Witam Was Alfaholicy!
Niestety nadszedł czas pożegnać się z Funią - jak pieszczotliwie nazywa naszą 147 moja żona
W perspektywie mam codzienne dojazdy do pracy 40km w jedną stronę i muszę kupić jakieś tanie wozidło na gaz, a utrzymywanie dwóch samochodów nie wchodzi w grę.
Tak więc polecam Wam moją trzydrzwiową 147 z benzynowym silnikiem 1.6 105KM. Aktualny i oryginalny przebieg to 95 tys. km. Trochę historii auta w moim temacie: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._metalico.html
W najbliższym czasie do zrobienia będą gumy na stabilizatorach i łączniki. Części już mam (zamiast gum na stabilizator kupiłem elementy z PU) ale z braku czasu leżą jeszcze w domu, kupujący oczywiście dostanie je gratis.
Kompletny rozrząd był wymieniany trzy lata temu od razu po zakupie przy przebiegu 54 tys. km, więc niedługo też trzeba będzie to zrobić.
W listopadzie 2013 kupiłem nowe opony zimowe Nokian WRD3 i założyłem na wypiaskowane i pomalowane proszkowo na kolor grafitowy stalowe felgi 15''. Na lato są 16'' alusy z oponami Continental. Zdecydowany kupiec otrzyma obydwa komplety. W przypadku chęci znacznej negocjacji ceny zatrzymam koła zimowe.

Co do ceny, to ból serca ukoi 11900zł
Rozważę każdą rozsądną propozycję, więc śmiało dzwońcie lub piszcie
509-407-260 lub 666-747-754
p.kwasnik@gmail.com