Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Temat: Starte logo :(

  1. #1
    kulek
    Gość

    Domyślnie Starte logo :(

    Kolejne pytanie do Was moi alfaholicy, starło się mi logo Alfy z przedniego Grilla i niestety dość brzydko to wygląda, prosił bym rade czy trzeba wymienić cały grill czy istnieje możliwość tylko samego Loga
    Może ma ktoś na sprzedaż ??

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Huber
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    156 SW FL 1,9JTD 16V
    Postów
    414

    Domyślnie

    Po pierwsze, w Alfach na grill mówimy Scudetto Po drugie nie musisz wymieniać całego chromowanego "motylka", da się wyciągnąć sam znaczek.

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar KHOT
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Panzergrau
    Postów
    1,309

    Domyślnie

    Albo nalepić folię z nowym znaczkiem na ten wyblakły - wygląda to bardzo dobrze.
    "Aby zrozumieć „paradoks" konia ciągnącego wóz,
    najlepiej wyobrazić sobie co się będzie działo, jeśli koniowi założymy wrotki."

    "Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."


  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar FacesOfDeath
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    podlaskie
    Auto
    AR 156 1.6 T.SPARK 1998 r
    Postów
    411

    Domyślnie

    mozesz kupic naklejki z logiem na stare logo. wyglada super. kolega sie przygladał i nie poznal ze to naklejki. poszukaj na allegro ja kupowalem tu http://allegro.pl/emblemat-alfa-rome...555735008.html i jestem bardzo zadowolony

  5. #5
    Użytkownik Ogier Avatar brill7
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Błonie
    Auto
    Alfa Romeo Centocinquantasei in colore blu vela metallizzato 1970 centimetri cubici
    Postów
    155

    Domyślnie

    wymień na nowe. do fl dużo jest na aledrogo. koszt 60 - 70 pln. co trzeba zrobić aby wymienić? odkręcić scudetto [4 wkręty na śrubokręt gwiazdkowy], z tyłu będą dwa trzpienie zablokowane podkładkami - trzeba je zdjąć [u mnie się ułamały więc delikatnie podkleiłem kropelką]. wkładasz potem całość do gorącej! wody i czekasz aż emblemat będzie skory do odklejenia [możesz także przewiercić te trzpienie ale delikatnie - ja tak zrobiłem i w krześle mam dziurę]. podważasz delikatnie i samo z chodzi. bierzesz jakiś rozpuszczalnik i myjesz miejsce klejenia i dopiero wtedy przyklejasz nowy znaczek. czas pracy: ok 30- 40 min w zależności jak długo będzie się moczyć w wodzie. rezultat duma i banan na twarzy no i oczywiście piękna buzia twojej pięknej. natomiast z tylnim jest trochę gorzej.

  6. #6
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał FacesOfDeath Zobacz post
    mozesz kupic naklejki z logiem na stare logo. wyglada super. kolega sie przygladał i nie poznal ze to naklejki. poszukaj na allegro ja kupowalem tu http://allegro.pl/emblemat-alfa-rome...555735008.html i jestem bardzo zadowolony
    Potwierdzam.Jak starannie nakleisz wygląda jak fabryka.
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  7. #7
    kulek
    Gość

    Domyślnie

    Wybacz mi ale od bardzo niedawna dopiero zaczołem się interesować tą marką i szczerze nie wiedziałem, Prosze o Wybaczenie

  8. #8
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulek Zobacz post
    Wybacz mi ale od bardzo niedawna dopiero zaczołem się interesować tą marką i szczerze nie wiedziałem, Prosze o Wybaczenie
    Wybaczamy kolektywnie Przy najbliższym zlocie piwko i zapomnimy o tym nie takcie
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar dragon910
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Mazowieckie
    Auto
    AR 156 2.4 JTD 150 KM grigio metallico
    Postów
    76

    Domyślnie

    Polecam oryginalne logo, a nie naklejkę. Wygląda zdecydowanie lepiej. Pamiętaj tylko, aby kupić logo do konkretnego modelu. Z tego co się orientuję, loga delikatnie różnią się wymiarami między tym przed, a po lifcie. Jeżeli przykleisz do wersji przedliftowej logo dedykowane do tej po lifcie, nie wejdzie ono we wgłębienie w scudetto i będzie odstawać (nie schowa się). Nie wiem jak sytuacja wygląda w drugą stronę.

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bartekalfa166
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    AR 159 TI. Bianco
    Postów
    416

    Domyślnie

    Ja kupiłem naklejane logo, na wypukłej foli ....i w moim odczuciu jest całkiem OK. Koszt 18 pln za 4 szt.
    Prędkość jeszcze nikogo nie zabiła. To nagłe jej wytracenie jest niebezpieczne.

Podobne wątki

  1. Logo Alfaholicy
    Utworzone przez koles_02 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-02-2016, 22:31
  2. [159] przednie logo AR 159
    Utworzone przez tomm4ever w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-08-2014, 21:45
  3. [146] logo
    Utworzone przez rysiek63 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-05-2012, 07:43
  4. Logo Alfy
    Utworzone przez Garos w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-06-2006, 13:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory