodna gdyby nie 6000 .... jedynie tapicerka skórzana do poprawki .... resztę dodatków dziś brałbym w ciemno
    *BOSE jest super! sluchalem "nie" BOSE oraz audio ktore jest razem z NAVI = beznadzieja (pomimo tego, że nie jestem żadnym audiofilem)
    *NAVI nie jest wygodna - przycisk-pokrętło do dokonywania zmian jest tak daleko od kierowcy, że nie sposób coś zrobić/zmienić podczas jazdy (może specjalnie-zeby nie bawić się tym sprzetem podczas jazdy? ) to jest tylko zabawka. Po max. miesiącu znudzi się
    aha, i jeszcze jedno. NAVI kosztuje 7000PLN a nie 6000!
    ja zainwestowałem w BOSE + TOM-TOM. Stopka do mocowania tej navigacji fabrycznie montowana przed skrytką.

  8. #568
    Bacek
    Gość

    Domyślnie

    Adadzio, dzięki za zdjęcia dachu. Fajnie to wygląda, w środku na pewno jest dużo jaśniej.

    Co do nawigacji, to miałem fabryczną navi w AR147 i jakość map była dobra ale obsługa faktycznie skomplikowana, to wpisywanie adresów poprzez obracanie i wciskanie pokrętła było bardzo niewygodne. Boję się że tutaj będzie podobnie, no i cena też nie zachęca Dlatego myślę o fabrycznym gnieździe dla tom-toma. 500 zł przy cenie samochodu (plus koszt samego tom-toma) to marginalna kwota, no i dotykowy ekran jest znacznie wygodniejszy. Może nie wygląda tak jak otwierany ekran ale źle nie jest.

    Generalnie z konfigurowaniem samochodu i dodawaniem elementów "niezbędnych" jest tak że chciałoby się jeszcze to i tamto a cena rośnie i rośnie... aż osiąga cenę podstawowej QV... i tu znowu rozterka, lepiej wyposażone 1.4 MA czy bazowe QV...

    Zobaczymy co się uda ponegocjować, może łatwiej będzie to jakoś skalkulować.
    Ostatnio edytowane przez Bacek ; 07-04-2011 o 20:27

  9. #569
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    chodziło mi o to że jest wygodna ... bo jest .... jak trzeba wyjedzie z deski .... i jest ... bez szukania podłączania ... pierdzielenia .... Ot jest ... do tego wyświetla w czytelny sposób różne paramtery. Ja troszkę załuję .... jak zamawiałem kosztowała 6000 minus rabat wyszło by około 5000 ... a teraz .... po ptakach

    Ja na dziś żałuje
    1. Zacisków
    2. Bose
    3. Navi

    Ale To że kupiłem dach - tego nie żałuje Jak świeci słońce jest wiosna ..... rewelacja (w moim przypadku częściej w w ostatnim tygodniu użyłem przycisków od dachu niż szyb) a to mówi samo za siebie ... to naprawdę przydatne jest .... przynajmniej dla mnie
    Ostatnio edytowane przez tygrysio ; 07-04-2011 o 20:27

  10. #570
    adadzio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bacek Zobacz post
    Dzięki za zdjęcia dachu. Fajnie to wygląda, w środku na pewno jest dużo jaśniej. Zobaczymy co się uda uhandlować i wtedy podejmę ostateczną decyzję.
    jeśli masz odpowiedni budżet - nie zastanawiaj się naprawde warto!
    sprobuj też negocjować z dealerem

    ---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    chodziło mi o to że jest wygodna ... bo jest .... jak trzeba wyjedzie z deski .... i jest ... bez szukania podłączania ... pierdzielenia .... Ot jest ... do tego wyświetla w czytelny sposób różne paramtery. Ja troszkę załuję .... jak zamawiałem kosztowała 6000 minus rabat wyszło by około 5000 ... a teraz .... po ptakach
    poczytaj o TOM-TOM + Blue&Me - nie ma zbednego "pierdzielenia" i szukania podłączenia.
    http://www.alfaromeo.pl/cmspl/MODELS...nse=WebCrawler (zejdz na dół w cechach i znajdz TOM-TOM)
    A te parametry to Ci sie znudzą po jakimś czasie - to zbedny gadżet, takie jest moje zdanie. Testowałem przez cały weekend.

Podobne wątki

  1. Potrzebuje porady przy zakupie AR 159 Q4
    Utworzone przez janwar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 11:10
  2. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 16:55
  3. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 19:50
  4. [159] Porady przy zakupie
    Utworzone przez jjokocha w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 19:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory