Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Ar156 1.9mJTD 115KM z Gdańska - Co o niej powiecie?

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie Ar156 1.9mJTD 115KM z Gdańska - Co o niej powiecie?

    Witam serdecznie zacne grono

    Od kilku tygodni poluję na jakąś AR156 po lifcie, na początku przymierzałem się do 2.4mJTD 175KM, ale po kalkulacjach, codzienna eksploatacja puściła by mnie z torbami, także szukam coś z silnikiem 115KM/140KM. Dzisiaj wpadła mi w oko AR z tego ogłoszenia, mam stosunkowo nie daleko, bo ok. 80km w jedną stronę, ale chciałbym najpierw zasięgnąć waszej opinii:

    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#ec3e7ff212

    Mam kilka wątpliwości:
    • cena? nie orientuję się, ale czy to adekwatna cena za ten rocznik, stan, wyposażenie?
    • fotele, czy to nie są fotele sprzed liftu? bo podłokietnik kierowcy wygląda jak ten sprzed liftu, czy też po lifcie montowali takie fotele, co by magazyn opróżnić ?
    • progi pomalowane na czarno, coś w stylu Audi. Alfa tak malowała swoje auta czy to zabezpieczenie antykorozyjne położone przez właściciela?
    • przednie zawieszenie - nie jest za nisko? chyba sport pakiet zamontowany?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    powiem tak.. zdjęcia zdjęciami a na oko widać że przód coś przeżył.. reflektory nie spasowane, blachy także..słabej jakości zdjęcia a widać zadrapania lakieru więc wyobrażam sobie co może być na żywo..;] skóra na fotelu kierowcy lekko powiem dotarta a podłokietnik to bym wyrzucił.. wiadomo najlepiej zobaczyć obejrzeć jeśli będę miał czas to podjadę zobacze..mam niedaleko tylko czasu brak..xD

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    No właśnie, te niespasowania elementów, to może coś demontowali, nie zawsze to świadczy np. o dzwonie, tak jak u mnie, zdjąłem zderzak aby wymienić reflektor i teraz za Chiny ludowe nie potrafię tego dobrze spasować ;/ Powiem szczerze, przyglądałem się zdjęciom i nie zauważyłem przetartego zderzaka - matko jedyna, ślepnę czy co .

    Swoją drogą, od 11 letniego autka należy wymagać idealnego stanu?

    Inna kwestia: ile można zażądać z moja alfę? przekulane blisko 270k km, wersja silnika 1.9JTD 105KM, 2000 rocznik, wersja wyposażenia dosyć bogata: czarne skóry, pełna elektryka szyb, klimatyzacja, szyberdach, felgi 16" szprychowe z serii speedline. Niestety autko z historią: otarcie prawego boku, malowane drzwi, błotnik, wymienione lusterko. Do malowania przedni zderzak - odpryski po kamieniach. 4k - 5k zł to chyba uczciwa kwota?

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Backdoor
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Pruszcz Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V 160KM/357,5NM TuneUp
    Postów
    173

    Domyślnie

    nie chodzi o stan idealny bo takowy nie istnieje.. tylko o fakt że są kierowcy którzy dbają o swoje samochody i ci którzy mają je tylko żeby dobić i sprzedać..( sam osobiście znam takich..xD) a na pierwszy rzut oka zawsze rzuca się w samochodzie to co zniszczone..jeśli środek jest zniszczony to znaczy że kierowca olewał sprawę w ogóle go to nie ruszało co znaczy że z mechaniką i innymi rzeczami może być podobnie (nie musi ale bardzo prawdopodobne). Więc jeśli oglądamy zaniedbany egzemplarz to albo mocno zbijamy cenę i nastawiamy się na renowację albo szukamy zadbanego i też nastawiamy się na wymiany ale bynajmniej ładnie wygląda..xD

Podobne wątki

  1. AR156 1.9jtd 115KM problem z odpaleniem
    Utworzone przez piotrekbielsko w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 23:38
  2. Alfa 159 co o niej powiecie??
    Utworzone przez afro89 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-12-2012, 22:55
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 17:05
  4. 1.9MJTD 150PS DPF - remap + usunięcie EGR
    Utworzone przez cinek_ w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-08-2010, 12:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory