Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: TMiN Łódź Bruzdowa - dlaczego nie polecam

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulietta 2.0JTDm 170KM TCT
    Postów
    331

    Domyślnie

    Ja robiłem u nich remont(panewki) w moim 2.0TS zawiozłem auto na lawecie do nich z Częstochowy. Silnik zrobiony ok chociaż olej wcina aż miło od samego początku, ale dziwne jest to, że dzwonili do mnie, że sprzęgło mam już na wykończeniu i niebawem się rozleci. Zdecydowałem, że nie wymienie sprzęgła i przejechałem na tym sprzęgle juz ponad 120tyś km po tym remoncie i sprzęgło dalej chodzi bez zarzutu.
    Szczerzę nie zawiózł bym im drugi raz samochodu, szkoda, że nie znałem jeszcze wtedy Qby i Maćka

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    też odradzam ten serwis. Pomijając że warsztat mają na poziomie garażu z dramatycznym dojazdem. Ich szef blondyn jest niesłowny twierdzi że sprawdził mi czujniki parkowania i że najprawdopodobniej są do wymiany. Pytam się czy wszystkie 4 skoro wszystkie się nie zgłaszają, jego odpowiedz to niestety tak. Dałem sobie spokój dzisiaj jeżdżę z naprawionymi wystarczyło wpiąć wtyczkę do centralki. Zapłaciłem w tym serwisie za diagnozę plus wymiana klocków 280 zł jak dla mnie to kosmos.

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Bajon
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Łódź - Teofilów
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm Sky View, wcześniej Alfa Romeo 156 SW 1,9 JTD M-jet
    Postów
    594

    Domyślnie

    Cytat Napisał olo_84 Zobacz post
    też odradzam ten serwis. Pomijając że warsztat mają na poziomie garażu z dramatycznym dojazdem. Ich szef blondyn jest niesłowny twierdzi że sprawdził mi czujniki parkowania i że najprawdopodobniej są do wymiany. Pytam się czy wszystkie 4 skoro wszystkie się nie zgłaszają, jego odpowiedz to niestety tak. Dałem sobie spokój dzisiaj jeżdżę z naprawionymi wystarczyło wpiąć wtyczkę do centralki. Zapłaciłem w tym serwisie za diagnozę plus wymiana klocków 280 zł jak dla mnie to kosmos.
    Sprecyzuj, bo nie wierzę. Wymiana klocków przód + tył, sam przód, sam tył? Diagnoza czujników, czy czegos innego?

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar Mandziel
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Zgierz
    Auto
    147 & 166
    Postów
    658

    Domyślnie

    Ja też miałem tą przyjemność poznania niekompetencji tegoż warsztatu. Pojechałem na wymianę linek wstecznego, przy okazji sprawdzania luzów panowie stwierdzili luz na drążku lewy przód, takowy zakupiłem i pojechałem na wymianę. Po rozebraniu okazało się, że to nie jest luz na drążku ich zdaniem, a luz na maglownicy, uratować mnie miała regeneracja maglownicy za ok. 900pln . Traf chciał, że coś mnie tknęło aby potwierdzić diagnozę w innym warsztacie no bo wywalić 900 pln w błoto mi się nie uśmiechało i jakież było moje zdziwienie gdy panowie po prostu skasowali luz na maglownicy śrubą do tego przeznaczoną. Nawet nic za to nie chcieli trwało to dosłownie minutę. Przejeździłem już tak po skasowaniu owego luzu 20 tyś i nadal jest ok Niestety po tym fakcie byłem zmuszony zapomnieć o TMIN-ach






  5. #15
    Użytkownik Ogier Avatar dobry
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 147 1,6TS(EL147ME), Chrysler 300c 5,7HEMI
    Postów
    196

    Domyślnie

    Cytat Napisał olo_84 Zobacz post
    Zapłaciłem w tym serwisie za diagnozę plus wymiana klocków 280 zł jak dla mnie to kosmos.
    A może cena byla razem z klockami bo raczej nie przypominam sobie aby taką kwotę komukolwiek powiedział za wymiane klocków, ale przeciez napisać można wszystko
    WWW.TMIN.PL - ELEKTROMECHANIKA, KLIMATYZACJA, WULKANIZACJA(WYM.OPON), ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZEŚCI TEL. 501-545-779
    AUTA: jest 147 1,6TS, CHRYSLER 300C
    była 145 1,4TS, 156 2,4jtd, 159 SW Ti 2,4 jtdm Q4, 156 2,5 V6

Podobne wątki

  1. Łódź - TMiN vs Alfateam vs 3B
    Utworzone przez makaronek w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 12-04-2019, 07:06
  2. AR 147 2008r NIE POLECAM
    Utworzone przez Moruso w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-02-2013, 22:47
  3. 147 nie polecam!!!!!!
    Utworzone przez marshall w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-05-2011, 18:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory