Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [156]Kaspsle do alufelg

  1. #1
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Polska i Holandia :)
    Auto
    Poszukuję Alfy 159
    Postów
    127

    Domyślnie [156]Kapsle do alufelg

    Czy ktoś orientuje sie czy można dorobić kapsle do alufelg? Kto ewentualnie mógłby tego dokonać???
    Ostatnio edytowane przez tomasz7730 ; 25-03-2009 o 22:12

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    A co chcesz na tych kapslach miec szczegolnego, ze nie mozesz ich kupic, a tylko dorobic?
    Jesli to nie jest "nie wiadomo co", to proponuje pojsc do tokarza, niech wytoczy Ci takie kapsle a aluminium, a potem do grawera, niech wygraweruje Ci to co chcesz, a potem jeszcze do lakiernika... Kolejka spora i zapewne cena spora, ale moze i gra warta swieczki??
    Pozdrawiam.
    - Rafal

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159SW 2009 2.0 JTDM
    Postów
    755

    Domyślnie

    Ja sobie kupiłem kapsle AR od kolegi freeco
    Pozdrawiam
    Michał (p.maiki)
    Było 146 1.4 TS 97r 2006-2008, 147 1.6 TS 02r 2008-2009, 156SW fl 1.9 JTDM 2003r 2009-2014

  4. #4
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Polska i Holandia :)
    Auto
    Poszukuję Alfy 159
    Postów
    127

    Domyślnie

    nie dokładnie o to mi chodzi...chodzi o te elemetny plestikowe, które przychodza na felge, zeby zakryć śruby...otóż na wymianie wahaczy panowie jak zdjęli koło to potem zapomnieli załorzyć tych dekli a ja się kapnąłem w domu i jak się wróciłem to oni debile udali, że nic nie wiedza i że oni załorzyli dekle. I tak brakuje mi dwóch i nie wiem skąd je załatwić...poniżej zdjęcia, zeby zobrazować o co mi chodzi bo nie wiem czy dość jasno się wyraziłem

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bosniak_sg
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    2.0 JTS GT Selespeed 08r
    Postów
    402

    Domyślnie

    No to z głowy sobie wybij że załatwisz takie dekielki, jedynie tu, ale to jak wygrac w totka Allegro Swoją drogą to ładni debile ci mechanicy, chociaż z drugiej strony może Cię to skłoni do pozbycia sie tych wsioskich felg.
    Ostatnio edytowane przez bosniak_sg ; 25-03-2009 o 21:57 Powód: bo tak

  6. #6
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Polska i Holandia :)
    Auto
    Poszukuję Alfy 159
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał bosniak_sg Zobacz post
    No to z głowy sobie wybij że załatwisz takie dekielki, jedynie tu, ale to jak wygrac w totka Allegro Swoją drogą to ładni debile ci mechanicy, chociaż z drugiej strony może Cię to skłoni do pozbycia sie tych wsioskich felg.
    tak, pozbędę się i będe miał takie same jak wszyscy...jak w komuniźmie,wszyscy to samo i po równo...mi się nie podobają felgi oryginalne od Alfy, kijowy wzór te kółeczka, jak z wózka dziecięcego

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bosniak_sg
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    2.0 JTS GT Selespeed 08r
    Postów
    402

    Domyślnie

    A i tu sie z Tobą zgadzam w pełnej rozciągłości, te niby telefony czy jakies inne komórkowce to totalna porażka, najtańszy badziew lekko ociężały z wyglądu i w rzeczywistości w ogóle nie pasujący do lekkiej linii nadwozia AR wciskany frajerom przy zakupie za kosmiczne pieniadze, bo alufelgi, ble.
    Pamietam jak znajomy parę lat temu kupował w salonie Seata Leona to oni mu wciskali radio CD Sony (bez mp3) za jedyne uwaga 990 zł, a to samo w MM kosztowało jedyne 370zł.

  8. #8
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Polska i Holandia :)
    Auto
    Poszukuję Alfy 159
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał bosniak_sg Zobacz post
    A i tu sie z Tobą zgadzam w pełnej rozciągłości, te niby telefony czy jakies inne komórkowce to totalna porażka, najtańszy badziew lekko ociężały z wyglądu i w rzeczywistości w ogóle nie pasujący do lekkiej linii nadwozia AR wciskany frajerom przy zakupie za kosmiczne pieniadze, bo alufelgi, ble.
    Pamietam jak znajomy parę lat temu kupował w salonie Seata Leona to oni mu wciskali radio CD Sony (bez mp3) za jedyne uwaga 990 zł, a to samo w MM kosztowało jedyne 370zł.
    cholera nie mogę uwierzyć...w końcu znaleźliśmy jedną spawęw której sie zgadzamy ...a felga jak felga rzecz gustu czy się podoba tak baprawdę, ważne, zę nie zniszczona (oprócz braku dekli) i prosta

  9. #9
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Gtv TS 916 Lusso, 156 JTD SportPack
    Postów
    261

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomasz7730 Zobacz post
    nie dokładnie o to mi chodzi...chodzi o te elemetny plestikowe, które przychodza na felge, zeby zakryć śruby...otóż na wymianie wahaczy panowie jak zdjęli koło to potem zapomnieli załorzyć tych dekli a ja się kapnąłem w domu i jak się wróciłem to oni debile udali, że nic nie wiedza i że oni załorzyli dekle. I tak brakuje mi dwóch i nie wiem skąd je załatwić...poniżej zdjęcia, zeby zobrazować o co mi chodzi bo nie wiem czy dość jasno się wyraziłem
    Ja bym im nie odpuścił i albo by oddali te dekle albo wierz mi że zamkneli by ten zakład z powodów zdrowotnych.

Podobne wątki

  1. [159] Dekle do alufelg
    Utworzone przez porterneon w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-09-2015, 15:23
  2. malowanie alufelg 156
    Utworzone przez Sebek156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-04-2015, 19:24
  3. prostowanie Alufelg
    Utworzone przez przemoo84 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-02-2011, 22:36
  4. Szukam alufelg do 156.
    Utworzone przez jsbielsko w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-02-2011, 19:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory