Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Alarm w Alfie 156

  1. #1
    MarekG
    Gość

    Domyślnie Alarm w Alfie 156

    Kilka miesięcy temu kupiłem Alfe 156, gościu mi mówił że w aucie jest alarm, a ja myśle że se chyba jaja robił!! Jak zamykam Alfe pilotem, to nic nie zatita, ani światła nie mrugną. Bo w innych autach właśnie coś mi tam zatita i światła mrugną jak go zamknę. To jak myślicie, jest alarm, czy go nie ma??

  2. #2
    Nairda
    Gość

    Domyślnie

    Mam podobną sytuację. Mam faktury nawet od poprzedniego właściciela na fabryczny alarm. Mam też do tego takie plastikowe kluczyki elektroniczne do wylączania alarmu. Niestety coś nie działa... (( Na dodatek centralny zamek przestał odpalać z pilota i nawet z klucza. Jedyne co robi, to jak zamknę wszystkie dzrzwi od środka, to potem otwierając zamkiem pracują wszystkie razem 4 góra dół, góra dół i tak w kółko!!! Mam nadzieję, że uda Ci się ustalić o co cho. PZDR.

  3. #3
    mick
    Gość

    Domyślnie Re: Alarm w Alfie 156

    Cytat Napisał MarekG
    Kilka miesięcy temu kupiłem Alfe 156, gościu mi mówił że w aucie jest alarm, a ja myśle że se chyba jaja robił!! Jak zamykam Alfe pilotem, to nic nie zatita, ani światła nie mrugną. Bo w innych autach właśnie coś mi tam zatita i światła mrugną jak go zamknę. To jak myślicie, jest alarm, czy go nie ma??
    może "gościu" wyłączył alarm żeby akumulatora nie rozładował i zapomniał cie poinformować.
    jeśli masz fabryczny alarm to pod osłoną z lewej strony kierownicy powinien być wyłącznik na kluczyk.

  4. #4
    MarekG
    Gość

    Domyślnie Re: Alarm w Alfie 156

    [/quote]
    może "gościu" wyłączył alarm żeby akumulatora nie rozładował i zapomniał cie poinformować.
    jeśli masz fabryczny alarm to pod osłoną z lewej strony kierownicy powinien być wyłącznik na kluczyk.[/quote] Ten wyłącznik to pod jaką osłoną ma być, tam gdzie są bezpieczniki? Ściągłem osłone z bezpieczników i zauważyłem jedynie takie wejście, jak by na jakąś wtyczkę. Ta wtyczka służy do podłączenia auta z komputerem? Wie ktoś co to jest?

  5. #5
    kilu
    Gość

    Domyślnie

    Witam, mam podobnie. Central dziala, alarm nie. Gdzie sie znajduje ten wlacznik? Pod ktora osłoną dokladnie?

  6. #6
    Tomsi
    Gość

    Domyślnie

    Zależy jaki masz alarm. Ja ostatnio "przerabiałem" alarm typu "META", w zasadzie jedna całość z centralem. . On nie "tita" ani nie miga. Ale działa. Pytanie tylko gdzie masz kontrolkę alarmu. Zazwyczaj jest na środkowym panelu koło nawiewu (tego od góry), albo luzem z lewej strony przy podszybiu.
    Alarmy META tak mają, że nie dają znaku życia. Ale działają. A gniazdo włącznika jest pod panelem z lewej strony kierownicy, tam, gdzie bezpieczniki.
    Jeżeli masz alarm META 750 to ja mam "instrukcje obsługi" (jedna maleńka kartka z opisem włącz / wyłącz alarm). W razie czego mogę podesłać na priv'a.

  7. #7
    mick
    Gość

  8. #8
    Efkwadrat
    Gość

    Domyślnie

    wg instrukcji jesli Masz diode to Masz alarm , ja mam golasa bez diody i alarmu ...
    wg instrukcji wlacznik alarmu znajduje sie po prawej stronie pod kierownica ...

  9. #9
    nowakooowski
    Gość

    Domyślnie

    Zagadka z tym alarmem... Też szukałem odpowiedzi na to, ale jutro normalnie uchyle tylnią szybe, otworze drzwi klamką od wewnątrz... jak jest to się obudzi wkońcu, a jak nie to trudno.

  10. #10
    kilu
    Gość

    Domyślnie

    Ja sie chyba poddaje. We wszystkich wskazanych przez was miejscach zadnej centralk nie znalazlem, jeszcze tylko pod przednim nadkolem sprawdze a jak nie ma to dupa. Swoja droga dziwne zeby Selespeed z prawie komletnym wyposazeniem byla bez alarmu..

Podobne wątki

  1. Alarm w 156
    Utworzone przez Tomek100 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-08-2012, 21:52
  2. [145] Alarm
    Utworzone przez maniek015 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-05-2012, 15:42
  3. Nie fabryczny Auto alarm w Alfie
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 20:01
  4. alarm
    Utworzone przez peenbe w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-09-2010, 18:49
  5. Alarm czy tez nie?
    Utworzone przez ursusc360 w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-07-2009, 08:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory