Strona 1 z 14 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 133

Temat: mały zlot i przejazd miastem

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar awj1
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Szczytno, War-Maz
    Auto
    AR 159 1,9 JTDm 8V + mapa EGR Off by maly_777
    Postów
    693

    Domyślnie mały zlot i przejazd miastem

    Może Ktoś polecić kogoś do chip tuningu, DPF off i EGR off z okolic olsztyna? Wiem że jest Paweł Żyliński z z-techturbo.pl i robił mi kiedyś turbinę do passata, perfekcyjna robota. Ale teraz nie ma czasu na tuning poniżej 300 kucy.

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kawek
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Okolice Olsztyna
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 8V
    Postów
    63

    Domyślnie

    Mogę CI polecić gościa z Klebarka Małego za 500 zł usunął mi programowo DPF I EGR w "5 minut" jak i podniósł dawki startowe Podnosi też moc po bardzo okazyjnej cenie nie długo wybieram się właśnie do niego tylko muszę upewnić się że w skrzyni wszystko gra, żeby za szybko nic się nie posypało. Parę alf w okolicy zrobił jak dotąd nikt żadnego problemu nie zgłaszał

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar awj1
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Szczytno, War-Maz
    Auto
    AR 159 1,9 JTDm 8V + mapa EGR Off by maly_777
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał kawek Zobacz post
    Mogę CI polecić gościa z Klebarka Małego za 500 zł usunął mi programowo DPF I EGR w "5 minut" jak i podniósł dawki startowe Podnosi też moc po bardzo okazyjnej cenie nie długo wybieram się właśnie do niego tylko muszę upewnić się że w skrzyni wszystko gra, żeby za szybko nic się nie posypało. Parę alf w okolicy zrobił jak dotąd nikt żadnego problemu nie zgłaszał
    Możesz podać namiary na kolesia? Jak to w "5 minut" usunął DPF i EGR? Jak to zrobił? Z EGR szybka robota - przygotowany program i zaślepka na zaworze. Ale DPF'a chyba trzeba wyjąć z puszki potem zaspawać i wspawać znowu puszkę na miejsce. No chyba że długie grube wiertło i przez filtr aż do zwycięstwa. Za taka robotę dziękuję. Jak Tobie zrobił? A ma już przygotowany program do auta czy pisze na miejscu? Jeśli masz sprawną skrzynie oraz dwumasę, sprzęgło i łożysko (sprawdził bym też koło pasowe) to nie masz co się martwić przyrostem do 150 km bo wersja 8v i 16 v mają ten sam osprzęt. Na allegro widziałem fajny zestawik za 2200 zł
    http://allegro.pl/sprzeglo-kolo-dwum...004319707.html
    Ja już to zakupiłem na wszelki wypadek. Wszystko nówka. Już widziałem tanich tunerów co podwyższają ciśnienie wtrysku o 50% strzeż mnie od takich boże. Wystarczy nawet 5% przy dobrze napisanej mapie i Nm idą w górę. Jak by mi koleś przesłał wykresy podobnych aut to bym je pokazał komuś co się na tym zna. Ja tylko teoretyk jestem
    Dobry zestaw "tuningu" chip +30km, EGR i DPF off to wydatek nie mniejszy niż 1500 zł.

    Pozdrawiam.

    PS. Mrugaj długimi innym autom AR.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kawek
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Okolice Olsztyna
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 8V
    Postów
    63

    Domyślnie

    Poszło PW z numerem zadzwoń i uzgodnij z gościem i później pochwal się jaką drogę wybrałeś DPF i EGR usunął mi tylko programowo, DPF i katalizator fizycznie usunąłem zaraz po kupnie auta u innego mechanika z braku mojego czasu, bo nie widzę w tym nic trudnego i później szukałem kogoś żeby mi to powyłączał i trafiłem na niego. Program zgrywa i przygotowuje indywidualnie dla ciebie bądź też gotowy bo do 150 KM to raczej standardowo do każdej 1.9 8V tak mi się wydaje, zależy jakie masz wymagania. Mam jeszcze jednego gościa bodajże z Lidzbarka Warmińskiego jest droższy ale bardziej profesjonalny( tylko tymi sprawami się zajmuje) ale jego dopiero będę mógł polecić jak wrócę do domu, bo w tej chwili odwiedzam ziemie Opolskie Pozdr

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar awj1
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Szczytno, War-Maz
    Auto
    AR 159 1,9 JTDm 8V + mapa EGR Off by maly_777
    Postów
    693

    Domyślnie

    Chyba skorzystam z usług małego (maly_777) z wawy. Już z nim się dogadywałem i chyba odwiedzę go w marcu. Projekt DPF i EGR off i 30 kucy więcej. Zaproponował 1000-1200 zł plus hamownia jakieś 100 zł. Nie zależy mi tak na koniach jak na niutonach. W końcu to Nm odpowiadają za przyspieszenie a z maksymalnymi prędkościami nie jeżdżę.

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kawek
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Okolice Olsztyna
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 8V
    Postów
    63

    Domyślnie

    No wiadomo w Nm najbardziej będę też uderzał w marcu też chyba podjadę i zrobię tego chipa u siebie Dla mnie 1000-1200 zł to za dużo na zabawę z komputerkiem Dla tego ja za podniesienie mocy zapłacę tylko 200 zł, bo to są proste rzeczy dla tych maniaków komputerów i on nie chce zdzierać z ludzi a jak dotąd nie narzekam na jego modzenie w moim kompie, bo wszystko wyszło na +

    Ps: Kiedy umówimy się na jakiś spot ?

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Tomekkk
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 SW 1,9JTDm Q-Tronic
    Postów
    395

    Domyślnie

    Jakim cudem zrobił Ci to w 5min, skoro soft ze sterownika zgrywa się dobre kilkadziesiąt minut? To obrazuje tylko i wyłącznie fakt, że korzysta z gotowców, które wgrywa a nie robi indywidualnie pod każde auto.

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kawek
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Okolice Olsztyna
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 8V
    Postów
    63

    Domyślnie

    Soft jak najbardziej zgrywa się kilkadziesiąt minut ale poprzez OBD a on mi wyciągał sterownik i to poszło w moment Mocy mi jeszcze nie podnosił a DPF/EGR to raczej gotowiec ( tak mi się wydaje specem w tym nie jestem ). I jasno określił się, że może mi zestroić auto jak tylko mi się podoba więc nie ma gotowców albo potrafi czytać w myślach Niedługo wybieram się też z Oplem COMBO więc zobaczę jak z tym sobie poradzi Pozdrawiam

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar awj1
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Szczytno, War-Maz
    Auto
    AR 159 1,9 JTDm 8V + mapa EGR Off by maly_777
    Postów
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał kawek Zobacz post
    Soft jak najbardziej zgrywa się kilkadziesiąt minut ale poprzez OBD a on mi wyciągał sterownik i to poszło w moment Mocy mi jeszcze nie podnosił a DPF/EGR to raczej gotowiec ( tak mi się wydaje specem w tym nie jestem ). I jasno określił się, że może mi zestroić auto jak tylko mi się podoba więc nie ma gotowców albo potrafi czytać w myślach Niedługo wybieram się też z Oplem COMBO więc zobaczę jak z tym sobie poradzi Pozdrawiam
    Byłeś już na na podniesieniu mocy?

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kawek
    Dołączył
    06 2014
    Mieszka w
    Okolice Olsztyna
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 8V
    Postów
    63

    Domyślnie

    Jeszcze nie byłem co 2 tyg. w domu jestem tylko na weekend więc ciężko mi co kol wiek ogarnąć A ty swoją już ze stroiłeś ?

Podobne wątki

  1. [Łódź] Ostatni przejazd dla jeszcze kawalera
    Utworzone przez Mariano_lodz w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 01:12
  2. 156 SW Radio słabo zbiera sygnał poza miastem
    Utworzone przez Maro1500 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-07-2011, 13:15
  3. [GTV] temperatura silnika przy - 10 poza miastem
    Utworzone przez pawell w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-01-2011, 17:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory