Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 71

Temat: GTV 2.0 - Pomocy

  1. #61
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wedżi Zobacz post
    Ale nikt poza tobą się nie przejmuje. Jeszcze nie skumałeś
    Tak, tak... Jak zwykle masz rację...
    Cytat Napisał Krispl Zobacz post
    Mam strasznie duże obawy przed 2.0 TS
    I pewnie z tego powodu, że pod maską Twojej bestii kryje się tees tyle czasu bujasz się z jej sprzedażą

    Dodano po 2 minutes:

    http://pl.wikipedia.org/wiki/My%C5%9Blenie
    Ostatnio edytowane przez omron8 ; 23-09-2014 o 18:54 Powód: Dodano
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

  2. #62
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wedżi
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Włocławek
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    376

    Domyślnie

    Nie chodzi o to kto ma rację tylko o to, że przekręcające się panewki występuję w większości marek aut ! A NIE TYLKO W TWIN SPARKACH ! Pojmij to wreszcie i przestań szkalować te silniki, bo są tak samo udane czy nieudane (jak kto woli) jak w reszcie koncernów.

    Oczywiście, że z tego powodu... )))

  3. #63
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wedżi Zobacz post
    Nie chodzi o to kto ma rację
    A no to teraz już rozumiem
    Cytat Napisał Wedżi Zobacz post
    przekręcające się panewki występuję w większości marek aut
    Wyjedź sobie na sex-turystykę do Sierra Leone. Będziesz mógł się bzykać bez gumy bo i tak pewnie wszystkie prostytutki są zarażone HIV-em...
    Myślimy!! Po co kupować auto z silnikiem który w każdej chwili może rozsypać się po asfalcie?
    Nawet słynąca z niezawodności alfa romeo potrafiła produkować b.dobre silniki R4. Nie przekręcały się w nich panewki, nie padały wariatowy, nie urywały się paski rozrządu. Ba! W razie awarii opłacało się na złom lecieć bo i blok i głowica były alu. Oczywiście efektem ubocznym stosowania bloku z alu było przyzwoite prowadzenie się auta na zakrętach... No a później pojawiło się 16V...
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

  4. #64
    Użytkownik Znawca Avatar m4tinez
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Bieruń
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 120KM FL
    Postów
    1,062

    Domyślnie

    W takim myśleniu to można wywnioskować tak:
    - po co kupować renault w dieslu dci jak się tam panewki obracają
    - po co kupować BMW z silnikami 2.0d jak niektóre modele cierpią na pękające wały korbowe a inne zaś na awarie łańcucha rozrządu
    - po co kupować mazdy z silnikami 2.0d jak zatykają się pompy oleju i silnik się zaciera
    - po co kupować VV/AUDI/SKODY z silnikami 2.0 TDI jak cierpią one na wycierające się napędy pompy oleju i zacierający się silnik
    - po co kupować legendarne silniki 1.9 TDI (rocznik chybca coś ok 2007) z silnikiem TDI jak zacierają się w nich panewki oraz zdarzały się peknięte bloki silnika
    - po co kupować hondy jak gniją
    - po co kupować fordy jak też gniją
    - silniki boxera subaru też cierpią na problem panewkowy
    i tak dalej, i tak dalej.

    Jakbyśmy szli takim tokiem myślenia to nikt by tymi samochodami nie jeździł

    Omron to już wiemy jakie cię strony interesują Pamiętaj, kto darmo rucha przykryje go pucha ;D

    Edit:
    - po co kupować Saaba 9-3 z silnikiem 2.0 turbo ecopower (185km) jak też w nich obracają się panewki

    Macie nawet link do filmiku jak to wygląda w Saabie

    Ostatnio edytowane przez m4tinez ; 23-09-2014 o 20:29

  5. #65
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Cytat Napisał m4tinez Zobacz post
    W takim myśleniu to można wywnioskować tak (...)
    Dokładnie!
    Chcesz 1.9 TDI kupujesz starsze, chcesz 2.0 kupujesz nowsze, itd.,itd... Myślałem że to oczywista oczywistość! Ale jak udowodniliście nie dla wszystkich :/

    Coś mi się panowie wydaje, że przepłaciliście za swoje teesy i nie bardzo wiecie co z tym fantem zrobić więc siejecie marną propagandę...

    Dobranoc!
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

  6. #66
    Użytkownik Znawca Avatar m4tinez
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Bieruń
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 120KM FL
    Postów
    1,062

    Domyślnie

    Jasne, większość ludzi stara się kupić coraz to młodsze samochody a nie starsze.
    Owszem TS 8v były dużo lepsze, ale nie są już montowane dlatego wolę sobie kupić 7 letniego polifta z 1.6 16V niż starą 17-18 letnią alfę 145 z TS 8v.

    Niestety, dzisiejsza motoryzacja zmierza w tym kierunku by zrobić samochody jak najtaniej, i by ich interwał między poważnymi naprawami silnika nie był dłuższy jak 200-250tys km. Więc nie ma się co dziwić że coraz to nowsze silniki są coraz większymi syfami.

    Tak wiem, life is brutal.

    W sumie to ty omron mogłeś sobie znaleźć 155 8v to może byś tak nie stękał na te TS'y

    I odpowiadając na twoje pytanie, nie nie przepłaciłem za swojego TS'a, jestem z niego bardzo zadowolony, zapsuje się to się naprawi. Jak to się mówi, kto bogatemu zabroni

    Pozdro

  7. #67
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Cytat Napisał m4tinez Zobacz post
    Niestety, dzisiejsza motoryzacja zmierza w tym kierunku by zrobić samochody jak najtaniej, i by ich interwał między poważnymi naprawami silnika nie był dłuższy jak 200-250tys km
    Dlatego, m.in. dzięki forom internetowym, ludzie są wstanie odnaleźć perełki, które nie są minami. Wbrew panującej tu opinii, jeśli ktoś kupi inny samochód niż ar to korona mu z głowy nie spadnie, a może zaoszczędzić sobie kupę nerwów i trochę pieniędzy...


    Cytat Napisał m4tinez Zobacz post
    W sumie to ty omron mogłeś sobie znaleźć 155 8v to może byś tak nie stękał na te TS'y
    Gdybym szukał to bym pewnie znalazł...
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

  8. #68
    Użytkownik Znawca Avatar m4tinez
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Bieruń
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 120KM FL
    Postów
    1,062

    Domyślnie

    Jeżeli kupi naprawdę zadbaną AR to też nie będzie narzekał. No ale niestety większośc sprzedawanych samochodów to trupy, i to nie odnosi się tylko AR. Jak ktoś chce kupić sobie inną markę to niech sobie kupuje, nikt nikomu nie zabroni

    Dziś oglądaliśmy ze szwagrem Seata Leona 1.9 TDI 90KM (szwagier szuka auta). Cena nie za duża bo 10500.
    W ogłoszeniu igła i wgl, po oględzinach to wypadałoby całe auto pomalować (nawet dach wgnieciony), turbo leje, grzebane coś z michą i wgl trup. Przez 3 dni oglądnęliśmy 6 takich leonów, nic nie warte świeczki. Prawda jest taka że mało kto sprzedaje auto w 100% sprawne i w idealnym stanie, w 80% to trupy i padaki które po kupnie trzeba remontować.

    Sam swoją alfę kupiłem po tym jak wcześniej oglądnąłem 22 inne alfy.

    Pozdrawiam

  9. #69
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Krispl
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Ford Focus MK2
    Postów
    133

    Domyślnie

    Przejrzałem kilkadziesiąt alf, i nie tylko ar i niestety nie znalazłem auta które nie było by złomem. Załuję że sprzedałem 166'ke :/ ludzie sprzedają same gruchoty, czy naprawdę nie ma już uczciwych ludzi... Każda to była igiełka pow średniej wartości rynkowej a większość nadawała się na złom Wszechobecna rdza, kilogramy szpachli, lakierowanie w garażu, zatarte silniki - jak ktoś sprzedaje to na 100% jeden z powyższych sie trafi. Liczyłem się z dołożeniem do auta, ale nie znalazłem nic co by się nie rozpadło przed upływem roku... Na chwilę obecną zostaje z Matizem, nie kupie auta na siłę ... Możecie zakończyć kłutnie na temat T.S. bo gtv'ki już nie ma w moich planach. Widziałem dwa TS'y. Jeden nie daleko mnie, klepało silnikiem jak by kto do cylindrów po garść gwożdzi nasypał. Druga była w krk, chyba się podnieciła na mój widok bo po odpaleniu wylała cały olej xD Na chwilę obecną nie chce mi się marnować czasu bo inaczej poszukiwań nazwać nie mogę:/

  10. #70
    Użytkownik Znawca Avatar m4tinez
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Bieruń
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 120KM FL
    Postów
    1,062

    Domyślnie

    Czyli standard, same trupy.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-10-2011, 08:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory