Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Tyski szał ciał i uprzęży

  1. #1
    Użytkownik Embrion Avatar diabeu
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 180km/380Nm, 69 w skali Pearla
    Postów
    14

    Domyślnie Tyski szał ciał i uprzęży

    czołem,

    w gruncie rzeczy wątpie, żeby ktoś to przeczytał ale co tam, what goes around, comes around

    na forum trafiłem, bo zasłyszałem nazwę na imprezie (nota bene od zapalonego entuzjasty 156, senor Bocik z sosnowca), akurat rozglądałem się za alfą 147/159, a jak wiemy, o zadbany egzemplarz niełatwo, zapomniałem wyłączyć budzika skutkiem czego skacowany, w środku nocy wkulałem sie na dział sprzedam, znalazłem, skontaktowałem się, w ten sam dzień objechałem i na następny dzień kupiłem, nomen omen, alfę innego forumowicza - Pampika - swoją drogą równego chłopa, którego serdecznie pozdrawiam, jeśli poniosłoby go, ażeby tu zajrzeć, mam świadomość czekających mnie inwestycji związanych z moim czarnym przecinakiem (dwumasa, turbo, rozrząd, 18" fele, opony letnie i wszystko co wyjdzie po drodze), ale jak to mówią, trzeba mieć świadomość tego, co się bierze.

    Stacjonuje jak tytuł sugeruje, w Tychach, w miarę możliwości i wolnych terminów z chęcią zaangażuję się w ogólno alfową socjalizację, wymianę wiedzy, doświadczeń oraz soku chmielowo-drożdżowego, bądź innej wody życia.

    Skoro sam skorzystałem z zasobów forum i korzystam regularnie z posianej tu wiedzy oraz porad, wypadałoby dać coś od siebie, jako tłumacz (z wykształcenia), logistyk w branży automotive (z wykształcenia i zawodu) oraz amator Tarantino, mogę pomóc jakiejś biednej duszy w potrzebie, jeśli będzie szło o szeroko pojęte kompetencje językowe, tłumaczenia (z kwestii specjalistycznych medyczne i prawnicze), zagadnienia MRP, ERP, SAPa czy tęgie koncepty TPSu, czy innych karkołomnych zabaw magazynowo-logistyczno-procesowych, przy założeniu, że nie naruszam przepisów miłościwie mi panującej, matczynej korporacji.

    W gruncie rzeczy to tyle, i tak pewnie bedzie TLR i znacznej większości odwiedzających.

    Zdrowko,
    Krzysiek

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar pampik
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    była - AR 166 2.4 JTD / 159 1.9 JTDm 16V 07r - jest 159 2.4 210 :)
    Postów
    2,177

    Domyślnie

    No i w końcu się przywitałes .... witamy

  3. #3
    Użytkownik Embrion Avatar diabeu
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 180km/380Nm, 69 w skali Pearla
    Postów
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał pampik Zobacz post
    No i w końcu się przywitałes .... witamy
    w koncu trza bylo

Podobne wątki

  1. Tyski Night Crusin' part 5 28.06.2013r
    Utworzone przez Sharpi w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 16:04
  2. Tyski Night Crusing 2013 !!! vol.4
    Utworzone przez Motor w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-04-2013, 22:11
  3. [MiTo] ...i szał tuningu
    Utworzone przez Hammer w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 06-01-2009, 13:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory