Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Skoro jest az taka długa lista krakowiaków i okolic to zbierzmy siły i sie spotkajmy?

  1. #1
    TOMAS 156
    Gość

    Domyślnie Skoro jest az tak długa lista krakowiaków i okolic to zbierzmy siły i spotkajmy sie.?

    Przegladajac liste Krakowiaków i oklolic zauwazyłem ze jest nas sporawo nawet bardzo.. Moze by tak zebrac siły i spotkac sie ktoregos słonecznego dnia w Krakowie... Zrobic wkońcu duzy fajmy spot... Ponagrywac filmy zdjecia... Niech Kraków i auta marki Alfa Romeo zaczną tetnic Zyciem... Ja myśle że damy rade tylko trzeba czasu... Pozdrawiam TOMAS 156
    Ostatnio edytowane przez TOMAS 156 ; 27-02-2009 o 12:54

  2. #2
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    hej ja jestem za tylko tylu niby nas jest a ostatnio widac ile było.

    PS Zrobiłem 2 wzory ulotek do akcji szukania nowych alfaholików, bede miał około 100 ulotekw poniedziałek za free (oczywiście czarno-białe)... Kto chętny do akcji??
    Ostatnio edytowane przez BYKrak ; 27-02-2009 o 16:10

  3. #3
    TOMAS 156
    Gość

    Domyślnie

    Trzeba czasu i cierpliwosci a napewno cos z tego wyjdzie...
    Ps. Ja jestem chetny na te ulotk.....

  4. #4
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Ok, Dragon2020 tez był chętny, pasowałoby sie zebrać w kilka Alf... Piszcie kiedy macie czas po poniedziałku, mi na razie wszystko jedno

    heh trzeba sprawdzić prognozę zeby nam nie zalało ulotek hehe))
    Ostatnio edytowane przez BYKrak ; 27-02-2009 o 17:05

  5. #5
    DRAGON2020
    Gość

    Domyślnie

    Panowie na mnie mozecie liczyc z tym ze : obecnie przez najblisze 2-3 tyg nie bede mial dostepu do neta i tu mala prozba gdyby sie cos wiekszego szykowalo prosze o tel . Jesli nie uda wam sie nic zorganizowac to sam sie tym zajme jak tylko pozbede sie problemu z netem osobiscie proponuje organizacje ew spotu z 2-3 tyg wyprzedzeniem .pozdrawiam i szerokosci

  6. #6
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Dobra mam około 2x200 ulotek własnej roboty, może nie za piękne jeszcze na ksero bite hehe jak coś zobaczę to włożę za wycieraczkę, ale pasuje umówić się na jakąś akcje, czekam na propozycje

  7. #7
    TOMAS 156
    Gość

    Domyślnie

    NO to np. kiedy jutro jakos ok 19..?? pod multikinem...>?? albo puzniej..? Wiesz tak zeby wziasc od ciebie ulotki ok 50 bym wziol dal ci chajs i jak bym widzial jakas alfe to wloze za wycieraczke...
    Ostatnio edytowane przez TOMAS 156 ; 02-03-2009 o 20:41

  8. #8
    k@rol
    Gość

    Domyślnie

    To może taki spontaniczny mini spot zorganizujemy? Tylko może w środę, żeby dać szansę dowiedzieć się o nim innym.

  9. #9
    TOMAS 156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał k@rol Zobacz post
    To może taki spontaniczny mini spot zorganizujemy? Tylko może w środę, żeby dać szansę dowiedzieć się o nim innym.
    Można i sie spotkac tylko ze ja dam rade dopiero po 19 wiec nie wiem czy jest sens.. a wczesniej chciałem sie spotkac aby wziasc od kolegi ulotki.. Trzeba nagonic wiecej osob zeby przyjezdzało nas wiecej...

  10. #10
    BYKrak
    Gość

    Domyślnie

    Przepraszam koledzy , nie miałem dostepu do internetu za bardzo, mój numer komórkowy to 694 254 623, mam już czas, zadzwońcie kiedy chcecie, kto chce wzór ulotek proszę maila.

    SORKI JESZCZE RAZ

Podobne wątki

  1. Lista krakowiakow i okolic
    Utworzone przez DRAGON2020 w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 452
    Ostatni post / autor: 12-07-2016, 10:49
  2. [GTV] Maglownica - czy w innych GTV jest taka sama?
    Utworzone przez milky w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-10-2014, 11:52
  3. [145] Dlaczego 145 jest taka ciężka???
    Utworzone przez kaes w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 29-06-2009, 16:36
  4. Alfa jednak nie taka tania jest...
    Utworzone przez Miedziak w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-03-2008, 21:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory