Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Serdecznie witam :-) i nad wyraz uprzejmie pytam

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    brak
    Postów
    2

    Domyślnie Serdecznie witam :-) i nad wyraz uprzejmie pytam

    Zajrzałem jej w oczy i zakochałem się. Po raz pierwszy w życiu nie w kobiecie, ale w kwintesencji piękności zaklętej w 210 koniach. Poważniej - jesień i zimę zamierzam w dużej części poświęcić na odkrycie Belli z rocznika 2011, z niedużym przebiegiem, mocnym sercem 2.4 jtdm bijącym w rytm Q-tronica, jasną tapicerką (raczej Alfatex niż skóra), ze zgrabną pupą sedana, czystym spojrzeniem biksenonów, dobrą orientacją w terenie, umuzykalnioną i (co jak już się zdążyłem zorientować stanowi pewien problem) otwartą na rozgwieżdżone niebo w kolorze Rosso Alfa, Rosso Rubin lub Nero Oceano pomykającą na pełnych firmowych szprych 18-to calowych szpilkach. Oczywistym jest, że przeszłość ma mieć czystą i z referencjami od poprzedniego kochanka - który nigdy nie posunął sie zbyt daleko, nawet jeśli podała mu za słoną minestrone.
    Moje pytanie jest proste: gdzie najlepiej szukać i ile dziaćków trzeba wysupłać z sakiewki?
    Ostatnio edytowane przez thor ; 05-09-2014 o 10:27

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar m4rk
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    166 2.4 JTD 2003r.
    Postów
    188

    Domyślnie

    Czołem. Z cenami bywa różnie, wiadomo. Może być Ci ciężko znaleźć auto dokładnie takie jakiego szukasz (konfiguracja), ale jak już znajdziesz coś ciekawego, to pewnie będziesz skłonny pójść na "jakieś" ustępstwa. Ja ze swojej strony polecam http://www.autka.pl forumowicza Tomek_KRK.

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    brak
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedź. To będzie moja pierwsza Alfa i chciałbym, by była...wyśniona. Poważniej - nie widziałem samochodu z ładniejszą "twarzą", a "podpowiedzi" znajomych od VW, MB czy BMW jedynie utwierdzają mnie w trafności wyboru. Zdaję sobie sprawę, że czas leci i będę kupował minimalnie 3,5 letni samochód. To mało i dużo zarazem. Q-tronic daje wiekszą szansę, że nikt nie dojeżdżał do wycia i górnej kreski obrotomierza. Może być "nówka sztuka nie śmigana" (drugi samochód, po zmarłym mężu itp), ale mogę tez pewnie i to nie jeden raz mieć do czynienia z "zapłakanym Niemcem", który pozbył się 159-ki wbrew własnej woli - ale mam cierpliwość. Pewnie brak szyberdachu jakość przeboleję....

  4. #4
    Użytkownik Ogier Avatar m4rk
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    166 2.4 JTD 2003r.
    Postów
    188

    Domyślnie

    Właśnie dlatego polecam Ci Tomka

  5. #5
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    brak
    Postów
    2

    Domyślnie

    Jeszcze raz dziękuję -z pewnością nie omieszkam skorzystać z Twojej uprzejmości.

  6. #6
    Użytkownik Ogier Avatar m4rk
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    166 2.4 JTD 2003r.
    Postów
    188

    Domyślnie

    Jak już trafisz swoją wymarzoną, to nie omieszkaj nam jej przedstawić

  7. #7
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    brak
    Postów
    2

    Domyślnie

    Oczywista oczywistość. Nie spieszy mi się - chcę, by była jak najblizsza wymarzonego ideału. Sie kupi i zrobi, to bedzie się można chwalić.
    Często zastanawiam się, dlaczego AR nie dokonała przynajmniej łagodnego faceliftingu 159-ki z kilkuletnim przedłużeniem okresu produkcji i nie przeszła łagodnie do (nazwa umowna) Giulii. Giulietta i Mito to (z całym szacunkiem) jednak nie ta klasa, a i Twoja 166-ka tez nie może (choć od lat pojawia się numerek 169) doczekać się nastepczyni.

Podobne wątki

  1. Witam z Leszna i o pomoc pytam :)
    Utworzone przez Alfa33 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-11-2015, 10:51
  2. Witam i o pomoc pytam! ;)
    Utworzone przez qboslav w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-06-2015, 11:15
  3. Serdecznie witam :-) i nad wyraz uprzejmie pytam
    Utworzone przez thor w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 14:31
  4. Witam uprzejmie :]
    Utworzone przez Ramini w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-07-2013, 14:18
  5. Witam i pytam :) Proszę o pomoc!
    Utworzone przez tomekd w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-02-2011, 08:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory