Strona 33 z 39 PierwszyPierwszy ... 2324252627282930313233343536373839 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 389

Temat: artykuł o 4C

  1. #321
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    KRS twierdzi że tego samochodu nie ma bo zrobili go 500 sztuk.

  2. #322
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar omen
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Piekary Śląskie
    Auto
    GT
    Postów
    5,030

    Domyślnie

    Inaczej. Każdego samochodu którego on nie niewidzial nie ma.

  3. #323
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Holendrzy to jednak kochają Alfę. 4C w służbie tamtejszej policji



  4. #324
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał omen Zobacz post
    Inaczej. Każdego samochodu którego on nie niewidzial nie ma.
    albo nie rozumiesz albo celowo prowokujesz.
    Mam nadzieje, ze jednak nie rozumiesz.
    To wyjaśnie: 500 sztuk tego auta jezdzi po świecie. Statystyczna szansa na zobaczenie tego samochodu w ruchu jest nikła, w skali globu, nie w skali twojego holenderskiego grajdoła. Dlatego przeciętny kierowca, jaki jezdzi po szosach swiata,nigdy takiego auta nie spotka. 99 procent kierowcow alfy 8C nie zobaczy na żywo. Na świecie jezdzi kilkaset milionów pojazdów. A jesli nie kilkaset, to kilkadziesiąt na pewno. Zrób sobie prostą proporcję i zacznij myśleć.
    Dlatego własnie z punktu widzenia motoryzacji i wiedzy przecietnego czlowieka na jej temat, alfa 8C nie istnieje. O tym mówię.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  5. #325
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    A ile w życiu widziałeś MacLarenów P1 albo Pagani Zonda? Też nie istnieją?
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  6. #326
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    tak Radzio, Pagani Zonda nie istnieje.
    Nie wypaczaj sensu dyskusji: rozmawiamy o 8C, ponieważ część z nas (w tym ja) uważamy, że budowanie takiego samochodu w tak nikłej ilości na rynek nic firmie nie daje. To bezsensowny finansowo i wizerunkowo ruch.
    Przy 4C sytuacja jest już inna: aut będzie nadal niewiele ale już odczuwalne więcej, auto jest pokazywane wszędzie, zbiera oceny, produkcja na pewno przyniesie zyski, ale przede wszystkim 4C dało napęd dla marki. Nic się nie w temacie Alfa Romeo nie dzieje, z roku na rok odkładane są plany nowych modeli, sprzedaż spadła do dramatycznego poziomu, marka niemal nic nie oferuje (jeden model, bo drugi sprzedaje się juz sladowo i jest stary, przy dzisiejszych standardach).
    A tutaj pojawia się 4C i widać je w świecie.
    W przypadku 8C oddźwięk na świecie był wielokrotnie mniejszy i krótszy. Nie wiadomo nadal, po co zrobiono to auto. Ono w swiadomosci przeciętnego kierowcy NIE ISTNIEJE. 9 na 10 zapytanych losowo na drodze odpowie ci,ze w ogóle nie wie o co biega.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  7. #327
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Weź pod uwagę, że 8C Competizione to w zasadzie wolna impresja nt. Maserati GT, więc koszta były, powiedzmy, znikome. Natomiast 4C jest robiona "od zera". Ile kasy poszło w projekt, wie tylko Sergio... Nie jestem taki przekonany, czy w sensie stricte finansowym Alfa dużo lepiej na tym wyjdzie.

    Spytaj 10 osób na ulicy, czy wiedzą, co to Alfa 8C (szacowana liczba odpowiedzi: 0) i Alfa 4C (szacowana liczba odpowiedzi: 0) i wtedy się dowiemy, jaki też był ten oddźwięk .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  8. #328
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Spytaj 10 osób na ulicy, czy wiedzą, co to Alfa 8C (szacowana liczba odpowiedzi: 0) i Alfa 4C (szacowana liczba odpowiedzi: 0) i wtedy się dowiemy, jaki też był ten oddźwięk .
    z 4C się mylisz. Auto bardzo mocno się wybiło medialnie. Kazde pismo motoryzacyjne a jesli ich sporo, waliło na okładkach 4C z entuzjastycznymi opiniami. Telewizje pokazywały itd. Nie tylko w Polsce. Bylem w Hiszpanii i we Francji jak 4C wchodziła na rynek: i naprawde było to widać.
    Aut powstanie pewnie z kilkanaście tysięcy, tutaj Sergio trafił z pomyslem. Dał znak, że marka istnieje, przy okazji ma sondaż, czy tego typu auta chwycą.
    Moim zdaniem, powinno być wyprodukowane co najmniej kilka tysięcy 8C, na pewno by sie sprzedały. Radziu, ja dalej nie wiem, nie rozumiem, dlaczego powstał ten samochód, bo na pewno, nie ma żadnej ekonomicznej możliwości, firmie zysków finansowych nie przyniósł.
    Mamy sytuacje, ze nikt (99 procent) nie wie, ze istnieje takie auto, a samo auto przyniosło finansowe straty firmie. Mozna sie bawić w takie akcje, jak produkcja innych modeli przynosi kasę i idzie pełną parą.... Ale w przypadku alfy ten ruch był niezrozumiały kompletnie.

  9. #329
    Użytkownik Rowerzysta Avatar meiss
    Dołączył
    06 2011
    Auto
    159 1,9 JTDm 16v, 156 2.0 T.S.
    Postów
    297

    Domyślnie

    Cytat Napisał fan Zobacz post
    to w ogole nie rzutuje czy pisali o tym gdziekolwiek. Zreszta sam bym o tym pisal jakby ktos spacerowo zrobil 8:04. Z tego co wiem Alfa jechal czlowiek od Porsche - to jeszcze bardzie komplikuje temat. Ale czas zwazywszy na okolicznosci Alfy 4 C jest wysmienity. Zreszta Giulietta QV tez tam jest odnotowana i w porownaniu do aut podobnej klasy cenowej i segmentowej odnotowala calkiem dobry rezultat(a jest krytykowana) - tylko rowniez nie wiadomo kto nia jechal.
    Ja pierdzielę.
    Kolego w 1 poście na 5 zdjęciu masz zaprzeczenie swojej tezy.
    Owszem pisali "gdziekolwiek" np. w "Fiat wokół nas" i wiadomo kto nią jechał, bo nazwisko woźnicy jest podane

  10. #330
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar tomito
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Kielce / Gdańsk
    Auto
    AR 156 1.8 TS 2003 benzyna | Chevrolet Tahoe 2002 5.3 V8 | W oczekiwaniu aż Stelvio stanieje...
    Postów
    471

    Arrow

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Holendrzy to jednak kochają Alfę. 4C w służbie tamtejszej policji
    Racja, mają i dobrych tunerów, ciekawe fora jak i zadbane auta na sprzedaż. Na ich forach czy w klubach warto pytać o Alfę jeśli ktoś chce sprowadzić z Holandii. Jedyne mankamenty - cena i odległość (niemożność obejrzenia pojazdu na żywo). Sam szukałem tam zanim trafiłem swoją, ceny niektórych 156 jakie tam oglądałem na prywatnych ogłoszeniach - porażające, u nas na upartego można by 3 156 kupić, choć oczywiste w jakim stanie. Choć jakiś czas temu trafiło mi się ogłoszenie w Niemczech, salon Alfy (auto oddane w rozliczenie), 156 1.8 TS SW, pełna opcja, 73 tys. km, pierwsza rej. 2006, cena 7200 lub 7500 EUR. Zajrzałem jakiś czas potem - została sprzedana. To dość dobitnie pokazuje jakie "okazje" zjeżdżają do nas, gdzie już z zarobkiem handlarz żąda np. 15000 PLN za podobny egzemplarz
    Jedyny miarodajny wskaźnik jakości kodu jednostka WTF/min - czyli programisty dzień powszedni...
    Wielki błysk - czarny pysk czyli elektronika dzień powszedni...

Podobne wątki

  1. Artykuł!
    Utworzone przez ulim w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-11-2011, 10:41
  2. ciekawy artykuł o LPG
    Utworzone przez alces1 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-01-2011, 21:59
  3. Nowy artykuł
    Utworzone przez kaes w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-03-2010, 12:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory