Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Temat: [166]Alfa sprężyny obniżające JAMEX

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar b-ski
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    PiotrkĂłw Trybunalski, Poland
    Auto
    Bella 166 2,4jtd Millenium
    Postów
    753

    Domyślnie [166]Alfa sprężyny obniżające JAMEX

    Witam. Wczoraj w mojej Belli zauważyłem, że mam pękniętą prawą przednią sprężynę, a od pewnego czasu noszę się z zakupem sportowych sprężyn, powiedzcie mi co sądzicie o firmie JAMEX? czy opłaca się kupić elementy zawieszenia tej że firmy? Na allegro znalazłem komplet 4szt. do AR 166 za 362zł --> Allegro , co wy na to?

  2. #2
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Ja u siebie w 155 mam JAmexy i nie sa złe.

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    slyszalem opinie ze sprezyny Jamex-a sa dobrej jakosci i ze warte sa kupna ale rowniez trzeba wziac pod uwage czy nie bedziesz musial zmienic profil opony na nizszy ja mam w GTV-ce zalozone Eibach-y i opony 205/55 R16 takie jak przewiduje producent ale obcieraja mi na wiekszych dziurach o nadkole z tylu dlatego tez musze zmienic na profil 45

  4. #4
    siwy144
    Gość

    Domyślnie

    Mnie jedynie ciekawi ze jedne sprezyny pasuja do kazdego modelu silnika mysle ze w obnizeniu przy 2.0 TS i 2.4 JTD bedzie roznica waga silnika robi swoje.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar aniol_jojo
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Ruszów
    Auto
    156 SW - 2.4 JTDm 2004r
    Postów
    1,987

    Domyślnie

    zapomnialem dodac.. moze byc rowniez ze bedziesz musial wymienic za jakis czas amorki na sportowe czyli bedziesz jezdzic "taczka" bo te ktore masz nie wytrzymaja presji - zmienia sie skok tloka czyli nie pracuje na calej dlugosci ale to jest tylko może

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar b-ski
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    PiotrkĂłw Trybunalski, Poland
    Auto
    Bella 166 2,4jtd Millenium
    Postów
    753

    Domyślnie

    Co do profilu opony to felgi będę zmieniał na 18stki lub 19stki więc z tym myślę, że nie będzie problemu. No nic jeszcze się zastanowie ale puki co dzięki za wasze opinię....

  7. #7
    cziter
    Gość

    Domyślnie

    Moja ma tez JAMEX -3cm i mam oponki 225/45 R17 i fajnie wygląda
    Co do komfortu to prawie nie ma różnicy, a w wyglądzie na plus, jedyne co to problem z środkowym tłumikiem bo jest 6-7cm od asfaltu i trzeba uwazać.

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar b-ski
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    PiotrkĂłw Trybunalski, Poland
    Auto
    Bella 166 2,4jtd Millenium
    Postów
    753

    Domyślnie

    "cziter" rozumiem, że amorki masz seryjne tak? a jak z montażem takich sprężyn, sam robiłeś czy poprostu już kupiłeś Belle z takim zawieszeniem? Masz może jakieś większe zdjęcia swojej lalki żeby się jej lepiej przyjrzeć?

  9. #9
    cziter
    Gość

    Domyślnie

    Montowali u mnie w serwisie, bo ja handluje na codzien nowymi autkami, więc mechanikom zostawiłem tą robotę bardzo narzekali mi później jak musieli to robić tyle Ci powiem
    Picasa Web Albums - Kamil - alfa
    musze zrobić nowe zdjecia jak bedzie ładna pogoda

  10. #10
    Masterhard
    Gość

    Domyślnie

    Mam ten sam problem z pękniętą sprężyną więc i ja zamówiłem komplet sprężyn,ale do tego jeszcze musiałem zamówić komplet wahaczy na przód bo nasze polskie drogi są wymagające Mam nadzieje,że będe zadowolony ze sportowego trybu poruszania się
    CZITER- piszesz,ze komfort jest ten sam co na standardowych sprezynach,a co do jazdy to lepiej trzyma sie drogi? Jak mozesz opisz jaką odczułeś różnice jak zmieniłeś sprezyny. Z góry dzięki. Pozdrawiam!

Podobne wątki

  1. [156]*jamex* sprężyny obniżające
    Utworzone przez kamol w dziale Hamulce i zawieszenie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 17:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory