Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Temat: Pomożemy???

  1. #1
    Użytkownik Ogier Avatar Danielloo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Była Alfa romeo 156 jtd 2000 jest 156 sw 1,9 jtd 115km 02'
    Postów
    175

    Domyślnie Pomożemy???

    Mam do was prośbę!!! A mianowicie: kocham zwierzęta a szczególnie psiaki!!! z racji tego ze w domu mam już psinkę i ma wszystko co jej potrzebne do funkcjonowania chciałam pomóc zwierzakom ze schroniska kundelek!!!
    Wiem ze Alfaholicy maja dobre serce i na pewno nie zawiodą!!!
    Proponuje zbiórkę karmy suchej dla psów i kotów ze schroniska!!! co wy na to????


    anka

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar Danielloo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Była Alfa romeo 156 jtd 2000 jest 156 sw 1,9 jtd 115km 02'
    Postów
    175

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danielloo Zobacz post
    Mam do was prośbę!!! A mianowicie: kocham zwierzęta a szczególnie psiaki!!! z racji tego ze w domu mam już psinkę i ma wszystko co jej potrzebne do funkcjonowania chciałam pomóc zwierzakom ze schroniska kundelek!!!
    Wiem ze Alfaholicy maja dobre serce i na pewno nie zawiodą!!!
    Proponuje zbiórkę karmy suchej dla psów i kotów ze schroniska!!! co wy na to????


    anka
    tyle osób czyta i zero odpowiedzi???

  3. #3
    Lo Ki
    Gość

    Domyślnie

    sam mam 2 psy, także głupio by było odmówić pomogę, tylko muszę wiedzieć więcej na temat zbiórki(termin, godz)

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Reggie4ever
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156 SW 1.9 JTD 16V TI
    Postów
    331

    Domyślnie

    Chętnie się wraz z żoną przyłącze. Podaj szczegóły

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Dębica
    Auto
    BMW E46 330i
    Postów
    220

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danielloo Zobacz post
    tyle osób czyta i zero odpowiedzi???
    Nie obraź się ale moje podejście do zwierząt jest trochę inne, podejrzewam że i wielu kolegów/koleżanek z forum także. Brutalnie. Jestem bez serca dla tych zwierząt, nie będę im kupował żadnej karmy, jak kilka psiaków/kotów zostanie uśpionych to nic się nie stanie, świat się nie zawali, one też się nie będą męczyć w klatce w schronisku. Pomocą dla nich na pewno byłoby przygarnięcie takiego zwierzęcia do domu, i to popieram jeśli ktoś ma warunki, owszem. Natomiast składki, kupowanie karmy uważam za... coś czego nie chciałbym robić, a w zamian przeznaczyć te fundusze zamiast na zwierzęta to dla czegoś według mnie cenniejszego - ludzi. Wolisz kupić karmę dla kota czy buty dla dziecka? Jest bardzo wiele naprawdę potrzebujących osób w ciężkich sytuacjach życiowych którym przydałaby się pomoc zarówno materialna jak i psychologiczna. A pula pieniędzy nie jest nieograniczona.
    Wiem że nie o taką odpowiedź chodziło, nie chcę nikogo urazić, jeśli ktoś się poczuł urażony, to przepraszam. Chciałem jedynie wyrazić własne zdanie.

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar SŁOWIK
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 155 '97 r 2.0 16V, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm '08 Q-Tronic
    Postów
    570

    Domyślnie

    Kiedy i gdzie? W weekendy niestety odpadam, więc w tygodniu mogę pomóc i coś dorzucić od siebie.

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar e5nio
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Bella 156,1.6 16V, 98r :),Bella 147 1.9 JTD 2001r.
    Postów
    510

    Domyślnie

    Ja już sam o tym dawno myślałem, bo byłem w tym schronisku to mi płakać się chciało, i myślałem nad opcją taką z mojej strony tylko że musiał bym zainicjować wszystko w mojej firmie, ogłosić zbiórkę na rzecz schroniska i dać czas ludziom. Byłem tam wspierać organizacje SOS Husky żeby zwrócić uwagę na jednego z Syberianów. I co zobaczyłem ..... około 80 boxów dla zwierzaków a samych psiaków na tamten okres było około 300.... Nogi mi się uginały jak widziałem to wszystko.
    Danielloo ja też coś od siebie dorzucę, i dziś podejdę do kierownika zapytać czy sama firma nie mogła by wesprzeć plus pracownicy. Można by było złączyć siły i pomóc tym zwierzakom. Dam ci znać na PW wszystko jak z mojej strony to poszło

  8. #8
    Użytkownik Ogier Avatar wube
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 145 boxer
    Postów
    176

    Domyślnie

    Jak będzie zbiórka na jakimś spocie i będę miał czas podjechać to na pewno się dorzucę.
    Bardzo dobry pomysł z tą zbiórka
    Łączy ludzi trawa, dzieli ludzi siano​

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar chester1
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Niebylec
    Auto
    Afla Romeo Giulietta 1,6 jtdm2
    Postów
    88

    Domyślnie

    Ja mam.4 koty wiec.jesli uda mi.sie.przybyc.na.spocik rowniez.doloze)

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar e5nio
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Bella 156,1.6 16V, 98r :),Bella 147 1.9 JTD 2001r.
    Postów
    510

    Domyślnie

    Słuchajcie otworzyłem temat na włoskie Podkarpacie może i tam ktoś będzie miał dobre serducho i dołączy do nas. Więc warto śledzić też tam temat

    Link :

    http://wloskiepodkarpacie.pl/viewtopic.php?p=5497#5497

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory