Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #1831
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Brak
    Postów
    2

    Domyślnie

    Cześć,
    Szukam czegoś do około 40k zastanawiam się nad Julką lub Kia Ceed II. Jak uważacie co jest bardziej racjonalne w tej kwocie? I co uważacie na temat tych 2 ofert?

    Kod:
    olx.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-CID5-IDrbDxR.html#8e20f2947d
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-alfa-romeo-giulietta-2-0-jtdm-170km-ID6zqTPM.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

  2. #1832
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,802

    Domyślnie

    Kia jest zdecydowanie bardziej racjonalna ale Alfa jest zdecydowanie lepszym samochodem


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #1833
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Brak
    Postów
    2

    Domyślnie

    A jest możliwe dorwanie jakieś niebitej i niezbyt wyeksploatowanej sztuki do tej kwoty czy raczej się w nie ładować w ten temat zupełnie i szukać czegoś innego? Pytam, bo w sumie jestem na początku zainteresowania się i szukania, więc nie wiem czy próbować dalej zgłębiać wątek czy nastawić się na coś zupełnie innego.

  4. #1834
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    104

    Domyślnie

    A oglądał ktoś tą QV z Proszowic za 32 netto. Cena niska ale facet przez telefon twierdzi że auto jest całe w orginale z wyjątkiem zderzaka przód/tył. Technicznie bez wkładu.
    Ostatnio edytowane przez ernest84 ; 01-02-2018 o 20:59 Powód: Błąd

  5. #1835
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał ernest84 Zobacz post
    A oglądał ktoś tą QV z Proszowic za 32 netto. Cena niska ale facet przez telefon twierdzi że auto jest całe w orginale z wyjątkiem zderzaka przód/tył. Technicznie bez wkładu.
    ja pierniczę! ile można? może ktoś przed zadaniem pytania z rodzaju baśni andersena przeczyta co tu się pisze troszkę wcześniej?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał drako28 Zobacz post
    A jest możliwe dorwanie jakieś niebitej i niezbyt wyeksploatowanej sztuki do tej kwoty czy raczej się w nie ładować w ten temat zupełnie i szukać czegoś innego? Pytam, bo w sumie jestem na początku zainteresowania się i szukania, więc nie wiem czy próbować dalej zgłębiać wątek czy nastawić się na coś zupełnie innego.
    40 tys wystarczy na Julkęz silnikiem TB 120 z roczników 2011 2012 i to będzie bdb, bezproblemowy wybór i tani w eksploatacji.

  6. #1836
    Użytkownik Świeżak Avatar wolnemiasto
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    freie stadt Danzig
    Auto
    Giulietta QV, Suzuki Swift Sport
    Postów
    171

    Domyślnie

    spalanie 8,5-11
    163000 i odpukać działa,wymieniałem sprzęgło - przy okazji jak coś tam drobnego pękło (pedał sprzęgła wpadł mi w podłogę) bedę moją chyba sprzedawał... jak coś to pisz
    Władcy Północy

  7. #1837
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Bydgoszczu
    Auto
    407 sw
    Postów
    7

    Domyślnie

    Witam Wszystkich!

    Z racji tego, że jest to mój pierwszy post napiszę coś o sobie. Mam na imię sebastian i nie zgadniecie dlaczego tu trafiłem. Bo chcę kupić alfę. Przymierzam się do 1.4tb 150km nowej z salonu ale trafiłem na takie ogłoszenie:

    oto moto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-super-pakiet-veloce-1-4-170km-automat-tct-dwusprzeglowy-salon-pl-ID6zre6j.html

    Warto na tym się pochylić jako alternatywa dla nowej opisanej wyżej? Dodam że chciałbym dokupić przedłużoną gwarancję do nowej jak i tej używanej.

    Pozdrawiam. Seba

  8. #1838
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    104

    Domyślnie

    Daarek nie denerwuj się chłopaku ja nie szukam igły i nie zależy mi na lalce. Zadałem pytanie czy oglądał ktoś tą z Proszowic. Oglądałeś? Dodasz coś na temat?

  9. #1839
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    posłuchaj jak to piszsze chłopaku - nie ma czym sie denerwować, ale bawi mnie jak udzie kombinują żeby było taniej- będzie tanio, ale to samochód do samodzielnego montażu. za taką kasę QV to będzie kompletny ulep i tyle w temacie. czytanie nawet nawet do kilkunastu postów do tyłu nie boli.
    co tu dodawać - liczyć chyba potrafisz - chce za auto 39 tys - odejmij koszty przywiezienia, zarobek, opłaty, pewnie jakieś czary aby uzdatnić aut do sprzedaży- to za ile kupił? za 22-25 tyś? pod warunkiem że walone nie było. To teraz znajdź takie auto za granicą niby bezwypadkowe w tej cenie. Naprawdę trzeba być naiwnym żeby w takie rzeczy wierzyć i świadomie na miny się ładować. może to trudne ale NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK OKAZJA.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał sebastianm Zobacz post
    Witam Wszystkich!

    Z racji tego, że jest to mój pierwszy post napiszę coś o sobie. Mam na imię sebastian i nie zgadniecie dlaczego tu trafiłem. Bo chcę kupić alfę. Przymierzam się do 1.4tb 150km nowej z salonu ale trafiłem na takie ogłoszenie:

    oto moto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-super-pakiet-veloce-1-4-170km-automat-tct-dwusprzeglowy-salon-pl-ID6zre6j.html

    Warto na tym się pochylić jako alternatywa dla nowej opisanej wyżej? Dodam że chciałbym dokupić przedłużoną gwarancję do nowej jak i tej używanej.

    Pozdrawiam. Seba
    to było po prostu demo. posprawdzać jak każdą używkę, ale jest w dobrej kasie. COś jeszcze wytargować cenę plus przedłużenie gwary w wariancie MAXI CARE o 3 lata i brać.

  10. #1840
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    104

    Domyślnie

    Czyli nie oglądałeś. Dzięki.

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory