Strona 68 z 262 PierwszyPierwszy ... 18585960616263646566676869707172737475767778118168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #671
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alcapone154
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Nad Krakowem
    Auto
    159 2.0 / ex147
    Postów
    592

    Domyślnie

    Trochę jak Tipo

    Gesendet von meinem Redmi Note 9 Pro mit Tapatalk

  2. #672
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Właśnie miałem to samo napisać.

  3. #673
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    fiat linea 1,4 T-jet, Alfa Romeo Giulietta Sprint
    Postów
    102

    Domyślnie

    I tu trafiony zatopiony .
    Tipo Hybryd ten sam silnik 1,5 + 48V instalacjia kosztuje w Anglii prawie 150 Tys ,to ile będzie kosztować nowa Alfa.

  4. #674
    Użytkownik Rowerzysta Avatar meiss
    Dołączył
    06 2011
    Auto
    159 1,9 JTDm 16v, 156 2.0 T.S.
    Postów
    297

    Domyślnie

    Tipo też mi się podoba z wyglądu. Ma świetny przód, w odróżnieniu od paździerzowatego wnętrza więc może stąd ten zachwyt

  5. #675
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Słabe jest to, że do tej pory nie ma cen i aut demo w salonach. W mojej ocenie jak chcą walczyć o rynek to w dniu premiery powinien być cennik i auta demo, aby każdy mógł podjąć decyzje. Sam od jakiegoś czasu myślę nad nowym autem i biję się z myślami czy rozglądać się i kupić Stelvio jak się trafi jakaś fajna okazja czy czekać na Tonale. Jakbym teraz znał ceny, mógł obejrzeć auto na żywo, to miałbym łatwiej podjąć decyzję.

  6. #676
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,815

    Domyślnie

    W dniu premiery nie zawsze dostępne są cenniki chociaż jeśli zastanawiasz się między Stelvio a Tonale to decyzję łatwo podjąć bez cennika.
    Jeśli potrzebujesz samochodu głównie do miasta, w trasy jeździsz okazyjnie i nie potrzebujesz wielkiego Suva to kupujesz Tonale. Jeśli zależy Ci na dużej mocy, maksymalnej wygodzie, dobrych osiągach, do tego w nosie masz środowisko i spalanie to kupujesz Stelvio. Cena Tonale będzie oczywiście niższa ale nie zrekompensuje różnicy w osiągach, także raczej nie powinna być kluczowa przy wyborze modelu.

  7. #677
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Auto
    signiore Giuseppe Busso
    Postów
    744

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Słabe jest to, że do tej pory nie ma cen i aut demo w salonach. W mojej ocenie jak chcą walczyć o rynek to w dniu premiery powinien być cennik i auta demo, aby każdy mógł podjąć decyzje. Sam od jakiegoś czasu myślę nad nowym autem i biję się z myślami czy rozglądać się i kupić Stelvio jak się trafi jakaś fajna okazja czy czekać na Tonale. Jakbym teraz znał ceny, mógł obejrzeć auto na żywo, to miałbym łatwiej podjąć decyzję.
    Wpisz prezzo Alfa Romeo Tonale i wyskoczy ci że ceny mają zaczynać się od 35 tyś euro i kończyć na 65 tyś za Q. To są informacje z włoskich stron, cena na Polske może byc niższa.

  8. #678
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    683

    Domyślnie

    Cytat Napisał carramba Zobacz post
    To są informacje z włoskich stron, cena na Polske może byc niższa.
    Szczerze? To myślę, że na Polskę to mają wywalone.
    Chyba, że będą oferować wersje "business" z halogenowymi żarówkami zamiast LEDów, zegarami analogowymi i tylną klapą na popych.
    A wtedy pobije ich zawsze Kia i Hyundai.
    Moim zdaniem Alfa będzie takim DS'em Fiata. Czyli nie będzie tanio, bo to zawsze będzie tylko nisza.

  9. #679
    Jarzyna
    Gość

    Domyślnie

    Cupra w grupie WV też jest niszą, ale pomimo tego potrafią zachować umiar w cennikach i nawet zapewnić bogatą jak na obecne czasy gamę silnikową do wyboru (aż 2 silniki i 5 wariantów mocy). Tymczasem w DS-ie cennik jest z kosmosu. porównanie DS4 i Cupry Leon chyba jest na miejscu DS4 1,6/180KM/AT zaczyna się od 150tys., tymczasem Leon 2,0/245KM/AT od 147tys. (wersja 300KM od 163tys.)
    Ostatnio edytowane przez Jarzyna ; 16-02-2022 o 12:02

  10. #680
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,815

    Domyślnie

    Cytat Napisał mareksz159 Zobacz post
    Szczerze? To myślę, że na Polskę to mają wywalone.
    Chyba, że będą oferować wersje "business" z halogenowymi żarówkami zamiast LEDów, zegarami analogowymi i tylną klapą na popych.
    A wtedy pobije ich zawsze Kia i Hyundai.
    Moim zdaniem Alfa będzie takim DS'em Fiata. Czyli nie będzie tanio, bo to zawsze będzie tylko nisza.
    Czwarty rynek marki w Europie, na bank mają na nas wywalone ....
    Fajnie jakby wprowadzili wersję o której piszesz, czyli bez ledów i z zegarami analogowymi i w dobrej cenie ale raczej marne szanse.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory