Strona 81 z 122 PierwszyPierwszy ... 31717273747576777879808182838485868788899091 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 801 do 810 z 1219

Temat: Sprowadzenie z USA

  1. #801
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    Moje autka były "na chodzie", odpalały i jeżdziły. W Giulii wymieniałem zderzak przedni, lampy refl. oraz prawe drzwi kierowcy i pasażera(główne uszkodzenie - powód sprzedaży)do tego kurtyna boczna prawa. na tył kupiłem nowe lampy z Q (mam do odsprzedanie 2 tylne lampy wew. USA) Giulia z 05/2018 przebieg 12kkm, na gotowo kosztowała mnie w 2020r ok.80kzł. Stelvio 10/2017, 66kkm, wszystkie poduchy całe, wymieniony błotnik prawy, maska silnika, mała chłodniczka, wloty powietrza na chłodnice, zderzak przód, reflektory, czujniki poziomowania, zbiornik spryskiwaczy z 2 pompkami. Dodatkowo okazało się, że do wymiany jest szyba czołowa - kupiłem w ASO z logo Alfy. Całość wyszła ok.105kzł.
    Kaz, to wg jednego kolegi Twoj samochód był bez przodu jak mogłeś kupic i naprawic tak uszkodzony samochód

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    Moje autka były "na chodzie", odpalały i jeżdziły. W Giulii wymieniałem zderzak przedni, lampy refl. oraz prawe drzwi kierowcy i pasażera(główne uszkodzenie - powód sprzedaży)do tego kurtyna boczna prawa. na tył kupiłem nowe lampy z Q (mam do odsprzedanie 2 tylne lampy wew. USA) Giulia z 05/2018 przebieg 12kkm, na gotowo kosztowała mnie w 2020r ok.80kzł. Stelvio 10/2017, 66kkm, wszystkie poduchy całe, wymieniony błotnik prawy, maska silnika, mała chłodniczka, wloty powietrza na chłodnice, zderzak przód, reflektory, czujniki poziomowania, zbiornik spryskiwaczy z 2 pompkami. Dodatkowo okazało się, że do wymiany jest szyba czołowa - kupiłem w ASO z logo Alfy. Całość wyszła ok.105kzł.
    Alfa z ogłoszenia wyjdzie pod dom z akcyzą ok 64 tyś, zostanie tylko naprawa. blacharka ok 3,5 tyś, lakier 4 el lakierownie , 1 cieniowanie, i podłużnice, to 2700 zł, reszta to decha z poduszkami, używka z wymianą ( 5000 - 6000), i naprawa przodu, maska (ok 1800), zderzak ( 2500), radar ( 3400), błotnik ( 800), lampy ( wg uznania, jedna wydaje się cała), 3000- 4000 na reszte plastików, sterownik poduch, szycie foteli , itp. Jeżeli coś pominąłem to proszę mnie uświadomić, jedyną niepewna rzeczą są chłodnice. Ceny częsci podałem wg tego co swoje kupowałem.

  2. #802
    Użytkownik Świeżak Avatar andie
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Giulia 2.0; BMW E46 touring
    Postów
    162

    Domyślnie

    Może dojść zawieszenie PP, zbiorniczki płynu puste i chyba dach słabo siedzi. Belka, belka dolna i pas przedni oraz kierownica powietrza.
    Pasy

    Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez andie ; 21-07-2022 o 00:18

  3. #803
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2022
    Auto
    Giulia
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał andie Zobacz post
    Może dojść zawieszenie PP, zbiorniczki płynu puste i chyba dach słabo siedzi. Belka, belka dolna i pas przedni oraz kierownica powietrza.
    Pasy

    Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    z zawieszenia to ew wahacz, bo mógł przyjąc na siebie z góry uderzenie, zbiorniczki rzeczywiście wyglądają na puste, chociaż w górnym cos tam płynu na spodzie jest, belka gorna i dolna- zapomniałem o nich, dach raczej nie ruszony a jedynie nie domknięty, dlaczego, gdyby dach ruszyło, to od razu byłoby widać na szczelinach drzwi, oraz po pęknietek szybie, tutaj mimio wybuchy dechy, szyba raczej cała, chociaż tym róznie bywa. e swojej też miałem nie domknięty, a mimo iż dostała bardziej niż ta

  4. #804
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirekmiras Zobacz post
    A co zrobiłeś z Giuliettą, gdy kupiłeś Giulię? Co zrobiłeś z poprzednimi samochodami, które miałeś?
    Moje samochody nie były po szkodzie całkowitej jak je sprzedawałem. Wręcz nie miały żadnej szkody.

  5. #805
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    BIALYSTOK
    Auto
    alfa romeo
    Postów
    1,576

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Moje samochody nie były po szkodzie całkowitej jak je sprzedawałem. Wręcz nie miały żadnej szkody.
    Jak ci sąsiad wjedzie w d... to rozumiem ze ten zezłomujesz i kupisz druga nówkę w Lessingu.

  6. #806
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Jeśli będzie szkoda całkowita to tak.
    Poza tym w leasingu się nie kupuje tylko wypożycza.

  7. #807
    Użytkownik Rowerzysta Avatar woockush
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Giulia Q4ERTY
    Postów
    315

    Domyślnie

    Cytat Napisał andie Zobacz post
    To aukcja "kup teraz" jeszcze wisi.
    Ja się nie znam ale dziwnie tania jest.
    Dzięki, tego niedopatrzyłem.

    Cytat Napisał marekkoczta Zobacz post
    Jak ci sąsiad wjedzie w d... to rozumiem ze ten zezłomujesz i kupisz druga nówkę w Lessingu.
    Albo ktoś przytrze wózkiem cały bok pod marketem. Swoją drogą, Marku, nie używaj słowa "kupię" w stosunku do leasingu.

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    Sam dla siebie też sprowadziłem 2 lata temu Giulię TI 2018r.pr, ok. 12kkm przebiegu
    I twój egzemplarz (który swoją drogą również licytowałem) mógłbym pokazać na forum pasjonatów marki jako ciekawą sztukę do licytacji.

  8. #808
    Użytkownik Świeżak Avatar andie
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    śląsk
    Auto
    Giulia 2.0; BMW E46 touring
    Postów
    162

    Domyślnie

    Poniżej ceny części na rok do tyłu. Nowe z ASO poza chłodnicą klimy, nowa NRF, oraz lampami P.

    Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez andie ; 21-07-2022 o 09:10

  9. #809
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,516

    Domyślnie

    Cytat Napisał FernandoAlfonso Zobacz post
    Jeśli będzie szkoda całkowita to tak.
    Poza tym w leasingu się nie kupuje tylko wypożycza.
    a jak nie będzie "szkody całkowitej" to złomem naprawianym będziesz jeździł? nie będzie wstydu na wsi? jak z "poczuciem godności" i wyjątkowości?

  10. #810
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,616

    Domyślnie

    Panowie, ktoś wam płaci za to, żeby w taki sposób rozmawiać ze sobą na forum?
    Każdy musi udowodnić, że jego model zakupu samochodu jest jedyny właściwy? Dupa was boli jak nie dopieczecie drugiej osobie która wybrała inny model?
    Bez obrażania nie można normalnie pisać?

    Na drodze "rączka do góry" a na forum wiadro pomyj? Serio, to jest wasz wymarzony klub alfaholików?

    wybaczcie za pisanie nie na temat, ale od jakiegoś czasu oczy mnie bolą, jak widzę takie teksty. Chyba czas wypisać się z forum.

Podobne wątki

  1. Sprowadzenie Alfy z Włoch
    Utworzone przez genero w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 21:57
  2. Sprowadzenie z zagranicy GT
    Utworzone przez lesseps w dziale GT
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 19:49
  3. Sprowadzenie Alfy GT z Niemiec
    Utworzone przez extremer206 w dziale GT
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 01-05-2012, 11:40
  4. Sprowadzenie Alfy z Niemiec
    Utworzone przez kasztelan w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 21:49
  5. Sprowadzenie samochodu (Włochy)
    Utworzone przez Kejter w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory