Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Temat: Dobry mechanik okolice Strumien, Zory, Cieszyn

  1. #1
    mencnar
    Gość

    Domyślnie Dobry mechanik okolice Strumien, Zory, Cieszyn

    Witam!!

    Znacie moze jakis dobrych mechanikow ktorzy by potrafili naprawiac alfy w tych okolicach. Bo u mnie to szkoda gadac.
    Prosilbym o namiary, bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.

  2. #2
    sawekS8ie
    Gość

    Domyślnie

    Witam . Jestem ze Skoczowa. Daj znać proszę jak dowiesz się więcej o jakimś dobrym mechaniku do aAR z okolić Cieszyn Skoczów Bielsko Biała i okręg?? dzięki wielkie Sawek

  3. #3
    DDEvil
    Gość

    Domyślnie

    Powiem sczerze osobiscie oddaje auto do Michael - a ktory znajduje sie w zorach przy drodze na rybnik Michael Tuning System jak narazie nie narzekam wymienialem u nich sprzeglo, amortyzatory w 156 i ze 146 tez tam jezdzilem.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar GrzesiuŻar
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    156 SW 2.5 V6 2002/03 192KM
    Postów
    1,250

    Domyślnie

    Odkopuję tamat! Czy w okolicy Skoczowa/ Bielska-B. jest jakiś dobry mechanik? Bo moja bella stoi w Skoczowie u mechanika i czeka na transport, tylko nie wiem gdzie... Chodzi o remont silnika!

  5. #5
    KamilloV8
    Gość

    Domyślnie

    Koledzy jest bardzo dobry (Prywatny mechanik w Brennej)
    Mojemu tacie robil chyba już wszystko w jego ar 166 2.4 jtd.
    ja ze swoją 166 2.4 też tam latam, jak i 145 1.4 boxer.
    gość ma pojęcie o włoskich sprzęcikach ale więcej info na jakimś najbliższym spocie

  6. #6
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    Mam dobrego, uczciwego mechanika w Górkach Wielkich. Ostatnio robiłem wymianę amorów, termostatu i wymianę gum stabilizatora. Robocizna 250zł.
    Nie jest specjalistą od Alf. Elejtronicznej, specyficznej alfowskiej przypadłości Ci nie zrobi. Robił mi dużo marek.

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mwowry
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Cieszyn, Poland
    Auto
    Jest 159 1,9 150km...BYŁA AR 147 1.6 TS 120... BYŁ VW GOLF V 1.9TDI
    Postów
    472

    Domyślnie

    Jest taki mechanik w Górkach koło Brennej, ma też swoją lawetę. Serwisuję u niego moją bellę i nie mam zastrzeżeń co do jakości usług. Nie podaję imienia i nazwiska bo nie wiem czy sobie tego życzy. Facet robi tylko lancie alfy i fiaty, ma zawsze parę silników na miejscu, dobry komputer a selespeed nie stanowi dla niego problemu. Info na priv.
    Jeśli jeździsz fiatem, lub iveco, nie wybieraj się daleko...

  8. #8
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mwowry Zobacz post
    Jest taki mechanik w Górkach koło Brennej, ma też swoją lawetę. Serwisuję u niego moją bellę i nie mam zastrzeżeń co do jakości usług. Nie podaję imienia i nazwiska bo nie wiem czy sobie tego życzy. Facet robi tylko lancie alfy i fiaty, ma zawsze parę silników na miejscu, dobry komputer a selespeed nie stanowi dla niego problemu. Info na priv.
    Też go znam. Próbował mi coś robić. Niestety nie zrobił a dużo skasował. Zapłaciłem 500zł a błąd jak był tak pozostał.Faktycznie ma dużo używanych części ale zakłada je na chybił trafił. Mnie tak zakładał przepustnicę z całkiem innego modelu. Coś w niej syczało przy dodawaniu gazu. Jego zdaniem O.K. I płatność z góry. Samo podpięcie pod komputer 100zł. I jeszcze nie słowny. Umówiłem się z nim na godzinę i czekałem 1.5h pod domem.

  9. #9
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    Lancia Kappa Coupe
    Postów
    2

    Domyślnie

    Jest Pan fałszywy albo wspomaga konkurencje !

    Czy uregulował Pan wszystkie płatnosci ?
    Czy po wymianie pedału gazu - dostał Pan rekojmie na usluge ??
    Czy ma Pan zamiar oddac przepustnice za która zwróciłem Panu pieniądze ??

    pozdrawiam bez poważania

    Andrzej Kubik

    ---------- Post dodany o godzinie 19:33 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 19:22 ----------

    Cytat Napisał syfon Zobacz post
    Też go znam. Próbował mi coś robić. Niestety nie zrobił a dużo skasował. Zapłaciłem 500zł a błąd jak był tak pozostał.Faktycznie ma dużo używanych części ale zakłada je na chybił trafił. Mnie tak zakładał przepustnicę z całkiem innego modelu. Coś w niej syczało przy dodawaniu gazu. Jego zdaniem O.K. I płatność z góry. Samo podpięcie pod komputer 100zł. I jeszcze nie słowny. Umówiłem się z nim na godzinę i czekałem 1.5h pod domem.
    czytam te wypociny i zal mi ciebie synu i to bardzo jaka jest roznica w przepustnicy z 147 a 156 ?? nie znasz si na mechanice to chociaz nie zasmiecaj tego forum

  10. #10
    syfon
    Gość

    Domyślnie

    Nie wspomagam konkurencji bo nie jestem z branży motoryzacyjnej więc nie mam w tym żadnego interesu. Opisałem tylko swoje przygody z tym mechanikiem. Dwa razy zostawiałem auto na cały dzień. Po pierwszym razie zapłaciłem chyba 200zł i miało być O.K. Niestety nie było więc przyjechałem w ramach reklamacji po raz kolejny. Wymienił mi pedał gazu który kupiłem nowy za 700zł i założył swój używany za który z nowu musiałem zapłacić z robotą chyba 300zł. Dokładnych kwot cząstkowych nie pamiętam ale w sumie zapłaciłem 500zł oczywiście bez jakiegokolwiek pokwitowania i niestety błąd jaki był taki pozostał. To co miałem jechać do niego trzeci raz żeby mnie znowu oskubał? Zwrot przepustnicy proponowałem ale mechanikowi nie chciało się jej nawet z powrotem wykręcać więc powiedział zebym sobie ją zostawił bo on nie jest wypożyczalnią. Za przepustnicę mi odliczył więć zapłaciłem tylko 500zł. Musiałem wymienić sobie ją sam.

Podobne wątki

  1. dobry mechanik-tarnów i okolice
    Utworzone przez maxiking w dziale Małopolskie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-02-2018, 14:15
  2. Dobry mechanik Chorzów i okolice
    Utworzone przez zoon w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 15-11-2016, 21:48
  3. Dobry mechanik Ostrołęka i okolice
    Utworzone przez dragon910 w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-07-2013, 21:24
  4. Dobry mechanik Świdnica - okolice
    Utworzone przez Bladyy w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-05-2012, 14:55
  5. Dobry mechanik okolice wodzisławia śl
    Utworzone przez Szwejk73 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-08-2009, 11:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory