Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Pisk od klimatyzacji na zimnym

  1. #1
    Wujek_Staszek
    Gość

    Domyślnie Pisk od klimatyzacji na zimnym

    Witam,
    Mam pytanie dotyczące piszczącej klimy(rolki klimy?) w mojej alfie. Otóż na zimnym silniku coś piszczy (wg. poprzedniego właściciela rolka sprężarki klimatyzacji), po wyłączeniu klimy ustaje (po rozgrzaniu również). Wymieniać wszystko (pasek + reszta rolek, napinacz) czy próbować samą rolkę?

  2. #2
    kaiowas
    Gość

    Domyślnie

    predzej sam pasek i proponuje Ci oryginalny(osobiscie testowałem i mam juz 4) rolki,łozyska ,szumia nie piszcza no i po nagrzaniu silika dalej by szumiały.

  3. #3
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    na pompie klimy jest kolo pasowe lecz jest przykrecone do takiej podstwki w ktorej znajduje sie strasznie dziwne lozysko szerokie i o dziwnych srednicach wewnetrznych jak i zewnetrznych ja na 10 zklepow zajmujacych sie lozyskami zdobylem go w jednym na zamowienie koszt 60 zl

    [QUOTE=kaiowas;196228]predzej sam pasek i proponuje Ci oryginalny(osobiscie testowałem i mam juz 4) rolki,łozyska ,szumia nie piszcza no i po nagrzaniu silika dalej by szumiały.[/QUOTE

    rolki tez swiergcza jak slowiki po deszczu nie koniecznie szumia, najczesciej piszczy i to bardzo mocno lozysko alternatora nie koniecznie tylko pasek
    Ostatnio edytowane przez SYSUNIAdq ; 05-07-2009 o 10:58

Podobne wątki

  1. Pisk JTD
    Utworzone przez domino281 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-04-2015, 14:09
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-12-2014, 22:31
  3. Pisk
    Utworzone przez tryton w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 17:51
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-10-2010, 10:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory