Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: sprezyny przod AR 166 2.4 JTD

  1. #1
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie sprezyny przod AR 166 2.4 JTD

    Witajcie.
    Czy zmienial ktos z Was sprezyny w 166tce ?? Nie chodzi mi o zmiane na sportowe, tylko na np. takie z wersji benzynowej. Slyszalem opinie ze 2.4 JTD ze sprezynami z benzyniaka to zupelnie inne auto na drodze (w pozytywnym znaczeniu).
    Poniewaz zaobserwowalem u siebie wyjatkowo chowajace sie wrecz (tak mi sie wydaje) kola w nadkolach z przodu, podejrzewam ze sprezyny juz maja swoj kres i czeka mnie zmiana. Nie wiem jak to u Was (mam tu na mysli innych posiadaczy AR166) ale u mnie przeswitu pomiedzy kolem a brzegiem nadkola z przodu jest raptem na serio kilka cm, a sprezyny sa seryjne a nie zadne sportowe etc.
    Czy ktos mial podobna sytuacje??

  2. #2
    Misiek
    Gość

    Domyślnie

    Witam !!!
    Ja u siebie nie zmienialem, a przeswitu tez mam niewiele ale wydaje mi sie ze jest wszystko w porzadku wiec zakladam ze tak ma byc. Trzyma sie drogi jak przyklejona dlatego nic nie ruszam. Mam za to problem z tylnym zawieszeniem :x

  3. #3
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    Ja wymieniałem w zeszłym roku. Te od diesla są sztywniejsze, bo silnik jest cięższy przez co nie mogłem znaleźć zamiennika i musiałem wybulić 900zł na oryginały w ASO...

  4. #4
    Dj_Direct
    Gość

    Domyślnie

    odebralem dzisiaj autko od mechaniora po wymianie sprezyn. okazalo sie ze powodem "wpadania" kol w nadkola byly obnizane o 4cm sportowe sprezyny H&R, ktore o dziwo poprzedni wlasciciel zamontowal o czym nie wiedzialem i myslalem ze oryginalne po prostu padly. A teraz jest tak jak byc powinno Cieszy ogromnie. Odnosnie zamiennikow - Sysio - kupuj u QLA, mamy go tu na forum. Ty wydales na oryginaly kupe kasy. Mi sie udalo skandynawskie Lesjofors (2szt.) za cene nizsza niz 1 oryginal... Qlo jest gosc i ma chyba wszystko. No moze za wyjatkiem silentblokow tylnych wahaczy do 166...
    polecam QLA wszystkim - szybka realizacja i fachowa obsluga.

  5. #5
    Sysio166
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dj_Direct
    odebralem dzisiaj autko od mechaniora po wymianie sprezyn. okazalo sie ze powodem "wpadania" kol w nadkola byly obnizane o 4cm sportowe sprezyny H&R, ktore o dziwo poprzedni wlasciciel zamontowal o czym nie wiedzialem i myslalem ze oryginalne po prostu padly. A teraz jest tak jak byc powinno Cieszy ogromnie. Odnosnie zamiennikow - Sysio - kupuj u QLA, mamy go tu na forum. Ty wydales na oryginaly kupe kasy. Mi sie udalo skandynawskie Lesjofors (2szt.) za cene nizsza niz 1 oryginal... Qlo jest gosc i ma chyba wszystko. No moze za wyjatkiem silentblokow tylnych wahaczy do 166...
    polecam QLA wszystkim - szybka realizacja i fachowa obsluga.
    Znam Pawcia i korzystam z jego usług, również polecam. Wtedy jeszcze go nie znałem i stąd te 900zł...

Podobne wątki

  1. [crosswagon] sprezyny przod
    Utworzone przez mrq w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-08-2013, 19:58
  2. Sprezyny przod 156 (sportpack?)
    Utworzone przez Krolik w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-05-2012, 09:56
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-03-2012, 20:02
  4. sprezyny przod AR 166
    Utworzone przez Dj_Direct w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-02-2007, 12:38

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory