Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Śliczna GT Kupić czy nie kupić ?

  1. #1
    walther
    Gość

    Question Śliczna GT Kupić czy nie kupić ?

    Witam i od razu pozdrawiam użytkowników tej wspaniałej marki

    Szukam nowego samochodu a ,że obecnie jestem użytkownikiem rasowej 155 to nie wyobrażam sobie innego samochodu niż Alfa.

    Zakochany jestem modelu GT i właśnie taki znalazłem na sieci.

    Link : Alfa Romeo GT 1,9JTD XENON SKÓRA NAVI IGŁA, 2005r., 1900cm3, 150KM - otoMoto

    Proszę Was doradźcie mi czy warto inwestować i na co mam zwrócić szczególną uwagę przy kupnie? Co sądzicie o tej belli?

    Wydaje mi się ,że jest ok przebieg trochę duży ale dzięki temu może być nie kręcony..

    Co sądzicie ? Help me

  2. #2
    dominik156
    Gość

    Domyślnie

    Przebieg faktycznie wydaje się prawdziwy. Patrząc na rocznik, przebieg wychodzi koło 38 tys rocznie. Zależy oczywiście czy jest z początku 2005 czy końca. Moim zdaniem warto się przyjrzeć tej GT, bo na plus przemawia również bogate wyposażenie

  3. #3
    walther
    Gość

    Domyślnie

    Nie powiem wyposażenie potrafi oczarować szczególnie użytkownika spartańskiej 155
    Pierwsza pozytywna odpowiedź
    Rozmawiałem z właścicielem i z tego co mówi samochód sprowadzony jest z Belgi a użytkowało go 1 osoba. Sprzedaje Alfke w komisie.

  4. #4
    dominik156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał walther Zobacz post
    Nie powiem wyposażenie potrafi oczarować szczególnie użytkownika spartańskiej 155
    Pierwsza pozytywna odpowiedź
    Rozmawiałem z właścicielem i z tego co mówi samochód sprowadzony jest z Belgi a użytkowało go 1 osoba. Sprzedaje Alfke w komisie.
    Sprzedający pisze w ogłoszeniu, że nie ma problemu by podjechać ją sprawdzić do serwisu. Jeśli już będziesz ją oglądał to nie jedź do serwisu który on Ci zaproponuje Może być tak, że mechanik dostał już wcześniej na flaszke

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bosniak_sg
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    2.0 JTS GT Selespeed 08r
    Postów
    402

    Domyślnie

    Wszystko niby ok, przebieg wiarygodny, to że użytkowała go jedna osoba to na pewno duzy plus, wyposażenie extra, tylko trzeba by to oglądnąć, belgowie to straszni syfiarze i w ogóle jako tako nie dbają o samochody tzn. pod względem wnętrza i zewnątrz (nie mechanika) Może być np. w wielu miejscach porysowane wew. i zew. podrapane, potargane, może brakować jakiejś zaślepki, plasticzku i innych dupereli, trzeba jechac i dokładnie oglądnąć.

  6. #6
    walther
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dominik156 Zobacz post
    Sprzedający pisze w ogłoszeniu, że nie ma problemu by podjechać ją sprawdzić do serwisu. Jeśli już będziesz ją oglądał to nie jedź do serwisu który on Ci zaproponuje Może być tak, że mechanik dostał już wcześniej na flaszke

    Z tym mechanikiem podobnie myślałem


    Obejrzymy, zobaczymy i prawdopodobnie kupimy :>

    A powiedzcie podczas jazdy na co zwrócić szczególna uwagę ?
    Nigdy nie miałem diesla.

  7. #7
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    przebieg jest duży a cena nie jest okazyjna

    co to znaczy przebieg wydaje się prawdziwy ? dopiero co sprzedałem GT 2004 rok z przebiegiem 68kkm - jak jest mniejszy to wydaje się nieprawdziwy ??

  8. #8
    dominik156
    Gość

    Domyślnie

    Może źle się wyraziłem. Miałem na myśli, że przebieg jest raczej nie przekręcany. Auto przejechane ma sporo, więc sprzedający mógłby zmniejszyć przebieg nawet o połowę gdyby był nieuczciwy. Tak naprawdę my możemy oceniać to auto tylko po domysłach i tym co widzimy na zdjęciach.

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bosniak_sg
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    2.0 JTS GT Selespeed 08r
    Postów
    402

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737 Zobacz post
    przebieg jest duży a cena nie jest okazyjna

    co to znaczy przebieg wydaje się prawdziwy ? dopiero co sprzedałem GT 2004 rok z przebiegiem 68kkm - jak jest mniejszy to wydaje się nieprawdziwy ??
    Przebieg jest normalny jak na zachodnie drogi, ja też kupiłem 4 letniego diesla z niemiec z przebiegiem 122 tys. na zachodzie się jeździ, a nie pucuje auto na zewnątrz, żeby sasiedzi widzieli jaka fura stoi na podwórku, a potem sru do garażu. A i na pewno wolałbym samochód z przebiegiem 140 tys po belgijskich drogach niż 70, a po naszych. Polecam artykuł Spowiedź handlarza - Motoryzacja w INTERIA.PL - samochody, motocykle

  10. #10
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał bosniak_sg Zobacz post
    Spowiedź handlarza - Motoryzacja w INTERIA.PL - samochody, motocykle
    niestety tak jest

Podobne wątki

  1. [159] Rozrząd jakiej firmy kupić? Gdzie kupić taniej? Czy 2.4 JTDm ma wariator?
    Utworzone przez olekkus w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 20-05-2018, 14:21
  2. Początek przygody z Aflą. Alfa 159 1,9 jtdm - kupić czy nie kupić?
    Utworzone przez emil10000 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-05-2015, 13:27
  3. [159] Linka wybierania biegów się urwała - nie idzie kupić w ASO FAP - gdzie to kupić
    Utworzone przez epsonix w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-05-2014, 11:51
  4. Alfa 156 JTD jako drugie auto - kupić, nie kupić bo już sie gubię
    Utworzone przez Outlawtorn w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-11-2013, 16:02
  5. [159] Pada mi skrzynia w JTDm 150 KM. Jaką skrzynie mam kupić? Gdzie kupić?
    Utworzone przez AndrzejJ w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2010, 07:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory