Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Problem z anteną FM/AM

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 jtdm 16V 2008r
    Postów
    2

    Domyślnie Problem z anteną FM/AM

    Cześć,
    mam problem z falami radiowymi w mojej Alfie. Niestety znajduje tylko RMF i to na otwartych powierzchniach, o innych stacjach można zapomnieć. Mam wbudowaną fabryczną nawigację z softem 12.3. Po wejściu w system pokazuje Antena FM/AM error ale antena navi jest ok. Czy antena fm jest na dachu czy to tylko antena od navi?
    Wersja auta to 1,9 jtd 16v rok producji 08.2008 Sedan. Czytałem w innych tematach ale niestety nigdzie nie mogłem znaleść przydatnej mi informacji
    Ostatnio edytowane przez maniek1710 ; 03-12-2013 o 21:46

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar nowitek
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Pleśna
    Auto
    Alfa 159 SW 1,9 JTDm Alfa GT 1,9 JTD, Giulia RWD performance
    Postów
    155

    Domyślnie

    Odświeżę temat bo mam podobny problem. 159 z 2008r z nawigacją. Bardzo słabo odbierają stacje radiowe. Jak sprawdzałem system zeby dowiedzieć się jakie mam oprogramowanie, były tam informacje o błędach i w antenie FM i antenie GPS. Pozatym mozna było wykonać test głośników (przed testem były Ok ) a po teście na wszystkich wyskoczył ERROR - choć dobrze działają.
    Pytanie brzmi : czy Błąd przy obu antenach oznacza jej uszkodzenie czy gdzieś jeszcze mogę coś posprawdzać?
    - O co chodzi z tymi głośnikami ( dodam że mam odpięte zasilanie z wtyczki radia w celu odblokowania BOSSE)

Podobne wątki

  1. Radio Pioneer w AR156 - problem z anteną
    Utworzone przez Romero w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2015, 10:11
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-05-2014, 16:41
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-09-2012, 18:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory