Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Temat: oświadczyny Lódź potrzebny pomocnik ;)

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    156 jtd - kartofel ;)
    Postów
    288

    Domyślnie oświadczyny Lódź potrzebny pomocnik ;)

    Witam w listopadzie planuje oświadczyć się swojej wybrance w Łodzi na moście w parku Poniatowskiego, termin uzależniony od jubilera kiedy przygotuje pierścionek ale napewno listopad szukam kogoś, rzecz oczywista z w/w miasta kto w odpowiednim momencie poda mi bukiet kwiatów aby wszystko wyszło z zaskoczenia i niczego się przyszła żona (mam nadzieję) nie domyśliła (przecież nie będę szeł z bukietem od samochodu ;P). Jest ktoś w stanie wspomóc w potrzebie? narazie wiem tyle że napewno będzie to któraś niedziela prawdopodobnie 17/11/2013.
    Resztę konkretów podam w poźniejszym terminie...

    Ewentualnie ktoś może podrzuci jakąś ciekawą niestandardową restauracje w Łodzi bądź okolicach na spędzenie miłego wieczoru przy kolacji po zaręczynach?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar KubaLa_KARP
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    156 1,9 JTDm
    Postów
    124

    Domyślnie

    Jak coś to do 15, jestem wolny w tych okolicach, napisz na http://www.alfistilodz.pl/forum/ myślę, że możemy ogarnąć nieco więcej ludzi i aut

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar e5nio
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Bella 156,1.6 16V, 98r :),Bella 147 1.9 JTD 2001r.
    Postów
    510

    Domyślnie

    fajny pomysl. Trzymam kciuki


    Wyklepane ręcznie z HTC

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar largo
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa 147 1,9 jTD 2004r 154 KM (fabr 115KM)
    Postów
    491

    Domyślnie

    W związku z faktem, że jest to niedziela, a czasu jest jeszcze trochę to można zorganizować coś więcej niż jedną osobę, która poda kwiatki Kwestia pomysłowości.
    Co do restauracji to Mia Cucina - włoski styl, dobre żarcie. No i Wigury to stosunkowo niedaleko, a biorąc pod uwagę zamknięcie Piłsudskiego od 4/11 to i dojazd niezły

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    156 jtd - kartofel ;)
    Postów
    288

    Domyślnie

    powiem tak cale zdarzenie będzie miało jednak miejsce w sobotę z racje tego iz nie dostaje urlopu a będzie trzeba poswietowac . łodzi nie znam dlatego zdaje się na kogoś kto tam mieszka. wiem tylko ze oświadczyny będą na moście chociaż nigdy tam nie byłem.myślałem nad Wrocławiem ale padlo na łódź. może rUcisz jakimś pomysłem w sprawie większej grupy aut i osób bo jakoś nic nie przychodzi mi do głowy - chyba jestem malo kreatywny

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar Alfa_Luk
    Dołączył
    04 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 SW 1.8 2007; Giulia 2.0 280 KM TI Q4 2017
    Postów
    42

    Domyślnie

    Gdyby to nie miało być w parku a gdzieś gdzie można wjechać samochodem, moglibyśmy znowu zebrać nasz "Alfowy konwój" otoczyć was i jeden z nas otworzyłby okno by podać Ci kwiaty. Czy coś w tym stylu. Taka moja wizja

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    156 jtd - kartofel ;)
    Postów
    288

    Domyślnie

    musi byc niestety albo "stety" park w tym wypadku gdyz tam znajduje sie "most miłości" a wybranka zawsze chciała powiesic tam kłódkę...

    chociaż nieukrywam że twój pomysł nie jest zły...przymyśle może da się to jakoś połączyc...

  8. #8
    Użytkownik Ogier Avatar dobry
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 147 1,6TS(EL147ME), Chrysler 300c 5,7HEMI
    Postów
    196

    Domyślnie

    wydaje mi sie że tez powinienem znaleźć chwile czasu aby pomóc bo sam niedawno zotałem bardzo mile zaskoczony obstawą do ślubu i wiem jaką przyjemność to daje bezpośrednio zainteresowanym wiec się pisze na jakąs niespodzianke
    WWW.TMIN.PL - ELEKTROMECHANIKA, KLIMATYZACJA, WULKANIZACJA(WYM.OPON), ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZEŚCI TEL. 501-545-779
    AUTA: jest 147 1,6TS, CHRYSLER 300C
    była 145 1,4TS, 156 2,4jtd, 159 SW Ti 2,4 jtdm Q4, 156 2,5 V6

  9. #9
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    W innym miejscu mógłbyś dogadać 2 osoby, ustawić się tak żeby zza Ciebie po prawej podjechała Alfa z całą maską w kwiatach a z lewej druga Alfa z przystrojoną maską i pierścionkiem na środku, lewą bierzesz błyskotkę, prawą chwasty i padasz na glebę

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar Artur75
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD M-Jet 20V, Alfa Romeo 166 3.0 V6 Sportronic
    Postów
    597

    Domyślnie

    Cytat Napisał demonobiker Zobacz post
    musi byc niestety albo "stety" park w tym wypadku gdyz tam znajduje sie "most miłości" a wybranka zawsze chciała powiesic tam kłódkę...
    Na upartego możecie powiesić kłódkę trochę później, zależy na co się bardziej nastawiasz na Alfy czy na most

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    W innym miejscu mógłbyś dogadać 2 osoby, ustawić się tak żeby zza Ciebie po prawej podjechała Alfa z całą maską w kwiatach a z lewej druga Alfa z przystrojoną maską i pierścionkiem na środku, lewą bierzesz błyskotkę, prawą chwasty i padasz na glebę
    Pomysł miodny tylko szkoda że byłoby tak "kameralnie" (2 alfy)- no chyba że kolega nie chce dużej obstawy

Podobne wątki

  1. Bus na przeprowadzkę potrzebny
    Utworzone przez nico w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-05-2014, 07:58
  2. Potrzebny schemat
    Utworzone przez leon8101 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-05-2013, 15:06
  3. Potrzebny interfejs
    Utworzone przez Markus91 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-06-2011, 21:11
  4. [164] 164 3.0 24V potrzebny fachowiec
    Utworzone przez Wujo w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 31-03-2010, 08:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory