Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Alfa 147 1.6 T 120km Warszawa - dwie sztuki po FL czerwone polski salon

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar zapsu
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    w planach
    Postów
    206

    Domyślnie Alfa 147 1.6 T 120km Warszawa - dwie sztuki po FL czerwone polski salon

    Witam,

    zna ktoś może któreś z tych aut? Zapowiadają się dobrze, cena nie jest wybitnie niska więc jest nadzieja, że nie kombinowane.
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-120...C30569953.html
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-C30212182.html

    Pozdrawiam, Łukasz.

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    hmm, pierwsza z brzegu tez mnie zainteresowala, przynajmniej wizualnie. Druga natomiast chyba już od pol roku wisi i nie może się sprzedać. Tak cos kojarze

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2012
    Auto
    ar 155
    Postów
    50

    Domyślnie

    haha, alfa z 2 ogłoszenia - byłem w weekend ja oglądać szpara pomiędzy lewym błotnikiem a maską jest szerokości palca - autentycznie. auto z każdej strony było bite. po oględzinach zewnętrznych z ciekawości chciałem zobaczyć środek lecz pan z komisu na prośbe czy móglbym zobaczyc w srodku powiedział - "ale po co, ten samochod był z każdej strony bity i odradzam" więc grzecznie podziękowałem i wyszedłem z komisu.

  4. #4
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    a mowia ze nie ma uczciwych handlarzy w tym kraju

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar zapsu
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    w planach
    Postów
    206

    Domyślnie

    Jutro jadę obejrzeć tą droższą, zdam relację.

  6. #6
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    i co z ta czerwona nr 1 ?

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar zapsu
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    w planach
    Postów
    206

    Domyślnie

    Ładna, właścicielem było ASO w Bielsko-Białej do lutego 2012. Potem cisza, aż do teraz. Malowana maska i nadkole. Szpary niby ok, jednak prawa lampa nie siedzi idealnie. Jednak ASO w BB nic nie wie o malowaniu, nie było to za ich kadencji więc trudno ocenić co się działo z autem. Ogólnie nie wygląda jak po dzwonie, możliwie że jakaś lekka stłuczka. Oczywiście handlarz też nic nie wie. Auto ma niby z salonu Mitsubishi w Warszawie. Cena sztywna bo duże zainteresowanie. Mimo wszystko nie wróżę szybkiej sprzedaży, bo cena jest wysoka. Ogólnie auto warte polecenia, jednak ja pasuje ze względu na cenę.

    EDIT.
    Widziałem za ile kupił auto, ale nie podam na forum. Nie dam mu zrobić tyle ile chce

  8. #8
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    IMO cena była ok, jak na auto z polskiej dilerki i z małymi przygodami. Przykladowo hondaplaza był civic (ufo) z tego samego rocznika za 35k a za 20k by starszy civic z 2002 roku, wiec alfa z 2007 roku za circa 21 k to dla mnie okazja W sumie bylbym nawet zainteresowany, ale teraz mam inne priorytety i AR 147 to dla mnie za male auto po prostu. Chyba ze obecna kobieta mnie pogoni to wtedy będę myslal Anyway link nie jest aktywny wiec raczej już ktoś kupil. Zreszta te civiki co pisałem wyżej tej ktoś kupil wiec jak widać jest popyt

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory