Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: ledy w podsufitce w 156

  1. #1
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie ledy w podsufitce w 156

    pozdrawiam chciałem zamontować w 156 w podsufitce ledy białe. Nie wiem jaką długość wybrać. Te ktore wyjąłem mają 39 mm a z kolei na allegro są tylko 36 i 42 mm. Jak myslicie które bedą lepsze???
    Pozdrawiam i z óry bardzo dziękuje.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Wlasnie dzis zakladalem - z tylu pasuja idealnie 36mm, natomiast z przodu oryginalnie sa jakies nietypowe - 36 sa nieco za krotkie ale wystarczy poodginac blaszki trzymajace i jest gites.

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    uświadomcie mnie gdzie w podsufitce sa diody led , serio nie wiem
    Nie ma - sa zarowki - chodzi o te ktore sie zapalaja jak otworzysz drzwi. Mozna w ich miejsce zamontowac zamienniki (zarowki rurkowe z LED'ami wewnatrz bańki).
    Wlasnie dzisiaj cos takiego zamontowalem (zeby nie bylo nieporozumien bynajmniej nie w celu tjuningu i nie zadne niebieskie i inne ) i zaobserwowalem dziwne zjawisko - opisalem w osobnym watku.

  4. #4
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    http://moto.allegro.pl/item251449827...ow_nowosc.html
    Może 38 mm.Może źle pomierzyłeś :?:

  5. #5
    Irokez
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Siekier
    Wlasnie dzis zakladalem - z tylu pasuja idealnie 36mm, natomiast z przodu oryginalnie sa jakies nietypowe - 36 sa nieco za krotkie ale wystarczy poodginac blaszki trzymajace i jest gites.
    Pytanko - i jak? jaśniej? Bo dla mnie w porównaniu z tym co miałem w Megane to mam w 156 ciemności egipskie.

    No i czy dalej się tak płynnie zciemniają czy po prostu palą lub nie?

    Pozdrawiam.

  6. #6
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie ledy

    ja nie wiem gdzie zamówić. Wysłałem maila do 2 sprzedawców z allegro. i zobaczymy co mi odpiszą.
    Pozdrawiam

  7. #7
    b.pawelek
    Gość

    Domyślnie kurcze teraz to mam zagwozdke

    kurcze teraz to mam zagwozdke bo chyab rzeczywiście najlepsze by byly takie 38 mm.
    Z drugiej strony nie moge ustalić w jakim kolorze są te żarówki z tej fajnej aukcji.
    No cóż kupie 36 i bede podginał i robił inne tego typu cuda
    Pozdrawiam

  8. #8
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Przecież pisze,że białe.9-cio diodowe świecą bardzo dobrze.Sam takie mam,tylko zielone.

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Cytat Napisał Irokez
    Pytanko - i jak? jaśniej? Bo dla mnie w porównaniu z tym co miałem w Megane to mam w 156 ciemności egipskie.
    Tam gdzie byly zarowki 5W - zdecydowanie jasniej! Tam gdzie 10W (z przodu) - mozna powiedziec ze tak samo. Troszke przeszkadza mi zimna barwa swiatla - sprawia wrazenie jak bym siedzial w laboratorium a nie samochodzie - ale idzie sie przyzwyczaic.
    Oczywiscie diody beda sie od razu zapalac i gasnac - sciemniacz nie bedzie dzialal.

    kurcze teraz to mam zagwozdke bo chyab rzeczywiście najlepsze by byly takie 38 mm.
    Z drugiej strony nie moge ustalić w jakim kolorze są te żarówki z tej fajnej aukcji.
    No cóż kupie 36 i bede podginał i robił inne tego typu cuda
    Cytat Napisał grzelutek
    Przecież pisze,że białe.9-cio diodowe świecą bardzo dobrze.Sam takie mam,tylko zielone.
    36 kupilem bo wydawalo mi sie ze z przeodu sa takie same jak z tylu - akurat nie mialem miarki i na oko mierzylem Poza tym nie zauwazylem ze sa 38 na Allegro.
    Tak wiec jako ze kolega Grzelutek znalazl 38 to oczywiscie bierz 38 - bo takie wlasnie powinny byc na przod - chociaz tak jak powiedzialem 36 tez zalozysz - trzeba lekko podgiac blaszke - sekunda roboty

  10. #10
    Sylwia
    Gość

    Domyślnie

    Siekier napisał/a:
    bierz 38 - bo takie wlasnie powinny byc na przod

    Hmm... ciekawe bo moje zarowki LED (biale) w przodzie maja 36mm i pasuja doskonale.
    W kazdej zarowce mam 6 diod i powiem Wam szczerze, ze nie tak to sobie wyobrazalam. Normalnie porazka. Myslalam, ze bedzie fajnie bialo i zdecydowanie jasniej niz w originalne no i tu sie grubo pomylilam. W aucie jest ciemniej i w sumie za ciemno. Jestem ciekawa czy zarowki z 9 LED-mi beda swiecily jasniej np. jak moje :roll: A moze ktos zrobilby zdjecie w nocy?

Podobne wątki

  1. Ledy h6w
    Utworzone przez olaf w dziale 147
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 21:11
  2. Ledy zamiast R5W
    Utworzone przez danus77 w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-06-2013, 20:54
  3. [Giulietta] CanBus - Ledy SMD
    Utworzone przez TOM & JULIA w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-03-2011, 22:17
  4. Ledy w klamkach???
    Utworzone przez Woland83 w dziale 156
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-12-2010, 13:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory