Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Pomoc w kupnie samochodu

  1. #1
    mateomt
    Gość

    Domyślnie Pomoc w kupnie samochodu

    Witam serdecznie wszystkich userów na tym forum.
    Pisze w prostej sprawie,a więc potrzebuje porady na temat kupna samochodu alfa romeo 156 gta.
    Dopiero co zdałem prawko i ojciec obiecał mi że jak zdam za pierwszym razem to mi kupi samochód,mam do dyspozycji ok 100tys zł.
    Alfa jest piękna ale słyszałem że dość awaryjna.Ojciec ma znajomego co sprzedaje porsche 911 po dość atrakcyjnej cenie,
    no ale czy nie za wysoki skok jak na pierwszy raz ?? Niektórzy powiedzą że i nawet gta bedzie za mocna ale wbrew pozorom
    całkiem nieźle umiem jeźdźić,praktyka na ojca Cayene 3.6,tylko że 911 napęd na tył i dwa to wersja 3.6 ale (480km)
    także nie chce sie zabić na pierwszym lepszym zakrecie .Myślałem jeszcze o Imprezie i Lancerze Evo 9.Mimo wszystko GTA podoba mi sie najbardziej
    no i aż tyle nie pali.A i nie jestem synem milionera wbrew pozorom.(Choć kusi mnie to porsche,wpaść tak pod swoje liceum hehe.)Czekam na

  2. #2
    umbro
    Gość

    Domyślnie

    Niech tata kupi tobie Porsche,Impreze lub Evo
    Z takim budzetem wymagalbym czegos specjalnego
    Moze Brera, Giulietta 1750 TBI Quadrifoglio Verde
    ale gdyby mnie bylo stac na te pierwsze wybralbym zdecydowanie Porsche

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rain
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Niziny
    Auto
    Stilo 1.9 JTD, Brava_HGT
    Postów
    734

    Domyślnie

    Cytat Napisał mateomt Zobacz post
    całkiem nieźle umiem jeźdźić
    90% Polaków twierdzi że całkiem nieźle jeździ.... To skąd wypadki?

    A co do pytania: bierz Porsche.
    Co posiadam: Fiat Brava 2.0 20V 155KM, Opel Meriva A
    Co mi się przez łapki przewinęło:
    Alfa Romeo: 156 1.8 TS, 156 2.4 M-JET, 166 3.2 V6 24V Lancia: Lybra 2.4 JTD, Delta 1.8ie, Thesis 2.4 JTD Hyundai: Lantra 1.6 GLS, BMW: E90 320d, Fiat: Stilo 1.9 8v, Brava 80 16v, Brava 80 16v, Brava 100 16v, Marea 155 20v, Renault: Laguna III 2.0 16v

  4. #4

  5. #5
    mateomt
    Gość

    Domyślnie

    Hmm skoro tak mówicie to spróbóje tą carrere,no ale z taką mocą to przyjaciel ojca mówi że 30l/100km bierze spokojnie,choć spalanie mnie nie obchodzi tatuś płaci.Jak nie to lancer pewnie.Pozdro

    ---------- Post dodany o godzinie 16:07 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 16:05 ----------

    Wow całkiem zapomniałem o tej marce,ładnie wygląda.Sprawdze to Maserati.Dzięki serdeczne


  6. #6
    ViP Romeo Avatar puotek
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    156FL Q2
    Postów
    1,090

    Domyślnie

    Spoko, dasz się przejechac i bedizemy kwita

  7. #7
    mateomt
    Gość

    Domyślnie

    Hehe

  8. #8
    Starscream
    Gość

    Domyślnie

    lubię takich kolesi Mi tato fundnąl nowe Volvo S-60 R po zdaniu prawka i miesiąc później leżałem w szpitalu z roztrzaskaną głową, kolanem i kręgosłupem. A auto poszło na szrot. Do samochodu, który kupisz, dam Ci numer do dobrej prywatnej kliniki, mnie poskładali, Tobie też się przyda.

  9. #9
    mateomt
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Starscream Zobacz post
    lubię takich kolesi Mi tato fundnąl nowe Volvo S-60 R po zdaniu prawka i miesiąc później leżałem w szpitalu z roztrzaskaną głową, kolanem i kręgosłupem. A auto poszło na szrot. Do samochodu, który kupisz, dam Ci numer do dobrej prywatnej kliniki, mnie poskładali, Tobie też się przyda.
    Trzeba jezdzić głową a nie stopą Ale nr możesz dać na wszelki wypadek,jakbym o tym zapomniał

  10. #10
    mamedmk
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Starscream Zobacz post
    lubię takich kolesi Mi tato fundnąl nowe Volvo S-60 R po zdaniu prawka i miesiąc później leżałem w szpitalu z roztrzaskaną głową, kolanem i kręgosłupem. A auto poszło na szrot. Do samochodu, który kupisz, dam Ci numer do dobrej prywatnej kliniki, mnie poskładali, Tobie też się przyda.

    Całkowita racja,ale i mateomt też ma racja głowa ważniejsza od stopy.Też bym tak chciał żeby mi ojciec porsche 911 carrere fundował heh Maserati piękne ale wloniejsze od porsche.Lancer też elegancki szczególnie VIII,mieć taki wybór i 100tys.Ja bym sobie kupił http://otomoto.pl/mercedes-cls-500-C13522230.html

Podobne wątki

  1. Pomoc w kupnie 156 czy 166
    Utworzone przez death w dziale 156
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 04-02-2015, 12:32
  2. Pomoc przy kupnie auta Alfa 147 - Zapłacę za pomoc - Rzeszów
    Utworzone przez MarekR w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-07-2014, 07:27
  3. pomoc przy kupnie 159
    Utworzone przez Robsonrt5 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 20:23
  4. Pomoc w kupnie samochodu - Alfa Romeo 147 1.9 JTD
    Utworzone przez dejwwid w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2013, 01:20
  5. Pomoc w kupnie
    Utworzone przez RedScorpion w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-08-2007, 11:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory